Pogoda na wrzesień 2017 w górach

Planujesz wrześniowy urlop w górach? Pogoda zapowiada się dość korzystnie. Przelotne opady deszczu synoptycy zapowiadają jedynie w drugim tygodniu miesiąca. Sprawdź przewidywaną prognozę pogody na wrzesień 2017 w górach.

Pogoda w górach

 

Zakopane

Początek miesiąca w Zakopanem dość ciepły i słoneczny. Termometry wskażą od 16 do 20 stopni Celsjusza. Drugi tydzień przyniesie lekkie ochłodzenie oraz możliwe opady deszczu. Druga połowa miesiąca słoneczna i bezdeszczowa. Termometry wskażą nawet jedyne 11 stopni Celsjusza.

 

Nadchodzące wydarzenia w Zakopanem znajdziesz tutaj:

 

Szczawnica

Jakiej pogody możemy spodziewać się w Szczawnicy? Najcieplej zapowiada się pierwszy tydzień, wtedy to termometry wskażą od 19 do 25 stopni Celsjusza. W drugim tygodniu sporo deszczu oraz ochłodzenie temperatur. W kolejnych dniach słonecznie, termometry nie przekroczą jednak 20 stopni Celsjusza.

 

Zobacz także:

 

Bukowina Tatrzańska

Planujesz urlop w Bukowinie Tatrzańskiej? Tu również najcieplejszy pierwszy tydzień miesiąca. Choć termometry nie przekroczą 20 stopni na plusie, będzie dość słonecznie. Kolejne dni przyniosą możliwe przelotne opady deszczu oraz niższą temperaturę - nawet 11 stopni Celsjusza. Taka pogoda utrzyma się do końca miesiąca.

 

Karpacz

Początek miesiąca w Karpaczu deszczowy, opady pojawią się również w drugim tygodniu września. W pozostałych dniach słonecznie. Synoptycy zapowiadają od 10 do 19 stopni Celsjusza. Najzimniejsza końcówka miesiąca.

 

Sprawdź również:

 

 

 

 

Komentarze

Zobacz również