Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
TROPS Akademickie Centrum Kultury
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
TROPS Akademickie Centrum Kultury
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Mój Teatr

Poznań Aktualności

Late Summer Festival to nowa propozycja dla poznaniaków. Impreza zamykać będzie sezon wakacyjnych koncertów – udział potwierdziło wielu znakomitych artystów.
Michał Szpak nie próżnuje i rusza w trasę koncertową! Prace nad najnowszym albumem wokalisty trwają "pełną parą". Równolegle wystartowała właśnie najnowsza trasa koncertowa artysty pn. "CLASSICA TOUR" w anturażu na jaki czekało wielu fanów talentu Szpaka.
Koncert legendarnego muzyka - Jacka Silskiego odbędzie się 22 maja w Poznaniu. Start o godzinie 18:00.
Within Temptation wystąpi w Poznaniu 26 października. Zapraszamy do MTP Poznań Congress Center. Start koncertu o godzinie 20:00.
Zespół wyłonił się w 1977 roku z krakowskiego kabaretu studenckiego o tej samej nazwie.
Nie wszyscy mają tak wyrozumiałych współmałżonków którzy, gdy wraca się do domu bladym świtem, nie zadają całego mnóstwa pytań w rodzaju dlaczego się nie odbierało telefonu, dlaczego się nie zadzwoniło, a tak w ogóle to gdzie się było i co się robiło, i z kim. Większość, niestety, zmuszona jest na te pytania odpowiadać.
Ponownie Amilcar Cruz wraca do Teatru Muzycznego w Poznaniu, by zabrać Państwa w krainę brazylijskich rytmów. Amilcar Cruz, to brazylijski gitarzysta, kompozytor i wokalista. Jak mawiają profesjonaliści  Wirtuoz gitary klasycznej. Jedyny, który wzrastając w kulturze bossa nova połączył styl i żywiołowość gitary brazylijskiej z techniką flamenco, którą to technikę studiował u najlepszych mistrzów w Cordobie.
Doskonała propozycja na Dzień Ojca! W roli tytułowej znakomity Marian Opania.
Doskonała propozycja na Dzień Ojca! W roli tytułowej znakomity Marian Opania.
Zespół De Mono zagra w Poznaniu już 26 października.