Na Olejnej
Olejna 10/4, 20-114 Lublin

Ostatnie opinie

9.2 Rewelacyjny
6.4
Aneta

Rewelacyjna lokalizacja, wręcz rzut kapciem na stary rynek. Polecam na upały.

+ więcej
10
Anna

Bardzo fajne, klimatyczne miejcse w samym sercu Lublina. Doskonala i mila obsługa. Ja na pewno jeszcze wrócę 😍 Polecam !!!

+ więcej

Opis obiektu

Anty-Hotel NA OLEJNEJ powstał z potrzeby chwili, nadwyżki znajomych i otwartości na innych. Niewiele ma wspólnego z tradycyjnym hotelem, dlatego dostał przydomek "anty", który jednocześnie podkreśla jego i staromiejski, i domowy klimat.
Anty-Hotel NA OLEJNEJ powstał z potrzeby chwili, nadwyżki znajomych i otwartości na innych. Niewiele ma wspólnego z tradycyjnym hotelem, dlatego dostał przydomek "anty", który jednocześnie podkreśla jego i staromiejski, i domowy klimat. Tworzy możliwość kameralnego i niedrogiego noclegu w sercu Starego Miasta. Jego nietuzinkowy charakter sprawił, że stanowi stałą bazę noclegową dla artystów współpracujących z lubelskim środowiskiem kulturalno-artystycznym. Oferujemy trzy samodzielne mieszkania. * Jedno na pierwszym piętrze kamienicy, składające się z dużego pokoju, kuchni i łazienki. Na wyposażeniu pokoju jedno łóżko dwuosobowe i dwa pojedyncze. * Drugie na poddaszu, dysponuje dwoma pokojami w amfiladzie i łazienką. W pierwszym, przechodnim pokoju jest łóżko dwuosobowe, a w drugim dwa jednoosobowe. * Trzecie na parterze kamienicy, z łazienką i dwoma jednoosobowymi łóżkami. Na wyposażenie każdego mieszkania składają się min. czajnik elektryczny i lodówka....

Udogodnienia

Co nas wyróżnia:

  • internet

W pokojach

  • telewizor
  • radio
  • internet

Kuchnia dla gości

    Obiekt udostępnia kuchnię dla gości

Często zadawane pytania dotyczące obiektu Na Olejnej

Czy w obiekcie jest internet?
Tak, Na Olejnej udostępnia dla swoich gości internet.