Imprezy i koncerty Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Aktualności

7 kwietnia o godz. 20:00 w Klubie Life House w Rzeszowie wystąpi zespół Nocny Kochanek. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Wiosenne Granie w Lubinie już 29 kwietnia! Sprawdź, kto wystąpi!
Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Na koncert zapraszamy 12 kwietnia do Klubu Stodoła w Warszawie.
KABARET OT.TO ŚWIĘTUJE 30 URODZINY !!!Z tej okazji na wyjątkowy występ kabaretu zapraszamy 21 maja do Poznania!
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE legendarny niemiecki zespół LACRIMAS PROFUNDERE w ramach europejskiej trasy koncertowej, promującej najnowszy album „HOPE IS HERE”. 2 czerwca zapraszamy na koncert do Krakowa!
Prezentujemy Państwu niepowtarzalny klimat francuskiej piosenki i Paryża lat 50 i 60 tych. Muzyka, taniec i piękne kostiumy pozwolą przybliżyć Państwu obraz Paryża z jego najpiękniejszych lat. Kawiarnie, spacery brzegiem Sekwany, spotkania artystów, malarze, kwiaciarki, musicale, czyli jednym słowem Paryska Bohema.
Niezapomniany Joe Cocker - śpiewa Jacek Kawalec. Na koncert zapraszamy 7 maja do Konina!
12 maja o godz. 19:00 w Centrum Kultury w Łomży odbędzie się koncert Anny Marii Jopek. Już dziś serdecznie zapraszamy!
13 maja w Ostrołęce wystąpi znakomita artystka - Anna Maria Jopek. Serdecznie zapraszamy na koncert!
Gdy z głośników popłyną pierwsze dźwięki, pierwsze osoby postawią gołą stopę na piasku przepięknej plaży, gdy słońce zacznie chować się za horyzontem krystalicznie czystej wody, zacznie się show, jakiego Boszkowo jeszcze nie doświadczyło. Zapraszamy 29 lipca!