Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID (Elbląg)

Najbliższe wydarzenia w tym obiekcie

Sing w Kinie Światowid w Elblągu

Animowana komedia-musical to opowieść o poszukiwaniu gwiazdy, którą każdy z nas ma w sobie. W filmie pojawi się 65 znakomitych piosenek (współczesnych i klasyków), które z pewnością podbiją serca widzów. Sing w 2D i 3D od 6 stycznia w regularnym repertuarze Kina Światowid.
Dramat biblijny oparty na losach Eliasza, pobożnego rabina, który po śmierci przyjaciela opiekuje się jego rodziną. Podczas rzezi niewiniątek giną dzieci, nad którymi obiecał sprawować opiekę i od tej chwili pomszczenie ich śmierci staje się jego życiową misją. Przebywanie z Maryją, Józefem i młodym Jezusem, sprawia, że Eliasz zaczyna zastanawiać się nad motywami zemsty. Dostrzega też w Jezusie kogoś więcej niż tylko syna przyjaciół. Józef i Maryja w Kinie Światowid od 6 stycznia.

Balerina w Kinie Światowid w Elblągu

Porywająca animowana opowieść współtwórców „Madagaskaru", "Kung Fu Panda" i "Króla Lwa" oraz producentów "Nietykalnych". Pierwszy pełnometrażowy film animowany o potędze marzeń, które spełniają się na tanecznym parkiecie. Balerina w Kinie Światowid od 20 stycznia do 2 lutego.

Ferie zimowe dla najmłodszych w Elblągu

Zimowe zabawy artystyczne – pod takim hasłem najmłodsi mogą spędzić ferie zimowe w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Warsztaty realizowane będą w terminie 23 - 27 stycznia 2017 r., w godzinach od 10.00 do 14.00. Warsztaty poprowadzą Anna Dukszta i Agata Kopańska.

Ferie w kinie w Elblągu

Ferie już za kilka dni, a ty wciąż zastanawiasz się jak zorganizować dzieciom czas wolny? Sprawdź, co przygotowało Kino Światowid w Elblągu na feryjne środy.
Zaniedbywany przez rodziców niezwykle inteligentny chłopiec wymyśla coraz bardziej radykalne formy buntu. W rezultacie staje się dyktatorem. Film „Dzieciństwo wodza” to propozycja Kina Światowid na najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Andrzeja Munka. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (26 stycznia) o godz. 19:00.
Pora przypomnieć zalecenia najsłynniejszej polskiej ginekolog – Michaliny Wisłockiej. 27 stycznia na ekrany Kina Światowid wejdzie film pt. „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. 3 lutego (piątek) o godz. 19:00 w Światowidzie odbędzie się spotkanie z Marią Sadowską, reżyserką filmu.
Fred żyje utartymi schematami, wszystko zmienia się, gdy do jego domu wkracza nowa gosposia… Spektakl „SZACH-MAT” Teatru Capitol, w którym wystąpią m.in. Marek Siudym, Maciej Damięcki i Kacper Kuszewski w ŚWIATOWIDZIE już 11 lutego. „SZACH – MAT” to opowieść o starej przyjaźni, nowej fascynacji i drugiej młodości. Czy można zmienić zwyczaje starego żołnierza? Czy dokona tego atrakcyjna kobieta? Co na nową fascynację ojca powie jego syn?

Mapa

Opis obiektu

Noclegi w okolicy

Królewiecka 126, Elbląg
Krótka 5, Elbląg

Inne ośrodki kultury w okolicy

Pułkownika Dąbka 152, Elbląg

Najbliższe imprezy w Elblągu