Schody, schody, schody, schody…

 

Która Panna Młoda nie marzy o tym by wejść wraz z nowo poślubionym, ukochanym mężczyzną, po szerokich, wyłożonych czerwonym dywanem schodach?

Wolno, majestatycznie, z gracją.

Fałdy sukni, a może nawet tren, delikatnie muskają każdy stopień i budzą zachwyt, i podziw. Wśród błysków fleszy Para Nowożeńców dociera na szczyt.

Jeszcze tradycyjne acz wyjątkowe powitanie chlebem i solą, jeszcze toast wzniesiony szampanem i już wraz z gośćmi mogą rozpocząć weselną ucztę.

Cudowna sala weselna, przepiękny wystrój i kapiące przepychem potraw stoły zapraszają do tego najwspanialszego balu w życiu.

 

Wesele w  „Saxonii” to nie tylko gwarancja cudownej zabawy ale również obietnica niezapomnianej atmosfery. Każde organizowane tutaj wesele jest inne bo o charakterze każdego z nich decyduje „Królowa”  i „Król”.

 

Specjalnie przygotowany dla Nowożeńców pokój kusi  i wabi wyjątkową aurą -  zdając się  mówić: „to tylko dla Was”.

 

Na gości pragnących wypocząć również czekają pokoje bo każdy musi się tu czuć komfortowo.

Żeby uczcić sakramentalne „tak” i cieszyć się swoim szczęściem z wszystkimi wokół nie wystarczy jedna noc zabawy. Poprawiny pozwolą wyrazić radość ponownie, więc i ten dzień musi być wyjątkowy. Sala weselna „Saxonii” znów rozbłyśnie światłem królestwa by godnie przywitać Młodą Parę i ich gości.

A kiedy zielenią się rabatki poprawiny można przenieść do ogrodu by Młodzi tym razem mogli przejść przez  dywan pachnący kwiatami.

 

Sakrament małżeństwa i wesele są wspaniałym ukoronowaniem miłości dwojga ludzi. To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci nowożeńców i chyba wszystkich uczestniczących; najbliższej rodziny, przyjaciół.

 

Uroczyste przyjęcia i bale realizowane w sali weselnej Saxonii to zawsze wyjątkowa dbałość o szczegóły.

Spełnianie Waszych oczekiwań przez oddanie naszych doświadczeń organizacyjnych, wyczucia, umiejętności do Waszej dyspozycji powoduje,  że każde takie przyjęcie staje się wyjątkowym.

Salę weselną, wejście do niej, otoczenie plenerowe przygotowujemy bardzo starannie, zawsze z wielkim przejęciem, indywidualnie pod każdą uroczystość.

 

Przed wejściem do budynku, w postaci uroczych dwuskrzydłowych schodów, rozwijany jest długi zielony dywan, po którym Państwo Młodzi wkraczają z gracją na schody prowadzące do wnętrza sali. Tu już czeka na Państwa niespodzianka; Wspaniale przygotowana sala na Państwa przyjęcie weselne.

Dla chwil relaksu czeka na Państwa „pokój młodych” który jest specjalnie stylizowany. Noclegi przygotowane są również na życzenie dla Państwa gości.

Dzień ślubu i wesela na zawsze pozostaje w pamięci nowożeńców oraz wszystkich uczestniczących gości. Dlatego też zawsze dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie weselne było perfekcyjnie przygotowanie.

Korzystamy przy tym z naszego  doświadczenia już od 2001 roku, aby każdy najmniejszy detal spełniał Państwa oczekiwania. Współpracuje z nami sprawdzona, wykwalifikowana w obsłudze przyjęć weselnych obsługa. Oferujemy salę weselną mogącą pomieścić do 120 gości, która na każde przyjęcie posiada odpowiedni wystrój.

Wierzymy, iż poprzez indywidualne podejście do każdego klienta jesteśmy w stanie przygotować przyjęcie o jakim marzyliście.

 

Dla potrzeb organizacji wesela zapewniamy także:

 • możliwość dowolnego ustawienia stołów, wybór różnokolorowej dekoracji sali weselnej,
 • sympatyczny, oświetlony ogród wokół budynku, z alejkami i ławkami, na terenie zamkniętym,
 • we współpracy ze znakomitymi zespołami muzycznymi i Dj’em możemy zadbać o oprawę muzyczną wesela,
 • bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa życzeń,
 • dekorację stołów – stół słodki, stół staropolski,
 • dekorację stołu przaśnego w różnych wersjach, w zależności od pory roku,
 • wykwalifikowany i doświadczony personel kelnerski i kucharski,
 • nowoczesne zaplecze kuchenne,
 • klimatyzację sali weselnej,
 • duży parking na zamkniętym terenie,
 • inne, nie wyszczególnione.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej