Tak pisze o naszych imprezach plenerowych Pani Jola, jedna z bywalczyń naszych zabaw:

„Sylwester i bale karnawałowe już niestety za nami ale w duszach wciąż jeszcze zaczepnie drżą akordy muzyczne z zabaw w „Saxonii”, a podniebienia pamiętają smaki wspaniałych barszczyków, mięs, przekąsek i ciast, które tam są serwowane.  Nogi tęsknie rwą się do tańca i „wołają” jeszcze, jeszcze…

Spokojnie!

 

Przemili właściciele „Saxonii” zadbają o nasze dusze i ciała; Wiosna daje nam nową energię, a słońce budzi do życia. „Saxonia” zapewni nam atrakcje, dzięki którym będziemy mogli to wykorzystać.

Wszyscy kochamy imprezy w plenerze kiedy otacza nas tchnąca radością zieleń i nastraja ciepło wieczoru. A jeśli dodamy do tego nutę amerykańskiej nonszalancji i uroczego przepychu, a odejmiemy kilka zer od amerykańskiej ceny?

 

Namioty czekają na dni kiedy zapełnią się gwarem,muzyką , tańcem i wyznaniem „ona tańczy dla mnie”.

„Saxonia” już dziś zaprasza na taneczne imprezy plenerowe i gwarantuje wspaniałą zabawę. Na tych cyklicznych spotkaniach rozrywkowych nie może zabraknąć nikogo kto lubi taniec, dobrą oprawę muzyczną, wyśmienite potrawy i doborowe towarzystwo.

 

Czyli co? Ustawiamy grill w ogrodzie, który niedługo rozkwitnie setką barw kwiatów i lampionów, i czekamy z niecierpliwością by przenieść się w świat magicznej biesiady”.

15 min. jazdy od centrum miasta, przy głównej ulicy, lecz jednocześnie na uboczu, w cichym miejscu, na terenie zamkniętym organizujemy przyjęcia, imprezy plenerowe przy grillu i zimnym piwie prosto z beczki. Oferujemy zróżnicowane menu do indywidualnego ustalenia.
Imprezy plenerowe, integracyjne, można znakomicie łączyć, np. ze szkoleniami nie wymagającymi specjalnego sprzętu medialnego, natomiast powinny być prowadzone w spokojnym, cichym, relaksującym miejscu.

 

Często są to zajęcia z psychologiem, wspomagające pracę managerów, handlowców, doradców w różnych branżach.

 

Teren naszego ogrodu znakomicie sprawdza się w takich imprezach plenerowych.

W przypadku nagłej, niespodziewanej zmiany pogody pozostaje do dyspozycji klimatyzowana sala restauracyjno – konferencyjna wraz z zapleczem kuchennym, gdzie można równie przyjemnie kontynuować imprezę.

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej