Komunia Święta

Komunia Święta

Dzień przyjęcia przez nasze dziecko sakramentu Komunii Świętej to dzień wyjątkowy. To bardzo ważne i niepowtarzalne przeżycie dla każdego małego człowieka. Cały rok przygotowuje się do tego by w pięknym stroju przyjąć Eucharystię.

Uczcijmy to cudowne wydarzenie wraz z naszą córką czy synem by ponad wszelką wątpliwość wiedzieli, że dzielimy z nimi radość.
Wspólny posiłek z bliskimi to tradycja, a jednocześnie pamiątka Pierwszej Komunii.


Powierzając zorganizowanie przyjęcia komunijnego „Saxonii” będziemy mieć pewność, że stanie się niezapomniane
.

Tutaj sala otula ciepłą aurą i przyjemnym chłodem w gorące dni, a ogród zaprasza dzieci do zabawy i relaksu.

Komunie i chrzciny to uroczystości, w których, w odróżnieniu od wesela czy bankietu, najczęściej uczestniczy duża liczba dzieci. Problem ich bezpieczeństwa, kiedy odejdą od stołu jest dla nas bardzo istotny. Dysponujemy dla nich dużym ogrodem na terenie zamkniętym, gdzie mogą bezpiecznie spacerować, bawić się czy jeździć na rowerach.

Rodzice w tym czasie mogą ze spokojem odpocząć przy stolikach lub ławkach rozstawionych w części ogrodowej lub też rozkoszować się specjalnie przygotowanymi potrawami w klimatyzowanym pomieszczeniu naszej restauracji.

 

Gwarantujemy wysoką jakość obsługi gastronomicznej.

Menu przyjęcia komunijnego jest każdorazowo dostosowywane do Państwa wymagań.

Zazwyczaj składa się ono z uroczystego, dwudaniowego obiadu, niecodziennego deseru, np. wykwintne lody, puchary lodowe, owoce w unikalnej postaci.

Organizowane u nas komunie i chrzciny mają najczęściej tradycyjny, polski charakter. Jednak każdorazowo uzgadniamy wszystkie szczegóły. Występuje możliwość urozmaicenia przyjęcia występami artystycznymi.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej