Kudowa-Zdrój - Ośrodki Szkoleniowe i Wypoczynkowe

(9 noclegów w Kudowie-Zdroju)
od
162
/usługę

Willa Sudety

Kudowa Zdrój
9.2 Rewelacyjny!

Obsługa przemiła i bardzo pracowita. Fantastyczne śniadania, codziennie czekałam na następne :) Jedne z lepszych, jakie spotkałam, lepsze...

Anna 2019-08-13
od
85
/usługę

Ośrodek Wypoczynkowy Relaks

Kudowa-Zdrój
9.4 Rewelacyjny!

Rewelacyjny ośrodek, super pokoje, pomocna obsługa, pyszne śniadania. Polecam pokoje z balkonami wychodzącymi na park zdrojowy.

Piotr Pierzchlewicz 2019-08-01
od
110
/usługę

Ośrodek Wypoczynkowy Góry Stołowe

Kudowa-Zdrój
9.4 Rewelacyjny!

Ośrodek położony w cichej i malowniczej scenerii. Właściciele bardzo przyjaźni i pomocni. Posiłki smaczne i w wystarczającej ilości....

Krzysztof 2019-07-16

Często zadawane pytania dotyczące noclegów z kategorii ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe w Kudowie-Zdroju

Ile kosztuje nocleg w ośrodku wypoczynkowym w Kudowie-Zdroju?
Cena za nocleg w ośrodku wypoczynkowym w Kudowie-Zdroju zależy od standardu wybranego obiektu oraz jego lokalizacji. Ceny za nocleg w ośrodku wypoczynkowym zaczynają się od 25 zł. Średnia cena noclegu w ośrodku wypoczynkowym w Kudowie-Zdroju wynosi 95 zł.
Czy ceny noclegu w ośrodku wypoczynkowym w Kudowie-Zdroju w weekend różnią się od tych w dni powszednie?
Ceny noclegów ustalają indywidualnie właściciele obiektów, dlatego niektórzy mogą mieć wyższy cennik weekendowy. Według wyliczeń Nocowanie.pl ceny noclegów w ośrodkach wypoczynkowych w Kudowie-Zdroju w weekend są droższe o 15% od cen w dzień powszedni.
Jakie noclegi z kategorii ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe są najpopularniejsze w Kudowie-Zdroju?
Turyści najczęściej wybierają te noclegi z kategorii ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe: Ośrodek Wypoczynkowy Słoneczna Zagroda, Ośrodek Wypoczynkowy Góry Stołowe, Willa Sudety.
Które noclegi z kategorii ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe w Kudowie-Zdroju mają najlepsze opinie?
Obecnie najlepiej oceniane noclegi z kategorii ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe to: Ośrodek Wypoczynkowy Relaks, Ośrodek Wypoczynkowy Góry Stołowe, Willa Sudety.
Które noclegi z kategorii ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe w Kudowie-Zdroju są polecane dla rodzin?
Wiele rodzin zatrzymujących się w Kudowie-Zdroju poleca te noclegi z kategorii ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe: Ośrodek Wypoczynkowy Relaks, Ośrodek Wypoczynkowy Góry Stołowe, Willa Sudety.
Które noclegi z kategorii ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe w Kudowie-Zdroju są polecane dla par?
Te noclegi z kategorii ośrodki szkoleniowe i wypoczynkowe są wysoko cenione przez pary: Ośrodek Wypoczynkowy Relaks, Ośrodek Wypoczynkowy Góry Stołowe, Willa Sudety.