Koncert: Closet Disco Queen w Gdańsku

Zapraszamy do udziału w koncercie, w którym wystąpi szwajcarski duet - Closet Disco Queen. Artyści zaprezentują się 31 marca, o godzinie 20:00. Miejscem imprezy jest „PLAMA” Gdański Archipelag Kultury, ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa. 

Closet Disco Queen to szwajcarski duet poruszający się w stylistyce math, noise, experimental, rock. Początkowo, zespół ten powstał jako poboczny projekt muzyków znanych z gry w Coilguns, czy The Ocean, trochę jako żart, a trochę odskocznia od tego, co grają na co dzień.

 

Żart bardzo szybko przerodził się w doskonałą kapelę, która przez dwa lata zagrała 200 koncertów na całym globie. Ich występy to niesamowita energia, duża dawka improwizacji i przede wszystkim świetnej zabawy.

 

Lada moment, nakładem CRAZYSANE RECORDS (w Polsce Unquiet Records) wychodzi ich druga płyta „Sexy Audio Deviance for Audio Bums ”.

 

Tutaj znajdziesz inne wydarzenia w Gdańsku.

 

 

Źródło zdjęcia: materiały prasowe

 

 

Miejsce

Komentarze (2)

2017-03-13 14:29
Dzień dobry, informacja o miejscu koncertu i cenie jest błędna. Proszę o jak najszybszą zmianę. Miejsce koncertu to: "Plama" Gdański Archipelag Kultury, ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa. Cena biletu: 10 zł.
Cała informacja znajduje się tu: www.facebook.com/events/192531414562465
2017-03-14 09:44
Dzień dobry, dziękujemy za uwagi i informacje. Zmiany zostały już wprowadzone. Pozdrawiamy :)

Najbliższe wydarzenia w Gdańsku

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna NOT
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Klub B90
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
brak informacji

Zobacz również