Zobacz, co wpływa na kolejność prezentowanych obiektów. Sprawdź.

To jeszcze nie wszystko!

W Krynicy Morskiej nie mamy więcej dostępnych noclegów, ale nie martw się - czekają na Ciebie obiekty w odległości do 20 km od tej lokalizacji.

To jeszcze nie wszystko!

W Krynicy Morskiej nie mamy więcej dostępnych noclegów, ale nie martw się - czekają na Ciebie obiekty w odległości do 30 km od tej lokalizacji.

Skorzystaj z filtrów , aby lepiej dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb.

Krynica Morska kwatery i pokoje

Planując swój wakacyjny urlop nad morzem, najczęściej wybieramy te najpopularniejsze miejscowości, znajdujące się na Pomorzu Zachodnim, Pomorzu Gdańskim, czy Półwyspie Helskim. Ostatnie lata pokazują jednak, że bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również te kierunki, znajdujące się na Mierzei Wiślanej. Znajdziemy tu absolutnie wszystko, by nasz urlop, nie tylko latem, był w pełni udany. Jest świetnie rozwinięta baza noclegowa, są piękne plaże, jest wspaniała przyroda, szum morskich fal, powietrze wypełnione jodem, a także wspaniałe atrakcje i zabytki, które można znaleźć, decydując się na nocleg w Krynicy Morskiej.

Krynicę Morską można bez wątpienia uznać za jedną z najchętniej wybieranych miejscowości na wakacje i nie tylko. Każdego roku plasuje się w czołówce tych najpopularniejszych miejsc. Zlokalizowana jest na Mierzei Wiślanej, pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Znajdziemy tu port morski, przystanie, jak i letnie kąpielisko, które szczególnie w upalne dni, przeżywa prawdziwe oblężenie.

Jest to miasto, które zamieszkuje około 1300 osób. Podczas wakacji, liczba ta wzrasta kilkukrotnie - przede wszystkim za sprawą turystów, którzy decydują się tu na nocleg. Krynica Morska kwatera to ta kategoria obiektów, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Na jej korzyść przemawia fakt, że jest bardzo dobrze dostępna - blisko kąpieliska i najważniejszych punktów w miejscowości, możemy zarezerwować tu nocleg za naprawdę korzystną cenę i cieszyć się ze wspaniałych warunków noclegu.

Oprócz wspomnianych kwater, znajdziemy tu również pola biwakowe, kempingi, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, czy hotele. W sezonie letnim, można stąd wyruszyć statkiem do Elbląga, Tolkmicka, czy Fromborku.

Do obowiązkowych punktów Krynicy Morskiej, które powinien zobaczyć absolutnie każdy turysta, należy zaliczyć przede wszystkim: Wielbłądzi Grzbiet, port w Krynicy Morskiej, latarnię morską, kościół parafialny św. Piotra Apostoła i św. Franciszka z 1938 roku, ulicę Teleexpressu, cmentarz żołnierzy radzieckich obok latarni morskiej, czy też Pomnik Pierwszych Osadników, którzy przybyli do Krynicy Morskiej po II Wojnie Światowej. O tym, że przyjazd do Krynicy Morskiej to dobry pomysł, świadczy wiele istotnych czynników. Przekonaj się, że to naprawdę dobre miejsce na Twój pobyt!

Dlaczego warto przyjechać do Krynicy Morskiej?

Jeżeli zastanawiasz się nad kierunkiem swojej wakacyjnej podróży, to Krynica Morska może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Dlaczego?

Przede wszystkim jest to miejscowość zupełnie inna niż wszystkie. Wyróżnia się przede wszystkim położeniem - pomiędzy Zalewem Wiślanym a Zatoką Gdańska. Do dyspozycji jest tu letnie kąpielisko, z piękną, piaszczystą plażą o długości około dwóch kilometrów, na której sezon letni trwa od 24 czerwca do 31 sierpnia.

Poszukując swojego wymarzonego noclegu, warto jest zwrócić uwagę na Krynica Morska kwatera, w której koszty noclegu rozpoczynają się nawet od 50 zł od osoby za dobę. Tego typu obiekty znajdziemy zarówno blisko kąpieliska, w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach Krynicy. Pokoje posiadają tu naprawdę godny pochwały standard i dostępne są praktycznie przez cały rok. Bo Krynica Morska, co warto podkreślić, jest tą miejscowością, którą warto odwiedzić nie tylko latem. Pozostałe miesiące, są w stanie zapewnić nam naprawdę wspaniałe warunki, zarówno do spacerów nad Zatoką Gdańską, do odkrywania atrakcji, czy obcowania z przyrodą.

Kwatery w Krynicy Morskiej polecane są przede wszystkim dla rodzin, par, osób starszych, czy grup znajomych, którzy chętnie przyjeżdżają tu zarówno na weekend, jak i nieco dłuższy urlop.

Ile kosztują kwatery w Krynicy Morskiej?

Jak na miejscowość na polskim wybrzeżu przystało, mamy do czynienia z naprawdę dużym zróżnicowaniem, jeśli chodzi o ceny kwater w Krynicy Morskiej. To, ile finalnie zapłacimy, jest w dużej mierze uzależnione od wielu istotnych czynników.

Krynica Morska, co warto podkreślić, jest nastawiona przede wszystkim na sezon letni. Niektóre kwatery są jednak czynne przez cały rok, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się pięknem Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej przez cały okrągły rok. W miesiącach, które nie są wakacjami, zapłacimy zdecydowanie najtaniej. Wtedy też ruch turystyczny będzie nieco mniejszy, przez co będziemy mogli korzystać z rozmaitych atrakcji i kilometrów pięknej plaży.

Planując rezerwację kwatery w Krynicy Morskiej, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim sezon, w którym zamierzamy przyjechać, długość pobytu, ilość osób, odległość od najważniejszych miejsc w Krynicy, w tym plaży, czy też chęci korzystania z dodatkowych udogodnień, które mogą być płatne.

Najwięcej będziemy musieli zapłacić za wakacyjny pobyt - ceny noclegów w kwaterach kształtują się średnio na poziomie około 100 zł od osoby za dobę. Jeśli zaś weźmiemy pod uwagę ceny, które obowiązują we wszystkich obiektach, to warto podkreślić, że kształtują się one średnio na poziomie około 184 zł. Szacuje się, że najtaniej zapłacimy za domki, w których, po przeliczeniu na każdego uczestnika noclegu, przyjdzie nam uiścić kwoty w wysokości od 30 zł od osoby za dobę.

Przechodząc do cen kwater, to za pokój dwuosobowy zapłacimy średnio od 160 do 200 zł za jedną dobę.

Podobnie, jak w pozostałych nadmorskich miejscowościach, również w Krynicy Morskiej obowiązuje opłata klimatyczna, która jest doliczana do cen pobytu, w przypadku każdej osoby, która zdecyduje się na nocleg w tej miejscowości. Wynosi ona 2 zł za każdą dobę pobytu. W przypadku tygodniowego pobytu, każda osoba w związku z tym zapłaci o 14 zł więcej za swój nocleg.

Jakim standardem wyróżniają się kwatery w Krynicy Morskiej?

Wybierając ten najlepszy nocleg, dokładamy wszelkich starań, by wypoczywało się nam możliwie jak najlepiej. W przypadku kwater, większość z nas oczekuje tego, by było miło, komfortowo i za całkiem przystępną cenę.

Trzeba przyznać, że praktycznie każda kwatera w Krynicy spełnia te wymagania. Są to przede wszystkim obiekty komfortowe, wyróżniające się odpowiednim standardem, z których chętnie korzystają przede wszystkim rodziny z dziećmi, pary, czy osoby starsze.

Standardowy pokój w Krynicy Morskiej posiada wygodne łóżka, prywatną łazienkę, czajnik, telewizor, radio, szafę, ręczniki oraz sprzęt plażowy, który można zabrać ze sobą nad kąpielisko.

Warte uwagi są również udogodnienia, z których mogą korzystać turyści. W większości przypadków, są to przede wszystkim: bezpłatne Wi-Fi, dostęp do w pełni wyposażonej, ogólnodostępnej kuchni, miejsce do grillowania, ogród z tarasem, a także bezpłatny parking, na którym każdy turysta w bezpieczny sposób zaparkuje swój własny samochód.

Co o kwaterach w Krynicy Morskiej sądzą turyści tu wypoczywający?

Decydujące znaczenie przy wyborze tej najlepszej kwatery w Krynicy Morskiej, ma przede wszystkim cena. Wielu z nas kieruje się również opinią innych turystów - bo jak inaczej sprawdzimy to, czy treść oferty pokrywa się z tym, z czym mamy do czynienia w rzeczywistości?

Zanim wyruszymy na nasz zasłużony urlop do Krynicy Morskiej, warto jest zapoznać się z ocenami obiektów, które zostały wystawione przez turystów portalu Nocowanie.pl. Należy podkreślić, że są one w pełni rzetelne i na bieżąco weryfikowane przez naszych pracowników.

W przypadku kwater w Krynicy Morskiej, możemy mówić o pełnym zadowoleniu turystów - średnie opinii kształtują się na poziomie od 9.1 do 10.0. Są to te najwyższe oceny, a doceniany jest przede wszystkim komfort wypoczynku, odległość od plaży, przystępna cena, czystość panująca w obiekcie, udogodnienia, z których możemy korzystać, jak też przyjazne nastawienie właścicieli kwater, którzy zawsze służą pomocą wobec turystów, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Jak daleko od plaży znajdują się kwatery w Krynicy Morskiej?

Podobnie, jak w przypadku cen pobytu, również w tej kwestii możemy mówić o pełnej różnorodności, jeśli chodzi o kwatery w Krynicy Morskiej. Pomimo tego, że to miasto należy do kategorii tych popularnych, to każdy powinien odnaleźć tu spokój, jak też mieć plażę na przysłowiowe wyciągnięcie ręki.

