Imprezy i koncerty w Poznaniu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Kino Apollo
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Kino Apollo
Miejscowość:
Poznań
Miejsce imprezy:
Kino Apollo

Poznań Aktualności

Planujecie kilkudniowy, rodzinny pobyt w Poznaniu i nie wiecie jak zagospodarować swój czas? Skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Poznań to niezwykle ciekawe miasto, atrakcyjne dla turystów w każdym wieku.
Słodko-gorzka, nad wyraz inteligentna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. "Via-gra" to życiowy spektakl o codziennej rutynie w małżeństwie, skrywanych przez lata pretensjach, niespełnionych marzeniach, porzuconych i na nowo rozpalonych ambicjach oraz odradzającym się apetycie na życie.
Pochodzący z Padwy Damien McFly to charyzmatyczny piosenkarz folkowy, który wypełnia lukę między starym a nowymi brzmieniem gatunku. Jego muzyka jest świetnym kompromisem między ponadczasowymi klimatami country-folk a chwytliwą nutą popowych melodii.
Zapraszamy do Teatru im. Stefana Jaracza w Poznaniu na spektakl zatytułowany "Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus".
Michał Kowalonek - lider poznańskiej grupy Snowman oraz dziecięcej formacji Lumikulu . Od 2012 roku do niedawna był wokalistą grupy Myslovitz.
Twórcy spektakli: "Mayday 2"  i "Chcesz się bawić? Zadzwoń" zapraszają na kultowe "Szalone Nożyczki" !
Zapraszamy do Teatru Wielkiego w Poznaniu, gdzie wystąpi Hanna Banaszak.
Twórcy spektakli: "Mayday 2"  i "Chcesz się bawić? Zadzwoń" zapraszają na kultowe "Szalone Nożyczki" !
Spektaklove i producenci komediowych hitów " Boeing Boeing " , " Imię " , " Ludzie inteligentni " sięgają po przebój kinowy " Jak dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Ten kameralny komediodramat jest jednym z największych sukcesów kasowych 2016 roku. Adaptację oraz tłumaczenie przygotował Bartosz Wierzbięta - mistrz dowcipnych dialogów, znany między innymi ze " Shreka " i " Pingwinów z Madagaskaru".
Reprezentant Stand-up Poznań - Maks Padalak oraz Evenement Impresariat zapraszają na Charytatywne Testowanko.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Poznaniu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Poznaniu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Poznaniu lub okolicy to: Spektakl "Pomoc Domowa" w Kinie Apollo w Poznaniu, Premierowy spektakl „Pomoc domowa” w Poznaniu.