Imprezy i koncerty w Poznaniu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Palmiarnia Poznańska
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Palmiarnia Poznańska

Poznań Aktualności

Od 11 stycznia 2022r. w Pawilonie IX podziwiać można zdjęcia wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Przyrodniczej FOTO-EKO 2021, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra". Zapraszamy!
Zapraszamy do Palmiarni Poznańskiej na wystawę sztuki afrykańskiej pt. "Rytualne maski i malarstwo afrykańskie w stylu Tingatinga".
Zima także jest dobrą porą roku dla poznawania uroków naszego kraju. Przedstawiamy miejsca, które przykryte białą, śnieżną pierzynką wyglądają równie urokliwie co wiosną lub latem.
Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Poznaniu, który rozpocznie się w sobotę, 20 listopada 2021 r.
Discofox zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na Sylwestra w Szkole Tańca. Przewidziane jest mnóstwo atrakcji dla dzieci tak żeby znakomicie się bawiły w tą wyjątkową noc!
Filharmonia Poznańska zaprasza do Auli Uniwersyteckiej na Wieczór Sylwestrowy z muzyką niespodziankami (ale bez tańców).
Brodka rusza w trasę! Artystka zagra najnowszy album „BRUT" w pięciu miastach w Polsce. Koncert w Klubie Tama w Poznaniu odbędzie się 14 listopada. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Stolica Wielkopolski zachwyca klimatem, zabytkami oraz licznymi atrakcjami. Różnorodność możliwości sprawia, że w miejscu tym nie sposób się nudzić, a urlop będzie naprawdę udany. Warto jednak pamiętać, że okolica miasta jest równie zachwycająca i oferuje naprawdę niezwykłe zakątki, które warto odwiedzić.
32. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON razem z Festiwalem Podróżniczym Śladami Marzeń i targami CARAVANS SALON POLAND odbędzie w dniach 24-26 września 2021. Tym samym ostatni weekend września w Poznaniu stanie się Mekką podróżników. Serdecznie zapraszamy!
Już we wrześniu Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się Mekką podróżników. Wszystko za sprawą odbywających się w dniach 24-26 września targów TOUR SALON i towarzyszących im targów CARAVANS SALON POLAND oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Poznaniu

Czy dzisiaj odbywa się coś ciekawego w Poznaniu?
Co dzieje się w najbliższy weekend w Poznaniu?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Lutym w Poznaniu?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej