Filharmonia Dowcipu ponownie w Mrągowie

Filharmonia Dowcipu ponownie w Mrągowie

Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu Live in... Mrągowo ze specjalnym udziałem Zenona Laskowika już 21 lipca w odświeżonym mrągowskim amfiteatrze.

Amfiteatr nad jeziorem Czos w Mrągowie jest w trakcie remontu. Pierwsza impreza, która odbędzie się w wyremontowanym amfitearze to Mazurska Noc Kabaretowa - 14 lipca. Kolejną będzie Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu - 21 lipca. Z okazji otwarcia nowego amfiteatru atrakcją Filharmonii będzie pokaz sztucznych ogni zsynchronizowany z graną na żywo muzyką.

 

Jeżeli jesteś fanem Mazurskiej Nocy Kabaretowej, a jeszcze nie masz biletów, wejdź i zobacz: UWAGA fani Mazurskiej Nocy Kabaretowej - bilety w sprzedaży już wkrótce!


Waldemar Malicki jest polskim pianistą i satyrykiem. Wydał 38 płyt i otrzymał 3 nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyki. Filharmonia Dowcipu to jego projekt muzyczny stworzony razem z reżyserem Jackiem Kęcikiem i dyrygentem Bernardem Chmielarzem. Polega on na połączeniu muzyki klasycznej z kabaretem. W Filharmonii częstym gościem jest Zenon Laskowik (twórca słynnego kabarety "Tey") - niemal każdy z miłośników kabaretów kojarzy jego występy w telewizji w programie "Laskowik & Malicki". Obaj panowie tworzą doskonały i przezabawny duet. Możemy liczyć na fantastyczną zabawę w Mrągowie.

Impreza trwać będzie 3 godziny. Start 20:00. Oprócz Filharmonii Dowcipu na czele z Waldemarem Malickim, dyrekcją Bernarda Chmielarza zobaczymy także Zeona Laskowika i jego gości, Solistów Filharmonii, Zespół Harmonii Pedałowych „Lelis”

Bilety w ceniach 100 zł, 70 zł, 50 zł do kupienia w Centrum Kultury i Turystyki, ul. Warszawska 26 11- 700 Mrągowo, tel. 89 743 34 66 (10:00-17:00)

Następny artykuł Break dance, hip hop i...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej