UWAGA fani Mazurskiej Nocy Kabaretowej - bilety w sprzedaży już wkrótce!

UWAGA fani Mazurskiej Nocy Kabaretowej - bilety w sprzedaży już wkrótce!

Mrągowa nie sposób jest pominąć zwiedzając Mazury. To miasteczko oferujące w sezonie gwar i szaloną zabawę. Lato upływa w Mrągowie pod znakiem międzynarodowego Pikniku Country, refleksyjnego Festiwalu Kultury Kresowej i rozbawionej Mazurskiej Nocy Kabaretowej. A wśród nich wiele innych koncertów i festiwali.

Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się w Mrągowie już po raz 14! Na imprezę do nowego, świeżutkiego amfiteatru nad jeziorem Czos zapraszamy 14 lipca. Będzie siedziało się wygodniej, lepiej widziało, więcej słyszało. I jeszcze więcej zaśmiewało do łez.

 

Zobacz czego oczekiwać po tegorocznej Nocy Kabaretowej w Mrągowie i wejdź: Mazurska Noc Kabaretowa 2012

A jak sprawa wygląda z biletami? Bilety rozchodzą się w kilka dni jak świeże bułeczki. Nie dzwońcie jednak po nie do Mrągowa. Mało kto wie, że to nie Mrągowo organizuje Mazurską Noc Kabaretową, a... Kraków! Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej "PAKA" z Krakowa jest organizatorem imprezy. "Najpierwsze" i najlepsze bilety do nabycia są właśnie u nich. Niewiele biletów i nie zawsze trafia do Mrągowa, a jeśli już trafią do sprzedaży w Mrągowie, to na kilka dni przed imprezą.

Sprzedaż biletów na mrągowski kabareton rusza już niedługo, bo 15 maja. Do "PAKI" można zadzwonić pod numer (12) 681 60 35 bądź skorzystać z rezerwacji online na stronie www.paka.pl (Zakładka "Sklep").

Nie przegap Mazurskiej Nocy Kabaretowej! Na deskach mrągowskiego amfiteatru wystąpiły już takie sławy, jak: Grupa Mo Carta. Formacja Chatelet, Pod Wyrwigroszem, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Artur Andrus, Grzegorz Halama, Łowcy.B, Neo-nówka i wielu wielu innych.

Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Mrągowie:
Wypoczynek aktywny w Mrągowie
Zabytki Mrągowa

Następny artykuł Wiosna Jazzowa Zakopane 2012

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej