Rywalizacja o Puchar Trzech Gór Warmii i Mazur

Rywalizacja o Puchar Trzech Gór Warmii i Mazur

Puchar Trzech Gór Warmii i Mazur to tradycyjna impreza, która odbędzie się już po raz dziewiąty. Na mazurskich stokach rywalizować będą dziennikarze i regionalni samorządowcy.

O Puchar Trzech Gór Warmii i Mazur już po raz dziewiąty rywalizować będą dziennikarze radiowi i telewizyjni. Zmierzą się w narciarstwie alpejskim oraz snowboardzie.

Zawody od początku odbywały się na trzech stacjach narciarskich: Góra 4 Wiatrów w Mrągowie, Piękna Góra w Gołdapi oraz na Krzyżowa Góra w Lidzbarku Warmińskim. Niestety, ze względu na trudności z uruchomieniem lidzbarskich stoków, w tym roku zawodnicy rywalizować będą tylko na stokach dwóch gór. Nie oznacza to wcale, że zaplanowano mniej atrakcji!

W programie imprezy znalazł się między innymi slalom gigant dziennikarzy, zjazd drużyn reprezentantów samorządów i organizatorów oraz Puchar Kubusia dla dzieci.

W rywalizacji o Puchar Trzech Gór Warmii i Mazur mogą brać udział przedstawiciele prasy, radia i telewizji z całej Polski a także pracownicy pionu technicznego oraz realizacyjnego. Jeśli do zawodów zgłosi się mało ludzi ze świata mediów, wtedy będą one miały charakter otwarty.

Harmonogram Pucharu Trzech Gór

– 17 stycznia 2015 r. – Góra 4 Wiatrów w Mrągowie
– 18 stycznia 2015 r. – Piękna Góra w Gołdapi FINAŁ

Jeśli warunki pogodowe w styczniu nie będą sprzyjać zorganizowaniu zawodów, wtedy zostaną przełożone na połowę lutego 2015 roku.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również