Wydarzenia dla branży turystycznej w drugiej połowie 2019

Wydarzenia dla branży turystycznej w drugiej połowie 2019

Udział w wydarzeniach branżowych to jeden z najlepszych sposobów nawiązywania kontaktów biznesowych. Przygotowaliśmy zestawienia najważniejszych imprez, które będą odbywać się w drugiej połowie 2019 roku.

W zestawieniu znaleźć można zarówno duże imprezy targowe, jak też mniejsze konferencje czy szkolenia. Jesienią i zimą takich imprez odbywa się całkiem sporo, warto wybrać się chociaż na jedną.

Imprezy branżowe są doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, ale też dają świetną możliwość nawiązania kontaktów.

 

 

Polagra Gastro  i Invest Hotel

Gdzie? Poznań
Kiedy? 30 września - 3 października 2019

Na przełomie września i października czeka nas kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL, Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD oraz Kulinarnego Pucharu Polski. Jak zapowiadają organizatorzy, nie zabraknie nowości i kulinarnego show!

 

Portal Nocowanie.pl objął wydarzenie Patronatem Medialnym.

Sprawdź: Poznań - Targi Polagra Gastro i Invest Hotel

 

Hotel Marketing Conference

Gdzie? Poznań
Kiedy? 3-4 października 2019

W dniach 3-4 października 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Hotel Marketing Conference - aktualnie największej w Europie konferencji dla branży hotelarskiej.  Pierwszego dnia eventu hotelarze wezmą udział w otwartych prelekcjach prowadzonych przez specjalistów doskonale znających ich potrzeby. Drugi dzień konferencji to bogata oferta warsztatów skupionych wokół kilku głównych zagadnień: Management, Marketing, Revenue i Interactive.

 

 

Hotel Meeting

Gdzie? Warszawa
Kiedy? 14 października 2019

To cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

 

 

Horeca Expo Rzeszów Hotele & Gastronomia

Gdzie? Rzeszów
Kiedy? 16-17 października 2019

W dniach 16 - 17 października 2019 r. zapraszamy do G2A Arena na Targi HOREKA EXPO RZESZÓW HOTELE & GASTRONOMIA.
Jest to idealna propozycja dla posiadających w swej ofercie sprzęt gastronomiczny dla restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych.

Kongres Turystyki Polskiej

Gdzie? Świdnica
Kiedy? 16-17 października 2019

W Świdnicy po raz piąty odbędzie się dwudniowa konferencja turystyczna, tym razem pod hasłem: "Turystyka w czasach experience economy. Przedsiębiorstwo, samorząd, nauka." Organizatorzy zaplanowali sesje plenarne, warszatowe oraz panele dyskusyje.

 

 

World Travel Show – Międzynarodowe Targi Turystyczne


Gdzie? Nadarzyn k. Warszawy
Kiedy? 18-20 października 2019


Jak informują organizatorzy: „Misją naszego wydarzenia jest promocja polskich regionów i firm działających w branży turystycznej, kreowanie nowego standardu targów turystycznych oraz integracja branży.” Warto więc wziąć udział w targach, w których swoją ofertę prezentuje kilkuset wystawców z całego świata. Imprezie towarzyszą również wydarzenia, takie jak fora, prelekcje, szkolenia i pokazy.

 

 

Forum Promocji Turystycznej


Gdzie? Warszawa
Kiedy? 23 października 2019


Jak informują organizatorzy: „Kolejna, szósta już edycja forum, skoncentruje się wokół nowych, nieporuszonych przez nas jeszcze aspektach promocji turystycznej. Po raz pierwszy część programu poświęcimy segmentowi MICE i zastanowimy się, jak regiony oraz miejsca mogą lepiej promować się wydarzeniami. Porozmawiamy też o promocji turystyki zimowej w Polsce i za granicą, poznamy dobre praktyki, porozmawiamy o tym, co można robić lepiej w tej dziedzinie. Wreszcie skupimy się na marketingu miejsc – i to różnych miejsc, kierunków turystycznych o różnym charakterze. Sprawdzimy, co je łączy, co dzieli i czy specyfika produktu zawsze decyduje o strategii promocji. "

 

 

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA


Gdzie? Kraków
Kiedy? 20-22 listopada 2019


Wydarzenie skupia całą branżę hotelową, gastronomiczną i cateringową z kraju i zagranicy. Uczestnicy targów mają szansę nawiązania szerokich kontaktów biznesowych oraz znalezienia nowych kanałów dystrybucji. Imprezie towarzyszą Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD.

 

 

TT Warsaw


Gdzie? Warszawa
Kiedy? 21-23 listopada 2019


W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się 27 już edycja tej cieszącej się wielką popularnością imprezy. Przez trzy dni Pałac będzie tętnił życiem, a wielobarwny i wielokulturowy show przyciągnie jak  zwykle liczną publiczność. W jednym miejscu zmieści się w tym czasie prawie cały świat.

 

 

Profit Hotel


Gdzie? Warszawa
Kiedy? 11 grudnia 2019


Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel już od trzynastu lat zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku. Program wydarzenia co roku podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w tym sektorze. Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów i praktyków rynku, a także liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje teraźniejszość i przyszłość rynku hotelarskiego w naszym kraju.

 

 

Na naszej liście brakuje ważnego wydarzenia? Poinformuj nas o tym w komentarzu lub mailu!

 


Photo by Luis Quintero from Pexels

 

 

 

Komentarze (1)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Pinocchio

Szkoda, że mało skupiamy się na wydarzeniach kulturalnych. Nie każdy jest zainteresownay muzyką popularną czy wesołym miasteczkiem nad rzeką. Mało mówi się o wystawach (np. pod Poznaniem w V.A. Gallery prace Karola Bąka - gdzie informacje na ten temat? Ludzie pragną sztuki...)

Zobacz również