Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Aula Artis

Poznań Aktualności

W niedzielę w Palmiarni Poznańskiej odbędzie się można zobaczyć rasowe koty oraz wziąć udział w Dniu Herbaty. Zapraszamy.
ZŁODZIEJ to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.
ZŁODZIEJ to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.
Rosyjski Klasyczny Balet to odnoszący sukcesy moskiewski zespół teatralny tańca klasycznego, w skład którego wchodzą najlepsi przedstawiciele rosyjskich szkół baletowych, zasłużeni mistrzowie tańca. Dziś oni stanowią podstawę kolektywu.
Czerwiec 1962 r., mały hotel w górach Catskills w Stanach Zjednoczonych. Pensjonat Rity i George'a to na pozór zwykłe letnie siedlisko. W rzeczywistości jest to miejsce, dokąd z całego kraju przyjeżdżają heteroseksualni mężczyźni, którzy ubierają się jak kobiety.
Z cyklu POZNAŃSKA PREMIERA: "Casa Valentina".
Wege Festiwal wraca do Poznania z targami przed samymi świętami! Szukacie nietypowych pomysłów na prezenty oraz inspiracji na dania świąteczne? Nie może Was zabraknąć na tej edycji! Nie martwcie się, nasze najsmaczniejsze klasyki też jak zawsze będą z nami.
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną.
Zapraszamy na świąteczne kolędowanie z rodziną Cudzichów w kameralnej i rodzinnej atmosferze Auli Artis w Poznaniu. Czekają nas przepiękne, tradycyjne wykonania kolęd połączone z góralskimi brzmieniami!
Odpowiadając na wzrastające zainteresowanie w Polsce sztuką wokalną artystów z Ukrainy, postanowiliśmy stworzyć projekt, będący jednym z mostów, łączących kultury naszych krajów. Projekt jest też efektem znakomitej, trwającej od wielu lat współpracy z dyrektorem generalnym Teatru Operetki Kijowskiej, Bohdanem Strutynśkym.