Pogoda na pierwszy tydzień listopada 2017

W pierwszym tygodniu listopada, biorąc pod uwagę kilka miast nad morzem, w górach i na Lubelszczyźnie, najcieplej będzie w Szczawnicy, a najchłodniej w Szklarskiej Porębie. Sprawdźcie, gdzie synoptycy zapowiadają deszcz, a gdzie pogoda przyniesie tylko duże zachmurzenie.

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

Jeśli chodzi o pogodę w pierwszym tygodniu listopada w Lublinie, najpierw możemy spodziewać się dużego zachmurzenia. W ostatnich dwóch dniach synoptycy zapowiadają okresowe opady deszczu. Temperatura wyniesie od 5 do 12 stopni Celsjusza.

 

W Krasnobrodzie przez cały tydzień będzie raczej pochmurno. Tylko ostatniego dnia może padać deszcz. Na termometrach odczytamy od 6 do 13 stopni Celsjusza.

 

W Kazimierzu Dolnym pojawi się nieco więcej opadów atmosferycznych, które wystąpią 5, 6 i 7 listopada. W pozostałych dniach potowarzyszy nam zarówno trochę chmur, jak i słońca. Na termometrach od 6 do 13 stopni Celsjusza.

 

Zastanawiasz się, co można robić na Lubelszczyźnie? Przejrzyj atrakcje w Nałęczowie.

 

Pogoda nad morzem

 

Pierwszy dzień listopada w Świnoujściu rozpocznie się od licznych zachmurzeń z przejaśnieniami. Następnie, na niebie pojawi się więcej chmur i 4 dnia tygodnia popada deszcz. Kolejne dni zapowiadają się raczej słonecznie. Zdaniem meteorologów, temperatura pokaże od 8 do 12 stopni Celsjusza.

 

4 listopada w Ustce będzie tak samo deszczowo, jak w Świnoujściu. W ciągu pierwszych 3 dni pogoda przyniesie sporo chmur, a 5, 6 i 7 listopada znacznie się poprawi i zacznie pokazywać się słońce. Termometry odnotują od 7 do 11 stopni Celsjusza.

 

W Sopocie może padać 4 i 6 listopada. Pozostała część tygodnia będzie pochmurna. Temperatura wskaże od 7 do 12 stopni Celsjusza.

 

Zobacz oferty noclegowe w kilku nadmorskich miejscowościach:


Noclegi w Rewalu

Noclegi w Gdyni

Noclegi w Kołobrzegu

 

Pogoda w górach

 

W Szklarskiej Porębie przez pierwsze 3 dni bardzo pochmurno, natomiast później synoptycy przewidują okresowe opady deszczu, które potowarzyszą nam do końca tygodnia. Termometry pokażą od 5 do 9 stopni Celsjusza.

 

W Szczawnicy pojawi się nieco więcej słońca, które będzie próbowało przebić się przez warstwę chmur. Pod koniec tygodnia, a dokładnie 6 i 7 listopada może padać deszcz, zatem lepiej nie wychodzić z domu bez parasola. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 8, a 15 stopniami Celsjusza.

 

W Białce Tatrzańskiej najpierw czekają na nas cztery bardzo pochmurne, a potem trzy deszczowe dni. Według meteorologów, na termometrach zobaczymy od 6 do 11 stopni Celsjusza.

 

Planujesz urlop w górach? Sprawdź:

 

Noclegi w Wiśle

Noclegi w Karpaczu

Noclegi w Zakopanem

 

Zobacz także:

 

 

fot. congerdesign, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również