Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Konferencje, spotkania biznesowe, zloty integracyjne i narady mogą stać się przyjemnością, a nie obowiązkiem jeśli odbywają się w przyjaznym otoczeniu i przemiłej atmosferze. Prezes stanie się wyrozumiały, kierownik niezwykle łagodny, a pracownikom pomysły same przyjdą do głowy kiedy cudowny aromat kawy będzie się unosił w pięknej sali „Saxonii”. Tutaj w upalne dni otoczy wszystkich upragniony chłód, który rozjaśni umysły i ożywi ciała.

Do dyspozycji Państwa przedstawiamy klimatyzowaną konferencyjno-gastronomiczną salę do wykorzystania na konferencje i szkolenia. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji ustawienia stołów, tak aby przystosować ich układ, np. do pracy w grupach.

Każda konferencja naukowa, biznesowa czy też narada robocza nabierze wyjątkowego charakteru bo właściciele „Saxonii” zadbają o każdy szczegół i sprostają wymaganiom gości. Spotkania integracyjne będą niezapomniane bo niepowtarzalny nastrój pozwoli nawiązać przyjazne relacje ze współpracownikami.

„Saxonia” gwarantuje uczestnikom komfort i doskonałą zabawę.

Wszystkie imprezy firmowe w okresie rozkwitającej wiosny i pachnącego lata mogą być zorganizowane w ogrodzie gdzie już czekają namioty. Powietrze napełni się nie tylko wonią kawy i wyśmienitych potraw ale również orzeźwiającej zieleni.

Każde spotkanie wśród krzewów i drzew, w niezwykle eleganckim stylu będzie wytchnieniem i zapomnieniem o stresie towarzyszącym nam każdego dnia.

Integrujmy się, nawiązujmy współpracę, podpisujmy umowy i rozwiązujmy problemy w miejscu, którego aura sprzyja tym wydarzeniom.

„Saxonia” jest takim miejscem !!!

Szkolenia i konferencje trwające kilka dni mogą być zabezpieczone pokojami gościnnymi dla 25 osób.

Oświetlony ogród z ławkami na terenie zamkniętym umożliwia spędzenie przerw w szkoleniach i konferencjach
w przyjemnym nastroju, na świeżym powietrzu.

Zakończone szkolenia, konferencje można zwieńczyć imprezą integracyjną przy grillu, pieczonym prosiaku
i zimnym piwie z beczki.

Dzięki naszemu nowoczesnemu zapleczu kuchennemu obsługującemu na co dzień wesela, komunie, bankiety i imprezy okolicznościowe pozwala sporządzić praktycznie każdy poczęstunek.

Indywidualnie ustalamy menu oraz ilość posiłków.

Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe na miejscu, na terenie zamkniętym.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej