Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to rodzina, miłość, uśmiech. To pyszne jedzenie, prezenty ,sprzątanie, mycie okien, odkurzanie, bieganie ze ścierką, mopem, szczotką.


To też długie godziny na zakupach, gotowanie w pocie czoła, podawanie do stołu, później znoszenie wszystkiego, zmywanie garów, nerwy, że nie zdążymy ze wszystkim i stres. Stres czy wszystko się uda, ciasto nie opadnie, rodzina się nie pokłóci.A przecież Ty zasługujesz , by te wyjątkowe dni były pełne relaksu, dźwięku kolęd, chwilą zatrzymania się i zastanowienia, odsapnięcia od gonitwy życia. Czasem dla dzieci, bliskich i ...dla siebie. Tak, dla siebie.Należy Ci się trochę ciszy, wrzucenia na luz, uspokojenia skołatanej duszy , prawda?


Spędź te dni w Azylu, nie pożałujesz.


Ugościmy Cię po królewsku, a traktować będziemy jak długo oczekiwanego, ulubionego członka rodziny.


W cenie 150 zł /os za dobę będziesz miał komfortowy , wygodny pokój z łazienką, tv sat LCD, lodówką, plus bogate śniadania, pyszne , syte obiadokolacje z deserem i najważniejsze - święty spokój, relaks, sen i uśmiech.


U nas Twoje dzieci nie będą się nudzić- nigdzie nie ma tyle zabawek, gier, książeczek, klocków co w Azylu.

Zdjęcia z Tilją , naszą papużką kakadu różowe , z łagodnymi pieskami i kotkiem oraz małą sową Misią będą dodatkową atrakcją.

Zobaczenie boćka w zimie też jest czymś niecodziennym ;D

A przytulenie malutkiej sówki niezapomnianym przeżyciem.Duża ogrodzona posesja zapewnia mnóstwo miejsca na bitwy śnieżkowe, gonitwy szalone, lepienie bałwana. Zaraz obok nas ( ok 300m) jest stok narciarski, a na nim świetna górka saneczkowa.Tutaj ciszy nie zakłócą Ci samochody, ani odgłosy miasta.


Mamy również bardzo dobrze zaopatrzoną biblioteczkę. Książka, ciasto , gorąca herbata , wygodna poduszka.....co więcej trzeba?

W Wigilijny wieczór zasiądziemy do stołu nakrytego białym obrusem położonym na sianku. Kolacja składająca się z pysznych dwunastu potraw nasyci każdego i zaspokoi nawet wybredne podniebienia. Na deser będą różne ciasta, dla chętnych winko.Pośpiewamy razem kolędy, posłuchamy opowieści i wspomnień, ogrzejemy w cieple życzliwych uśmiechów, upijemy radością, napełnimy spokojem, uśmiejemy do łez.Wzruszymy...

A o północy pójdziemy na pasterkę do starego, góralskiego kościoła, który stoi tuż, tuż.


Koszt od osoby

( minimum 3 dobry ) to 150 zł. W tym 50 zł to nocleg,a 100 zł bogate śniadania i syte obiadokolacje. Taniej niż w dobrej karczmie, a wypas dużo większy 😉


Dzieci do lat 3 - 30 zł śpiące z rodzicami lub w łóżeczku, 4- 6 - 1/2 ceny.


Dopłata do Kolacji Wigilijnej to 80 zł. Dzieci do lat 4 gratis, 5- 8 lat 30 zł.

MENU Kolacji Wigilijnej

 • * grzybowa z makaronem
 • * czerwony barszczyk z uszkami
 • * pierogi z kapustą i grzybami
 • * ryba po grecku
 • * śledzie pod pierzynką
 • * karp smażony/ pstrąg pieczony
 • * makiełki
 • * moczka
 • * kapusta z grochem
 • * łazanki z kapustą
 • * śledziki salsa
 • * krokiety z kapustą i grzybami

Do tych pyszności będzie jeszcze kompot z suszu, różne ciasta , kawa z ekspresu i parzona herbata, zimne napoje , soki naturalne.


Obiadokolacje to różne gatunki mięs przygotowane na różne sposoby, pierogi z różnymi nadzieniami , krokiety z mięsem i z pieczarkami z żółtym serem, ziemniaczki , trzy zupy, kasze, sosy , przystawki, zimne zakąski, warzywa na ciepło i zimno, ciasta, napoje, kawa z ekspresu, herbaty , soki , sałatki, dodatki typu oliwki, serki, itp.


ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej