Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Kto powiedział, że nam morzem można się tylko opalać? Polskie wybrzeże kusi kilometrami piaszczystych plaż, rybackimi przystaniami, a także tętniącymi życiem portowymi miastami. Najczęściej kojarzymy je z wakacyjnym lenistwem oraz rześkimi wodami Bałtyku. Wycieczka rowerowa nad morzem może być ciekawą formą spędzenia wolnego czasu podczas majówki!
Maj to miesiąc, który przez wielu ludzi uznawany jest za najpiękniejszy okres w roku. Przyroda kusi nas wtedy kwitnącymi kwiatami i drzewami. Ciekawe tylko, jaką pogodę przyniesie nam ten wiosenny miesiąc. Zobaczcie sami!
Zapraszamy na uroczyste otwarcie Alei Podróżników, które będzie połączone z festynem, kiermaszem i piknikiem. W ten szczególny sposób zostaną uhonorowani Polscy Podróżnicy, Odkrywcy i Zdobywcy oraz ich wielkie dokonania.
28 kwietnia o godzinie 20.30 na dziedzińcu kazimierskiego Zamku wystąpi Kayah wraz z zespołem. Koncert Kayah The Best to niepowtarzalna okazja, by usłyszeć największe przeboje, jak „Testosteron”, „Na językach”, „Supermenka” czy „Za późno”.
Prezentujemy Państwu niepowtarzalny klimat francuskiej piosenki i Paryża lat 50 i 60 tych. Muzyka, taniec i piękne kostiumy pozwolą przybliżyć Państwu obraz Paryża z jego najpiękniejszych lat. Kawiarnie, spacery brzegiem Sekwany, spotkania artystów, malarze, kwiaciarki, musicale, czyli jednym słowem Paryska Bohema.
Gorąco przyjęte wydarzenie „In Memory of George Michael” pod kierownictwem Grzegorza Urbana, z udziałem takich solistów jak: Kasia Rościńska, Maciej Starnawski i Michał Szafraniec rusza w trasę!
Zapraszamy do Rzeszowa na koncert DonGURALesko.
Zapraszamy do Rzeszowa na koncert zespołu Illusion.
Zapraszamy do Rzeszowa na koncert VNM i Gierasa
Jedna z największych i najbardziej urokliwych miejscowości na polskim wybrzeżu. Planujesz urlop w Łebie? Polecamy tamtejsze atrakcyjne kwatery i pokoje. Sprawdź, gdzie warto zarezerwować nocleg!