Gościniec Groblice

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Gościniec Groblice

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Ostatnie opinie

10
Agata Sadłocha
2022-09-14 16:16:05

W pensjonacie Groblice miałam przyjemność gościć w dniach: 5-12 wrzesień 2022. Jeden z najbardziej udanych wypadów w góry w moim życiu . Wszystko to...

Anna
5
Anna

Bardzo Ładny BUDYNEK ,ciekawe wnętrze...

Opis obiektu

Gościniec Groblice położony jest w Ustroniu w samym sercu Beskidu Śląskiego, u stóp góry Równica,w dzielnicy rehabilitacyjno- uzdrowiskowej Zawodzie.


Nazwa naszego obiektu- „Groblice” pochodzi od nazwy kawałka naszej rodzinnej ziemi, na której powstał obiekt. Fundamenty budynku powstały w latach 70', lecz w związku z rozbudową dzielnicy uzdrowiskowo-rehabilitacyjnej, ziemia ta została nam odebrana-wywłaszczona.


Po 30 latach, gdy zostały zmienione przepisy poszanowania własności prywatnej nastąpił zwrot naszej nieruchomości wraz z częścią fundamentu budynku.


W 2000 roku w związku z atrakcyjnym położeniem obiektu, w najpiękniejszej części Ustronia przystąpiliśmy do rozbudowy domu wraz z przeznaczeniem na działalność usługową.


Otwarcie „Groblic” nastąpiło w 2005 roku jako pokoje gościnne, natomiast rok później została otwarta nasza Restauracja oferująca regionalne smaki i od tego momentu stale się rozbudowujemy i rozwijamy oraz poszerzamy dla Państwa naszą ofertę.


I tak oto powstało miejsce rodzinne,pełne ciepła, wyjątkowe, o niespotykanej nigdzie atmosferze,po prostu miejsce z sercem.


Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!