Wiosenny spot reklamowy w tv!

Wiosenny spot reklamowy w tv!

Od marca 2020 Nocowanie.pl pojawi się na ekranach telewizyjnych w nowej odsłonie. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć piętnastosekundowy spot reklamowy.

Wiosenna odsłona kampanii telewizyjnej to kontynuacja prowadzonych w styczniu i lutym działań sponsoringowych. Wtedy spoty emitowane były przed i po programach takich jak: Dzień dobry TVN, Pogoda, Pytanie na Śniadanie, Koło Fortuny, Familiada czy popularnych serialach.

Od marca  na szklanych ekranach zobaczymy piętnastosekundowy spot reklamowy. Ten format pozwala szerzej przedstawić korzyści portalu, takie jak brak ukrytych prowizji dla turystów, możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielami obiektów oraz negocjowania cen i warunków pobytu.

Kreacja obejmuje krótką historię. Widzimy kobietę z pogodnym wyrazem twarzy,  która wie jak nocować tak, żeby nie pójść z torbami. Bohaterka ignoruje serwis rezerwacyjny na którym często płaci ukryte prowizje. Wybiera bezpośredni  kontakt z właścicielką obiektu noclegowego, możliwość rozmowy i negocjacji cen, a to wszystko dzięki widocznemu na tablecie portalowi - nocowanie.pl!

Spoty emitowane będą w telewizji TVN na kanałach tematycznych TTV, TV Puls i TVN7.

Następny artykuł Urlop na wsi? Poznaj urok...

Komentarze (10)

Tadeusz

Witam
WillaPodStokiem w Wiśle .
Dzięki portalowi Nocowanie miałem i mam wielu miłych turystów.
Myślę ,że reklama dobra.
Polecam :)

Nocowanie.Pl

Panie Tadeuszu jest nam bardzo miło! :)

Paul

Portal nastawiamy tylko na wyciągnięcie kasy od właścicieli obiektów turystycznych. Kogo na to stać? Sami pchają nas do booking.com.

Nocowanie.Pl

Jest nam bardzo przykro z powodu takiej opinii. Bardzo prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klientach, chętnie przedstawimy kompleksowe możliwości naszego portalu, być może zmieni Pan zdanie.
Absurdalnym jest pomysł promowania negocjacji cen, co już jest nagminnym problemem wśród turystów, którzy chcą obniżki cen bez idących za tym jakichkolwiek argumentów.

Nocowanie.Pl

Panie Mateuszu, promujemy przede wszystkim możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielami obiektów, czego nie umożliwiają serwisy rezerwacyjne. Często podczas takiej rozmowy udaje się znaleźć rozwiązania, które zadowolą zarówno turystę, jak też przedstawiciela biznesu.

Marek

Proponuję ograniczyć spoty reklamowe w TV (portal jest już wystarczająco znany i popularny) i obniżyć ceny abonamentów bo z roku na rok szybują w kosmos ...............

Nocowanie.Pl

Panie Marku, dziękujemy za radę. Dbamy, by usługi były na jak najwyższym poziomie, a portal był stale promowany :)

Relaksciech

Witam Relaks Pokoje Norwida 54 Ciechocinek pomysł bardzo dobry, oby był skuteczny, życzę sukcesów i powodzenia.Pozdrawiam .

Nocowanie.Pl

Dziękujemy! :)

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej