Spektakl „Przychodzi baba do lekarza” w Domu Katolickim w Sandomierzu

„Przychodzi baba do lekarza” to przezabawna komedia z muzyką i piosenkami na żywo! Tytuł nawiązuje do tradycji polskiego dowcipu.

Dottore Kazimierz, polski Italiano, leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Do jego gabinetu ustawia się wianuszek kobiet potrzebujących sercowej porady. Gena, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli nie wie, na którego amanta się zdecydować. Doktor Kazimierz pomaga jej podjąć decyzję. Wdzięczna pacjentka dzwoni do znanej Agencji Roxi i zamawia dla doktora dość nietypowy prezent...


Dla porzuconej przez męża Kleo, świat nagle się odmienia gdy spotyka w gabinecie atrakcyjnego, żyjącego blisko natury, prawdziwego mężczyznę - sportowca - drwala!


Po pomoc do Doktora przyjdzie również bella Kasia, która będzie próbowała urządzić w jego gabinecie pokaz rodem z Moulin Rouge. Przez ponad półtorej godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, zaręczyn, ale też... pierwszej kłótni kochanków. A to wszystko za pieniądze z... NFZ-tu? Czy to jest możliwe? Będzie się działo!

 

Zobacz inne wydarzenia w Sandomierzu

Miejsce

Dom Katolicki
Ośrodki kultury

Dom Katolicki

ul. Mariacka, Sandomierz

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Sandomierzu

Miejscowość:
Sandomierz
Miejsce imprezy:
Dom Katolicki
Miejscowość:
Sandomierz
Miejsce imprezy:
Dom Katolicki
Miejscowość:
Sandomierz
Miejsce imprezy:
Dom Katolicki

Zobacz również