Polanica-Zdrój - Noclegi z klimatyzacją

(13 noclegów w Polanicy-Zdroju)
od
80
/usługę

Dom Wczasowy Kamela

Szczytna
9.6 Rewelacyjny!

Miła, uśmiechnięta obsługa, która nie obraża się na wnoszone propozycje. Korzystam od 7 lat. Jedzenie bardzo dobre, a to WAŻNE. Polecam!...

Wojciech K. 2020-03-01
od
350
/usługę

Apartamenty Słoneczna Polanka

Polanica Zdrój
9.4 Rewelacyjny!

Dobrze urządzony apartament, przestronne sypialnie, dobrze wyposażona kuchnia i łazienka. Cisza i spokój, przepiękne widoki za oknem....

Anna 2019-11-14
od
100
/usługę

Pokoje Gościnne u Reni

Wambierzyce
10 Rewelacyjny!

Bardzo polecam noclegi u Reni. Czyste pokoje, łazienki i korytarze. Możliwość korzystania z zadaszonego tarasu. Lokalizacja bardzo dobra,...

Natalia 2020-06-29
od
240
/usługę

Domki u Tarnawy

Kłodzko
10 Rewelacyjny!

Bardzo przyjemne miejsce! Przemiły właściciel, który pomaga rozwiazać, każdy problem (nawet gdy samochód nie odpala ;) ). Ogromna zielona...

Weronika

Często zadawane pytania dotyczące noclegów z klimatyzacją

Ile kosztuje nocleg w obiektach z klimatyzacją w Polanicy-Zdroju?
Cena za nocleg z klimatyzacją w Polanicy-Zdroju zależy od kategorii wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Koszt noclegu może wynieść od 80 zł, natomiast średnia cena za nocleg z klimatyzacją w Polanicy-Zdroju wynosi 192 zł.
Jakie obiekty noclegowe z klimatyzacją są najpopularniejsze w Polanicy-Zdroju?
Domki u Tarnawy, Pokoje Gościnne u Reni, Apartamenty Słoneczna Polanka to popularne noclegi z klimatyzacją w Polanicy-Zdroju.
Które noclegi z klimatyzacją w Polanicy-Zdroju mają najlepsze opinie?
Obecnie najlepiej oceniane obiekty posiadające klimatyzację to: Pokoje Gościnne u Reni, Dom Wczasowy Kamela, Apartamenty Słoneczna Polanka.
Które noclegi z klimatyzacją w Polanicy-Zdroju są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w obiektach posiadających klimatyzację w Polanicy-Zdroju poleca Dom Wczasowy Kamela, Apartamenty Słoneczna Polanka, Pokoje Gościnne u Reni.
Które noclegi z klimatyzacją w Polanicy-Zdroju są polecane dla par?
Te noclegi z klimatyzacją są wysoko cenione przez pary: Dom Wczasowy Kamela, Pokoje Gościnne u Reni, Apartamenty Słoneczna Polanka.

Szukasz noclegu z klimatyzacją w Polanicy-Zdroju?

Podczas upalnego lata klimatyzacja w pokoju wydaje się niezbędna. Te noclegi oferują przyjemną ochłodę i możliwość uzyskania optymalnej temperatury dzięki klimatyzacji. Szukając noclegów w Polanicy-Zdroju w trakcie najcieplejszych pór roku, można znaleźć wiele miejsc, które zapewniają to udogodnienie tak ważne dla samopoczucia turystów.