Andrea Bocelli na Stadionie Gwardii!

29 sierpnia na warszawskim Stadionie Gwardii odbędzie się koncert jednego z najbardziej znanych solistów wszechczasów – w towarzystwie chóru i orkiestry symfonicznej wystąpi Andrea Bocelli!

To będzie przepiękny koncert! 29 sierpnia o zachodzie słońca, na wielkiej scenie, w towarzystwie chóru i orkiestry symfonicznej pojawi się gwiazda tego wieczoru – znakomity tenor Andrea Bocelli.

 

Wspaniała muzyka rozchodzić się będzie po całym stadionie. Stadionie, który tego dnia przeistoczy się w jedyną w swoim rodzaju operę. Specjalny system nagłośnienia zapewni najwyższą jakość dźwięku, ogromne telebimy nie pozwolą widzom na przeoczenie żadnego szczegółu występu, a 10 tysięcy miejsc siedzących zagwarantuje niespotykany na stadionowych koncertach komfort.

 

Ten koncert nie będzie tylko prestiżowym wydarzeniem kulturalnym, ale również gigantycznym przedsięwzięciem pod względem produkcyjnym.

 

Liczba biletów na sierpniowy koncert jest limitowana – w sprzedaży będzie dostępnych 10 tysięcy miejsc siedzących, które zapewnią widzom niespotykaną na stadionach wygodę.  To kolejne wyzwanie dla organizatorów – na Stadionie Gwardii większość imprez to imprezy stojące. Dlatego teren trzeba będzie przygotować w specjalny sposób.

 

Andrea Bocelli to niewiarygodny talent. Jego fenomenalny głos oczarowuje publiczność, mimo że większość nie zna języka, w którym śpiewa. On po prostu śpiewa językiem duszy, urzeka swoją szczerością, miłość do muzyki wprost z niego emanuje. O jego nadzwyczajnej popularności świadczą statystyki - od początku solowej kariery na całym świecie sprzedano ponad 65 milionów egzemplarzy jego albumów, a bilety na koncerty tego wspaniałego artysty za każdym razem sprzedają sie w zaskakującym tempie.

 

Andrea Bocelli występował przed papieżem, królami, książętami, prezydentami. O duety z tym wspaniałym tenorem zabiegają największe nazwiska świata muzyki. Solowych koncertów daje bardzo niewiele w roku, dlatego każdy jego występ to wielkie wydarzenie, prawdziwa gradka dla muzycznych koneserów.  29 sierpnia na Stadionie Gwardii usłyszymy utwory z nowej płyty Incanto oraz największe przeboje tego rewelacyjnego tenora.

 

 

Źródło: www.makroconcert.pl

Komentarze (1)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Kasia

9 lat temu
Napewno warto pojechać!!!

Zobacz również