Koncert Krzysztofa Bobrzeckiego w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku

Koncert Krzysztofa Bobrzeckiego w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku

Koncert "Z piosenką filmową przez dziesięciolecia" to podróż przez prawie sto lat historii filmu. Usłyszeć będzie można szlagiery z polskich filmów przedwojennych oraz niezapomniane przeboje złotej ery kinematografii amerykańskiej. Artyści zaprezentują także muzykę, która powstała w ciągu kilku ostatnich lat. Nie zabraknie piosenek z filmów Walta Disney'a, ani tych nagrodzonych Oskarem. Zapraszamy na koncert Krzysztofa Bobrzeckiego przy akompaniamencie Andrzeja Sienkiewicza.

Krzysztof Bobrzecki, baryton - absolwent Politechniki Białostockiej (Instytut Zarządzania i Marketingu) oraz Uniwersytetu w Białymstoku (studia podyplomowe w zakresie public relations). Pasja śpiewu sprawiła, że swoje losy postanowił jednak związać z muzyką. Równolegle ze studiami uczył się śpiewu pod kierunkiem prof. Violetty Bieleckiej w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Białymstoku. Pragnienie dalszego rozwijania umiejętności wokalnych skłoniło go do podjęcia studiów pod kierunkiem prof. Ryszarda Minkiewicza w gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki.

Andrzej Sienkiewicz - absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu dr hab. Pawła Rydla. W latach 2006 - 2008 odbył studia podyplomowe w klasie prof. dr hab. Bogdana Kułakowskiego. Od 2008 roku pracuje na Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim w specjalności musical jako akompaniator. Od wielu lat koncertuje w Polsce i za granicą jako solista i z zespołami wykonując z dużym powodzeniem muzykę klasyczną, jazz, niejednokrotnie wykorzystując własne kompozycje. Bliską jego estetyce i wrażliwości jest również piosenka aktorska.

 

KupBilecik.pl

Miejsce

Oliwski Ratusz Kultury
Ośrodki kultury

Oliwski Ratusz Kultury

ul. Opata Jacka Rybińskiego, Gdańsk

Komentarze

Najbliższe wydarzenia w Gdańsku

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Klub B90
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Stary Maneż

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej