Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kalisz
Miejsce imprezy:
Aula PWSZ

Poznań Aktualności

Ścieżki w koronach drzew to jedyne w swoim rodzaju atrakcje, bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Jeszcze niedawno, by móc spacerować pośród szczytów drzew musieliśmy jechać za granicę. Obecnie takie atrakcje są już dostępne w Polsce. I nie tylko na południu kraju. W Wielkopolsce też. Nie wierzysz? Zapraszamy do Poznania!
Jezioro Maltańskie to jedno z najbardziej popularnych miejsc w Poznaniu. Idealne na spacer, aktywny wypoczynek czy piknik. To miejsce ukochane zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Niebawem nad jeziorem ma powstać hotel gigant. Pomysł ten nie wszystkim przypadł do gustu.
Przed nami ferie zimowe. Jak możemy spędzić ten wolny czas wspólnie z dzieckiem? Gdzie się wybrać? Możliwości wbrew pozorom jest całkiem sporo. W Poznaniu organizowane są półkolonie dla dzieci młodszych, nie brakuje także fajnych, ustronnych miejsc, idealnych na długi spacer. Nie macie pomysłu? Podpowiadamy!
Od 4 listopada w Pawilonie IX podziwiać można prace wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Przyrodniczej FOTO-EKO, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra".
Od 11 listopada, dzięki współpracy z Fundacją Fiedlerów, zapraszamy na wystawę fotografii Tomasza Siudy pt. „Iran, śladami polskich uchodźców”.
Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę!
Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę!
Najbardziej rozchwytywani komicy w Polsce zebrali się w dziką zgraję i jadą puścić z dymem całą Polskę!
Zapraszamy na koncert największych przebojów Edyty Geppert .
Zapraszamy 4 listopada na stand-up Antoniego Syrek-Dąbrowskiego do Akadamickiego Centrum Kultury TROPS przy ul. Świętego Rocha 9.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej