Pogoda na 4 tydzień lipca 2018

Poniżej prezentujemy Wam dokładną pogodę na czwarty tydzień lipca w górach, nad morzem, a także na Mazurach. Zanim wybierzecie się na urlop, sprawdźcie, czy prognoza przyniesie nam więcej słońca, czy opadów deszczu.

Pogoda na Mazurach

 

Czwarty tydzień lipca przyniesie na początku jednodniowe, przelotne opady deszczu i burze z piorunami. Kolejne dni powinny być bezdeszczowe. Pojawi się sporo słońca, które pod koniec tygodnia zaczną przysłaniać chmury. Temperatura wyniesie pomiędzy 23, a 26 stopniami Celsjusza.

 

Planujesz wypad na Mazury? Koniecznie sprawdź:

Noclegi Ełk

Noclegi Mikołajki

Noclegi Giżycko

Noclegi Ruciane-Nida

 

Pogoda nad morzem

 

W zachodniej części wybrzeża bałtyckiego, potowarzyszą nam najpierw przelotne opady deszczu oraz rosnące zachmurzenie. W środku tygodnia, oprócz deszczu synoptycy zapowiadają burze z piorunami. W ciągu ostatnich trzech dni będziemy mogli spodziewać się dwudniowych opadów atmosferycznych. Termometry wskażą od 22 do 26 stopni Celsjusza.

 

Jaka prognoza zapowiada się w środkowej części wybrzeża? Zdaniem meteorologów wystąpią co najmniej pięciodniowe opady deszczu, połączone niekiedy z burzą z piorunami. Najkorzystniej będzie 26 lipca, ponieważ na niebie pojawi się sporo słońca. Na termometrach odczytamy od 21 do 24 stopni Celsjusza.

 

Pogoda we wschodniej części wybrzeża obfitować będzie w mieszankę w postaci chmur, słońca, trzydniowego deszczu i burz z piorunami. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 22, a 26 stopniami Celsjusza.

 

Przejrzyj atrakcyjne oferty nad morzem:

Noclegi Łeba

Noclegi Gdynia

Noclegi Jastarnia

Noclegi Kołobrzeg

 

Pogoda w górach

 

Tatry

W tym regionie Polski, opady zapowiadane są tylko 11, 25 i 28 lipca. Zdaniem synoptyków - w pozostałych dniach powinno pojawić się trochę chmur i słońca. Termometry odnotują od 21 do 23 stopni Celsjusza.

 

Beskidy

Tutaj deszcz popada w środku i pod koniec czwartego tygodnia miesiąca. Ponadto, prognoza zaobfituje w jednodniowe burze z piorunami. Będziemy mogli liczyć także na słońce. Na termometrach zaobserwujemy od 23 do 27 stopni Celsjusza.

 

Karkonosze

Jakiej pogody możemy spodziewać się w Karkonoszach? Deszcz spadnie tutaj 24, 25, 27 oraz 28 lipca. Podobnie jak w Beskidach - może potowarzyszyć nam jednodniowa burza z piorunami. Oprócz tego, prognoza zaobfituje też w kilka słonecznych dni. Temperatura wyniesie od 19 do 22 stopni Celsjusza.

 

Bieszczady

Wraz z początkiem czwartego tygodnia miesiąca, najpierw zaobserwujemy duże zachmurzenie. W dalszej części tygodnia, przez około dwa dni trochę popada i pogrzmi. Nie zabraknie też słonecznej aury pogodowej. Termometry wskażą od 21 do 25 stopni Celsjusza.

 

Zobacz, co przygotowali dla Ciebie właściciele obiektów w górskich miejscowościach:

Noclegi Wisła

Noclegi Karpacz

Noclegi Solina

Noclegi Szczawnica

Noclegi Zakopane

Noclegi Szklarska Poręba

 

Zobacz także: Pogoda na drugą połowę lipca 2018

 

fot. chrismacdesign, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze (1)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

...

7 miesięcy temu
... ... ...

Zobacz również