Wydarzenia dla branży turystycznej w 2020

Wydarzenia dla branży turystycznej w 2020

Chcesz nawiązać kontakty biznesowe i poznać nowości rynkowe? Koniecznie powinieneś wziąć udział w jednym z wydarzeń branżowych. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych imprez, które odbędą się w 2020 roku.

Udział w targach branżowych to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, a przede wszystkim poszerzenia wiedzy. Wydarzenia odbywają się w wielu polskich miastach przez cały rok.

 

TOUR SALON Targi Regionów i Produktów Turystycznych

Gdzie? Poznań
Kiedy? 14-16 lutego 2020


Wydarzenie organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. W tym roku odbywa się pod hasłem „Odkryj smak przygody”. Dedykowane zarówno turystom, jak i branży. To doskonała okazja do poszukania podróżniczych inspiracji. Wydarzenie stanowi również platformę edukacyjną dla przedstawicieli sektora turystycznego.

 

Gastronom Wybrzeża

Gdzie? Gdańsk
Kiedy? 17 lutego 2020


Event to połączenie mini targów branży turystyczno-gastronomicznej, prestiżowej gali na której odbędzie się wręczenie nagród w ramach plebiscytu "Gastronom Wybrzeża 2019" , networking oraz zabawa karnawałowa.

 

II Festiwal Globtroterski Dookoła Świata

Gdzie? Lublin
Kiedy? 6-8 marca 2020


Festiwal dla podróżników. Trzy dni spotkań, warsztatów oraz filmów. Łącznie 17 wydarzeń! W podróż zabiorą nas m.in. Przemysław Kossakowski, Kamila Kielar, Mateusz Damięcki, Magda Lassota czy Artur Kot. Odwiedzimy 5 kontynentów oraz największą wyspę świata.

Targi Gastro-Hotel

Gdzie? Kołobrzeg
Kiedy? 11-13 marca 2020


Targi dedykowane są osobom, które zajmują się prowadzeniem obiektów noclegowych i gastronomicznych. Organizatorzy zapraszają właścicieli i menagerów hoteli i innych obiektów noclegowych oraz restauracji, barów, cukierni, kawiarni. Mocną stroną wydarzenia są spotkania ze specjalistami, którzy prowadzą szkolenia m.in. z zakresu marketingu czy sprzedaży.

 

Targi EuroGastro i WorldHotel

Gdzie? Nadarzyn k. Warszawy
Kiedy? 25-27 marca 2020


Impreza skierowana jest do przedstawicieli branży HoReCa, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań dla swoich obiektów noclegowych czy gastronomicznych. Program wydarzenia obejmuje ponadto udział w szkoleniach i konferencjach, a także widowiskowe konkursy, w których biorą udział zaproszeni profesjonaliści.

 

Międzynarodowe Targi Turystyczne GLOBalnie


Gdzie? Katowice
Kiedy? 27-29 marca 2020


Dla sektora turystycznego targi to doskonała okazja do wymiany informacji, przygotowania się do sezonu letniego, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej oferty. Organizatorzy kładą nacisk na rozpowszechnianie wiedzy branżowej wśród profesjonalistów, dając dostęp do informacji na temat najnowszych trendów, promując najnowsze rozwiązania i podążając za nowoczesnymi trendami.

 

Nowe Trendy w Turystyce

Gdzie? Gdańsk
Kiedy? 3 kwietnia 2020


Jak piszą organizatorzy to najważniejsze wydarzenie branży turystycznej w Polsce. Oprócz prelekcji, w trakcie konferencji będzie można wziąć udział w warsztatach z najlepszymi specjalistami w branży. To doskonała okazja do zdobywania wiedzy i rozwoju.

 

Mazury HoReCa

Gdzie? Ostróda
Kiedy? 21-22 kwietnia 2020


Jedyna taka impreza, odbywająca się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Targi zostaną zorganizowane po raz piąty – z edycji na edycję cieszą sie coraz większym zainteresowaniem. To okazja spotkania przedstawicieli branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej oparta na formule B2B. Impreza ma ściśle biznesowy, branżowy charakter. W ramach targów organizowane są również konkursy kulinarne i szkolenia.

 

Targi Turystyki Weekendowej ATRAKCJE REGIONÓW

Gdzie? Chorzów
Kiedy? 15-17 maja 2020


Impreza to prawdziwa gratka dla turystów, szukających inspiracji dla swoich podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu. Podczas targów swoją ofertę mogą prezentować zarówno obiekty noclegowe, jak i przedstawiciele regionów, promujący walory swojego miejsca zamieszkania, oraz osoby reprezentujące lokalne atrakcje turystyczne. Program targów urozmaicą różnego rodzaju występy i pokazy.

 

POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL

Gdzie? Poznań
Kiedy? 28 września - 1 października 2020


Wydarzenie pełne nowoczesnych rozwiązań dla restauracji, barów, kawiarni, firm cateringowych i obiektów noclegowych. Targi co roku odwiedza kilka tysięcy właścicieli i menadżerów obiektów restauracyjnych i wypoczynkowo-noclegowych, by poznać najnowsze trendy w zakresie wyposażenia restauracji czy hoteli, wziąć udział w wartościowych szkoleniach czy konferencjach, a także by kibicować najlepszym kucharzom – zawodnikom Kulinarnego Pucharu Polski.

 

World Travel Show – Międzynarodowe Targi Turystyczne

Gdzie? Nadarzyn k. Warszawy
Kiedy? 23-25 października 2020


Jak informują organizatorzy: „Targi są doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków.”. Imprezie towarzyszą również wydarzenia, takie jak fora, prelekcje, szkolenia i pokazy.

Na powyższej liście brakuje ważnego wydarzenia? Poinformuj nas o tym w komentarzu lub mailu!

 

 

Następny artykuł Święta i dni wolne od pracy...

Komentarze (2)

Karol

3 miesiące temu
Czy World Travel Show - Międzynarodowe Targi Turystyczne mają odbyć się zgodnie z pierwotnym planem w terminie 23-25.10.2020?

Kamil Sternik

3 miesiące temu
Podobno tak, na ten moment termin na stronie organizatora nie uległ zmianie.

Zobacz również