Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Las
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Klubokawiarnia Meskalina
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznań Aktualności

Teatr Polski w Poznaniu zaprasza na kolejną odsłonę cyklu „Nie-boskie narracje. O gniewie i więzi rozmowy z pisarzami”. Gościem spotkania będzie autorka książki „Islamofobia jako technologia władzy. Studium z antropologii politycznej”, Monika Bobako. Rozmowę poprowadzi prof. Przemysław Czapliński.
Smoking Barrelz z Krakowa zagra w poznańskim klubie BaRock już 4 marca! Dzień wcześniej zespół rozgrzeje publiczność na wyprzedanym koncercie Lao Che w Centrum Kultury Zamek.
Teatr Polski w Poznaniu zaprasza serdecznie na Tydzień miłości, który rozpocznie się 13 lutego i potrwa do niedzieli, 18 lutego. W tych dniach każdy, kto przyjdzie do teatralnej kasy i kupi bilet na spektakl lub inne odbywające się w teatrze wydarzenie, otrzyma niespodziankę.
Serdecznie wszystkich zapraszamy na koncert trzech silnych, lecz subtelnych, kobiecych osobowości polskiej sceny muzycznej - Natalia Przybysz, Mikromusic i Odet.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołu Hunter, który będzie promocją nowej płyty pt. "NieWolnOść". 
Serdecznie zapraszamy wszystkich na Koncert 10 Tenorów. 10 śpiewaków, polskich i ukraińskich, zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowy Koncert Muzyki Filmowej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na pierwszą edycję imprezy Fun Fest - festiwal młodych miłośników komiksów, gier i kina.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert Moonglight.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na premierowy koncert nowego albumu O.S.T.R. - “W drodze po szczęście”.