Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Teatr Polski w Poznaniu
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Aula Artis
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki

Poznań Aktualności

Aerofestival 2018 to międzynarodowe pokazy lotnicze w zupełnie nowej odsłonie. Nie jest to impreza tylko dla fanów lotnictwa. Kierujemy ją do każdego, kto chciałby z bliska przyjrzeć się samolotom i na żywo obejrzeć akrobacje najlepszych pilotów na świecie, a także wziąć udział w najbardziej emocjonującym lotniczym wydarzeniu tego roku.
Sensacją ostatnich lat jest Tingvall Trio, formacja która swoją muzyką i postrzeganiem jazzu znakomicie nawiązała do kultowego E.S.T. trio, amerykańskiego Bad Plus trio oraz znakomitych, fortepianowych wirtuozów, którzy najczęściej skrywają się za popularnym dzisiaj idiomem „scandinavian jazz-piano style”.
Australijska pianistka i wokalistka Sarah McKenzie uznawana jest przez europejskich krytyków muzycznych za następczynię Diany Krall a jej najnowszy album Paris In the Rain cieszy się sporym uznaniem i jeszcze w większą popularnością.
Genialny kubański pianista i kompozytor  Omar Sosa zaprosił do współpracy równie elokwentnego i znakomitego włoskiego trębacza Paolo Fresu.
Już teraz mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na pierwszy headline'owy koncert Fertile Hump w Poznaniu! Razem z nimi przyjedzie świetna załoga z The Saturday Tea! Oba zespoły można było zobaczyć przy okazji festiwalu Spring Break. Fertile Hump swoim występem zachwyciło ostatnio także publiczność w Aula Artis przed Me And That Man!
WiniaryBookings zapraszają na poznański koncert Otsochodzi promujący najnowszy album pt. "Nowy Kolor".
Tadeusz Drozda przedstawi stand-up dinozaura w Poznańskim Teatrze Polskim, który obejrzeć będzie można 17 i 18 grudnia w Piwnicy pod Sceną. „Tadeusz Drozda. Stand-up dinozaura” to prawdziwy one-man show – sam Drozda, mikrofon i publiczność.
8 marca 2018 roku, o godzinie 20:30, w Klubie Tama w Poznaniu wystąpi artysta Roni Size.
Godspeed You! Black Emperor na dwóch koncertach w Polsce! Legendarny kanadyjski zespół wystąpi 17 kwietnia w Klubie Tama w Poznaniu.
11 marca 2018 roku, o godzinie 19:30, w Klubie pod Minogą w Poznaniu odbędzie się koncert grupy Traitors oraz Lotus Eater.