Rekordowy rok dla Nocowanie.pl!

Rok 2017 można zaliczyć do rekordowych w kontekście turystyki krajowej. Liczba zapytań o noclegi w Polsce przekroczyła o 45% ubiegłoroczne wyniki.


Zdecydowane wzrosty widać również w okresie tegorocznych wakacji. Takiego wyniku nie było od dekad!

Ilość zapytań o Noclegi w Serwisie Nocowanie.pl

Również wyniki megapanel Gemius/PBI potwierdzają, że Nocowanie.pl znajduje się w zdecydowanej czołówce serwisów noclegowych.

Rekordowa liczba użytkowników w lipcu 2017 wyniosła 3 446 293 osób. Świadczy to również o ciągłym wzroście liczby turystów i coraz większym zainteresowaniu podróżami krajowymi. 

Tak dobry wynik potwierdza wysoką jakość oferty turystycznej oraz zaufanie jakim turyści obdarzyli Nocowanie.pl. Serwis stale pracuje nad wprowadzaniem nowych innowacyjnych funkcjonalności, uwzględniających zmieniające się potrzeby internautów.

Nocowanie.pl to przede wszystkim serwis www.nocowanie.pl. Internauci znajdą tu oferty noclegowe, informacje dotyczące hoteli, kwater, pensjonatów, a także artykuły, zaproszenia, zapowiedzi imprez, koncertów i innych atrakcji w kraju.


To jedna z największych ogólnopolskich baz noclegowych. Znajduje się tu ponad 46 000 obiektów. Każda prezentowana oferta to dane kontaktowe, cennik, zdjęcia oraz opis miejsca pobytu. Na stronie znajdują się także oferty specjalne dla firm, wyjazdy na kolonie, wczasy, oferty andrzejkowe, propozycje bali sylwestrowych czy informacje o tym, jak aktywnie spędzić czas w odwiedzanym miejscu.

 

Co zrobiliśmy w 2017?


#marka - nowa odsłona serwisu

 

Co dokładnie:

- zmiana szaty graficznej podstron obiektów, jak i całego serwisu,
- wprowadzenie nowych udogodnień dla naszych klientów i użytkowników serwisu,
- nowoczesny i innowacyjny wygląd prezentacji,

 

 

#PanelObiektu

Przebudowa panelu do zarządzania obiektem nolcegowym w tym:

 

#inbox
Klienci mogą korzystać z panelu, który jest stale rozbudowywany i unowocześniany, dzięki czemu łatwiej zarządzać swoją ofertą.

#www – Nowe strony Kwater
Strony kwater nabrały całkowicie nowego i świeżego wyglądu. Specjalne szablony strony www  można dowolnie personalizować (8 szablonów i 14 kolorów). Szablon jest nowoczesny, profesjonalny i w pełni dostosowuje się do urządzeń mobilnych.

#maile – szablony odpowiedzi
Każdego dnia nasi klienci wysyłają do gości wiele wiadomości o podobnej treści. Szablony odpowiedzi pozwolą oszczędzić czas i usprawnić komunikację mailową. Wystarczy ustawić raz i korzystać do woli z 5 gotowych szablonów, istnieje również możliwość dodania własnego szablonu.

#reklama – Zimowa i letnia kampania w tv i radio

Zdjęcia z najciekawszych miejscowości turystycznych wraz z komunikatem: Sponsorem programu jest właściciel portalu Nocowanie.pl. Nocowanie.pl miejsca noclegowe w Polsce – pojawiły się w telewizji oraz radiu w okresie ferii zimowych i wakacji.

#redakcja
W serwisie Nocowanie.pl w minionym roku pojawiło się blisko 500 artykułów. Każdego dnia w redakcji powstają autorskie materiały, dzięki którym serwis dynamicznie rozwija się i zyskuje coraz szersze grono odbiorców. Publikowane są informacje o ciekawych miejscach wartych odwiedzenia, dzięki którym turyści mogą zainspirować się do kolejnych podróży i odkrywania uroków Polski.
Dodatkowo dostępna jest lista wydarzeń, które pozwolą uczynić wyjazd jeszcze bardziej atrakcyjnym.

#eventy
Patronaty medialne i udział w największych imprezach branżowych w kraju, to również jedna z działalności serwisu Nocowanie.pl.  Targi turystyczne czy szkolenia branżowe, a także imprezy kulturalne właśnie tam pojawiało się Nocowanie w tym roku. Informując również o najciekawszych wydarzeniach swoich klientów i czytelników.

