Pogoda nad morzem w listopadzie 2017

Biorąc pod uwagę pogodę w listopadzie w kilku nadmorskich miejscowościach, najchłodniej będzie w Krynicy Morskiej. Jesteście ciekawi, czy potowarzyszą nam opady śniegu? Przekonajcie się sami i przeczytajcie poniższą prognozę.

Pogoda nad morzem 2017

 

Początek miesiąca w Międzyzdrojach będzie pochmurny, później w okolicy 4 listopada może padać deszcz. W kolejnych dniach wystąpią liczne zachmurzenia z przejaśnieniami, a w okresie pomiędzy 10, a 13 listopada znowu pojawią się opady deszczu. W drugiej połowie miesiąca możemy spodziewać się silniejszego wiatru. Słońce potowarzyszy nam od 21 do 25 listopada. Pozostałe dni będą niestety deszczowe. Na termometrach odczytamy od 4 do 12 stopni Celsjusza. 

 

W Darłowie najkorzystniej będzie od 5 do 9, a także od 22 do 26 listopada, ponieważ synoptycy zapowiadają wtedy sporo słońca. Początek miesiąca pochmurny. W pozostałych dniach meteorolodzy przewidują opady deszczu, a 14 listopada przelotne opady śniegu. Silniejszego wiatru możemy spodziewać się pod koniec, a także na początku drugiej połowy miesiąca. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 4, a 11 stopniami Celsjusza.

 

Wybierasz się do Trójmiasta? Sprawdź atrakcje w Gdyni.

 

W Łebie słońce poświeci pod koniec pierwszego tygodnia, na początku trzeciego tygodnia, a także w czwartym tygodniu miesiąca. Pozostałe dni obfitować będą w przelotne opady deszczu. Podobnie jak w Darłowie, silny wiatr pojawi się 16 i 29 listopada, zatem pamiętajmy o cieplejszym ubraniu. Termometry wskażą od 3 do 12 stopni Celsjusza.

 

W pierwszym tygodniu miesiąca w Krynicy Morskiej zaobserwujemy najpierw zachmurzenie z przejaśnieniami, później natomiast spadnie deszcz. Drugi tydzień przyniesie zarówno trochę słońca, jak i deszczu, a nawet przelotne opady śniegu. W trzecim możemy liczyć na dwa słoneczne i cztery deszczowe dni. Czwarty tydzień będzie stanowił mieszankę pogodową - raz zaświeci słońce, a raz popada deszcz, który potowarzyszy nam do 30 listopada. Zdaniem synoptyków, na termometrach odczytamy od 2 do 10 stopni Celsjusza.

 

Przejrzyj inne oferty w kilku nadmorskich miejscowościach:


Noclegi Rewal

Noclegi Kołobrzeg

Noclegi Świnoujście

 

Zobacz także:

 

 

fot. ReneVenema, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również