Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka Restauracja u Fryzjera zaprasza na specjalny koncert. Szykuje się wspaniała zabawa i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, m.in. malowanie twarzy, konkursy z nagrodami. Wstęp wolny.
Koncert muzyki klezmerskiej.
Oddział PTTK w Kazimierzu Dolnym zaprasza na zwiedzanie miasta z przewodnikiem.
Oddział PTTK w Kazimierzu Dolnym zaprasza na zwiedzanie miasta z przewodnikiem.
W tym roku przypadają 140 rocznica urodzin i 80 rocznica śmierci Bolesława Leśmiana. Ten znakomity poeta był związany z Lubelszczyzną. Jego twórczość Dom Kuncewiczów Oddział Muzeum Nadwiślańskiego przybliży dzięki wystawie, która w lipcu i sierpniu będzie eksponowana w Domu Kuncewiczów. To ilustracje do wybranych liryków Leśmiana. Ich autorem jest Stanisław Ożóg.
W Kazimierzu Dolnym goszczą członkowie warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Literatów Polskich. To doskonała okazja, aby zaprosić wszystkich piszących wiersze do udziału w otwartym konkursie literackim.
W dniu 18 maja 1989 roku Senat Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie przyznał Marii Kuncewiczowej zaszczytny tytuł doktora honoris causa. Z tej okazji w Domu Kuncewiczów wyeksponowano dyplom i zdjęcie wykonane podczas tej uroczystości.
Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na otwarcie wystawy rzeźb Sylwestra Ambroziaka, które odbędzie się w sobotę 4 czerwca w Oddziale Kamienica Celejowska. Wstęp wolny.
Biblioteka Miejska w Ustce zaprasza na spotkanie autorskie z wybitnym gdańskim pisarzem - Pawłem Huelle. Wydarzenie zaplanowano na 14 czerwca, na godzinę 17:00. Spotkanie poprowadzi pisarz Daniel Odija.
Serdecznie zapraszamy na XXI Redyk w Korbielowie. Sprawdź program imprezy!