Niektóre kwatery znajdują się w odległości około 100 metrów od wejścia na plażę, co jest szczególnie istotne w przypadku rodzin z dziećmi, czy osób starszych. Ci turyści, którzy poszukują ciszy i spokoju, będą mogli z niej skorzystać, wybierając te obiekty, które znajdują się nieco dalej od centrum i kąpieliska - przynajmniej kilometr.

Szacuje się, że średnia odległość obiektów od kąpieliska, znajdującego się w Krynicy Morskiej, waha się w przedziale od 200 do 700 metrów.

Kiedy jest dobry moment na przyjazd do Krynicy Morskiej i jaki jest najlepszy czas do rezerwacji kwatery?

Zgodnie z tym, co zostało wcześniej wspomniane, Krynica Morska jest tym kurortem, który jest odwiedzany przez największą liczbę turystów, przede wszystkim w sezonie letnim. Nie oznacza to jednak, że w pozostałych miesiącach nic się tu nie dzieje.

Wakacyjny ruch turystyczny, co oczywiste, ma bezpośrednie przełożenie na kolejki, które ustawiają się do restauracji, popularnych atrakcji, jak i na tłum plażowiczów, z którym mamy do czynienia podczas upalnych dni.

Aby w miarę spokojnie korzystać z tego, z czym mamy do czynienia w przypadku Krynicy Morskiej, najlepiej jest przyjechać tu w miesiącach, które nie obejmują okresu wakacji. Wczesną lub późną wiosną, a także jesienią, bardzo często mamy do czynienia ze sprzyjającymi warunkami wypoczynku i przede wszystkim - piękną pogodą. W sezonie zimowym, mamy do czynienia z największą ilością jodu w powietrzu, który korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Planując nocleg w kwaterze w Krynicy Morskiej, należy wziąć pod uwagę, że jest to miejscowość dość popularna. Dlatego, jeśli mamy zamiar przyjechać tu w wakacje, musimy pospieszyć się z rezerwacją wymarzonego noclegu. Pobyt na zasadzie last minute, raczej nie wchodzi tutaj w grę. Sugerowane jest przynajmniej 2-3 miesięczne wyprzedzenie, które umożliwi nam wybór tego najlepszego pokoju, czy kwatery. Większych problemów nie powinniśmy mieć w pozostałych miesiącach - tu w zupełności wystarczy dwutygodniowe wyprzedzenie.

Co robić w kwaterach w Krynicy Morskiej w wolnym czasie?

Nie ulega żadnej wątpliwości, że z pogodą podczas wakacji nad morzem, bywa naprawdę różnie. Kwatery w Krynicy Morskiej zadbały jednak o każdy szczegół, dzięki  czemu każdy, kto będzie musiał spędzić czas w deszczowe dni, znajdzie tu coś dla siebie.

Przede wszystkim dostępny jest tu telewizor, w którym możemy obejrzeć swój ulubiony film, a Wi-Fi daje nam możliwość surfowania po ulubionych stronach www. Możemy miło spędzić czas z najbliższymi, grając w gry planszowe, czy odpoczywając w ogrodzie przy grillu.

Cała Krynica Morska, jak i najbliższa okolica dają nam wiele możliwości lepszego poznania regionu. Warto zaplanować swój czas tak, by odkryć te najlepsze i najpopularniejsze miejsca.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów z kategorii kwatery i pokoje w Krynicy Morskiej

Ile kosztuje nocleg w kwaterze, pokoju w Krynicy Morskiej?
Cena za nocleg w kwaterze, pokoju w Krynicy Morskiej zależy od standardu wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Ceny za nocleg w kwaterze, pokoju zaczynają się od 50 zł. Średnia cena noclegu w kwaterze, pokoju w Krynicy Morskiej wynosi 149 zł.
Czy ceny noclegu w kwaterze, pokoju w Krynicy Morskiej w weekend różnią się od tych w dni powszednie?
Ceny noclegów ustalają indywidualnie właściciele obiektów, dlatego niektórzy mogą mieć wyższy cennik weekendowy. Według wyliczeń Nocowanie.pl ceny noclegów w kwaterach, pokojach w Krynicy Morskiej w weekend są droższe o 18% od cen w dzień powszedni.
Jakie noclegi z kategorii kwatery i pokoje są najpopularniejsze w Krynicy Morskiej?
Turyści najczęściej wybierają te noclegi z kategorii kwatery i pokoje: Villa Amell, Dom Gościnny Eryk, Pokoje Gościnne Arkadia.
Które noclegi z kategorii kwatery i pokoje w Krynicy Morskiej mają najlepsze opinie?
Obecnie najlepiej oceniane noclegi z kategorii kwatery i pokoje to: Holiday House, Kwatery prywatne BEATA, Villa Amell.
Które noclegi z kategorii kwatery i pokoje w Krynicy Morskiej są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w Krynicy Morskiej poleca te noclegi z kategorii kwatery i pokoje: Marysieńka, Dom Gościnny Kasia, Laguna Pokoje.
Które noclegi z kategorii kwatery i pokoje w Krynicy Morskiej są polecane dla par?
Te noclegi z kategorii kwatery i pokoje są wysoko cenione przez pary: Pod Kotwicami, Pokoje gościnne Pod świerkami, Dom Wczasowy Claudia.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!