Imprezy i koncerty w Poznaniu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Poznań Aktualności

Podczas podróżowania po Polsce lubimy dobrze zjeść. Regionalne potrawy pozwalają nam lepiej poznać region, tradycje i piękną historię. Coraz więcej miast w Polsce decyduje się na stworzenie tzw. szlaków kulinarnych. Już niedługo, w Poznaniu powstanie Szlak Kulinarny Poznańskiej Pyry. Co znajdzie się na tej trasie i z czego będą mogli skorzystać turyści?
Zima także jest dobrą porą roku dla poznawania uroków naszego kraju. Przedstawiamy miejsca, które przykryte białą, śnieżną pierzynką wyglądają równie urokliwie co wiosną lub latem.
Stolica Wielkopolski zachwyca klimatem, zabytkami oraz licznymi atrakcjami. Różnorodność możliwości sprawia, że w miejscu tym nie sposób się nudzić, a urlop będzie naprawdę udany. Warto jednak pamiętać, że okolica miasta jest równie zachwycająca i oferuje naprawdę niezwykłe zakątki, które warto odwiedzić.
Już we wrześniu Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się Mekką podróżników. Wszystko za sprawą odbywających się w dniach 24-26 września targów TOUR SALON i towarzyszących im targów CARAVANS SALON POLAND oraz Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.
Wielkopolska jest pełna wspaniałych miejsc! W tym artykule podpowiemy, gdzie warto jest się wybrać na jednodniowe wycieczki w regionie.
Poznań to jedno z piękniejszych polskich miast. Turyści na każdym kroku napotykają tu ślady historii, ale również całkiem współczesne atrakcje. Podpowiadamy, co koniecznie trzeba tu zwiedzić, a także jakie miejsca w okolicy Poznania warto zobaczyć.
Turyści przyjeżdżają do Poznania, by zobaczyć kolorowe stare miasto, a przede wszystkim malowniczy rynek i koziołki, zdobiące ratusz. Wprowadzenie bonu turystycznego sprawi, że na wyciekczę do Poznania zdecyduje się część rodzin z dziećmi. Niżej znajdują się informacje o obietach, które akceptują takie płatności.
Ścieżki w koronach drzew to jedyne w swoim rodzaju atrakcje, bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Jeszcze niedawno, by móc spacerować pośród szczytów drzew musieliśmy jechać za granicę. Obecnie takie atrakcje są już dostępne w Polsce. I nie tylko na południu kraju. W Wielkopolsce też. Nie wierzysz? Zapraszamy do Poznania!
Jezioro Maltańskie to jedno z najbardziej popularnych miejsc w Poznaniu. Idealne na spacer, aktywny wypoczynek czy piknik. To miejsce ukochane zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Niebawem nad jeziorem ma powstać hotel gigant. Pomysł ten nie wszystkim przypadł do gustu.
Przed nami ferie zimowe. Jak możemy spędzić ten wolny czas wspólnie z dzieckiem? Gdzie się wybrać? Możliwości wbrew pozorom jest całkiem sporo. W Poznaniu organizowane są półkolonie dla dzieci młodszych, nie brakuje także fajnych, ustronnych miejsc, idealnych na długi spacer. Nie macie pomysłu? Podpowiadamy!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!