Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Poznański Ośrodek Sportu i Rekreacji
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Grand Royal Hotel
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Grand Royal Hotel
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki

Poznań Aktualności

Ray Wilson to jeden z najlepszych brytyjskich wokalistów, który był również członkiem grupy Genesis. 7 września wystąpi w poznańskim CK Zamek, gdzie da jubileuszowy koncert.
To będzie niezwykły, poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena – legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety. Jego utwory w tłumaczeniu Macieja Zembatego zinterpretują na nowo czołowe polskie wokalistki, reprezentujące różne style, różne pokolenia.
15 lat po premierze kinowej filmu Marka Koterskiego tragikomiczna historia Adasia Miauczyńskiego powraca w wersji scenicznej jako "DZIEŃ ŚWIRA opera|musical".
Zabawna, wzruszająca i łącząca pokolenia słowno-muzyczna podróż przez 40 lat pracy artystycznej Jacka Cygana. Koncert to ponadczasowe przeboje w wykonaniu samego autora oraz Kamili Klimczak, Olgi Szomańskiej, Grzegorza Skawińskiego, Jacka Wójcickiego. Artystom na scenie towarzyszyć będzie pełen muzycznej energii Kameleon Quintet p/k Radosława Labahua.
Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na multimedialne widowisko "Symphonica" z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish. Jest to podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej. Całości dopełniają wizualizacje i starannie dopracowane efekty sceniczne.
Hotel Marketing Conference <HMC> to wydarzenie dedykowane osobom związanym z branżą hotelarską.
W specjalnej edycji Stand-up Poznań gościmy - Adama Van Bendlera - absolutnie topowego komika, który tegorocznym programem "Strach na wróble" zniszczył wszystkie sceny w Polsce.
Monika Brodka  polska wokalistka popowa. Laureatka trzeciej edycji programu telewizyjnego Idol.
Zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go: Zenon Martyniuk, występujący dotychczas w zespole Akord i Mariusz Anikiej, występujący wcześniej w zespole Centrum.
Królowa polskiego jazzu powraca z serią koncertów z okazji wydania swojej najnowszej książki "Wyśpiewam wam więcej...". Artystka podczas koncertu w Poznaniu wykona najlepsze utwory z przekroju swojej bogatej kariery.