#raporty
Najpopularniejsze miejsca w Polsce czy charakterystyka podróży krajowych, to nieliczne z raportów które przygotował serwis Nocowanie.pl. Największym zainteresowaniem zarówno ze strony czytelników, jak i mediów cieszył się letni raport – Gdzie Polacy spędzili wakacje 2017?
Serwis gromadzi ogromny zasób danych dotyczących turystyki krajowej, które wykorzystuje do własnych materiałów, ale również chętnie dzieli się statystykami z innymi mediami.

#poradniki
Serwis tworzy i udostępnia serie poradników dla właścicieli i menedżerów, pomocnych w prowadzeniu obiektu noclegowego i jego promocji. Klienci mogą tam znaleźć wskazówki dotyczące marketingu, budowania marki czy najważniejsze zagadnienia związane z grupą docelową i zachowaniami konsumenckimi.

#socialmedia
W lipcu 2017  liczba Fanów na oficjalnym Fanpage’u Nocowanie.pl przekroczyła 100 000. Tym samym firma pozostaje numerem 1 na portalu Facebook w kategorii polskich portali noclegowych.


Od początku istnienia Fanpage’a, marka wyznacza standardy dialogu i budowania relacji w branży turystycznej. Firma stara się nie tylko promować miejsca noclegowe, ale również edukować turystycznie, inspirować miejscami wartymi zobaczenia i pokazywać jak piękna jest Polska oraz Europa! Rok zakończono z liczbą 110 tyś. Osób lubiących Nocowanie.pl na Facebooku.

#badaniakonsumenckie

Firma Nocowanie.pl w listopadzie 2017 roku przeprowadziła badanie sprawdzające stopień zadowolenia swoich klientów oraz zbierające ich opinie i recenzje na temat produktów i usług spółki.


W pytaniu badającym wskaźnik NPS (Czy polecisz Nocowanie.pl znajomemu?) 58% respondentów przyznało  9 lub 10 punktów na 10 możliwych. Niewątpliwie świadczy to o znakomitej opinii klientów na temat produktów i usług Nocowanie.pl. Średnia ocen z tego pytania wynosiła 8,12. A wskaźnik Net Promoter Score (NPS) marki Nocowanie.pl wynosi 38.

Nocowanie.pl
od wielu lat zajmuje pozycję lidera pośród polskich portali noclegowych. To efekt pracy, jaką marka włożyła w budowanie aktywnej społeczności turystów i właścicieli obiektów noclegowych w kraju i za granicą. Wysiłki zaowocowały dużą rozpoznawalnością wśród osób poszukujących noclegów za pośrednictwem internetu. Oznacza to przede wszystkim korzyści dla klientów, którzy na portalu Nocowanie.pl przedstawiają oferty swoich obiektów, ponieważ docierają one do kilku milionów odbiorców.

 

 

 

 

 

fot. Engin_Akyurt, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

Komentarze (5)

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Krzysiek

miesiąc temu
Ktoś niżej napisał "byle nie przedobrzyć z opłatami".
Właśnie mam opłacić abonament na kolejny rok 2019, wzrost ceny praktycznie 100% rok do roku. Dla małego podmiotu z kilkoma pokojami jest to duża sprawa.
Tak się dorzyna swoich żywicieli.
Brawo Wy Nocowanie.

Zespół Nocowanie

11 miesięcy temu
Dziękujemy bardzo za miłe słowa i motywację do dalszej pracy - będziemy starać się jeszcze bardziej :)
11 miesięcy temu
z NOCOWANIEM bardzo dobrze mi się współpracuje,wiele udogodnień,ale bardzo potrzebne byłyby szkolenia w zakresie dobrego marketingu i sprawnego poruszania się po panelu nocowania,
życzyłabym sobie ,aby zwrócić uwagę także na szybko wzrastające opłaty za abonament
Życzę dla całego zespołu samych sukcesów i owocnej współpracy z każdym obiektem noclegowym
POZDRAWIAM VILLA DAIRA

Dom Gościnny Anna Gdynia

11 miesięcy temu
ze wszystkim się zgadzam. Powiadomienia sms bez limitów - super!. Byle nie przedobrzyć z opłatami, jak to zrobił ex lider fajnewczasy i wyszło to im bokiem. Pozdrawiam z Gdyni
11 miesięcy temu
Tak! To wszystko prawda Szablony odpowiedzi faktycznie bardzo nam ułatwiają prowadzenie korespondencji. Pod każdym względem NOCOWANIE. pl jest naj... Dzięki! Życzymy wszystkim Pracownikom Waszego Zespołu dalszych sukcesów. Tak trzymać! Trzymać też ceny opłat, by nie galopowały! Pozdrawiamy z Pokoje na Wodnej

Dom Gościnny Anna Gdynia

11 miesięcy temu
ze wszystkim się zgadzam. Powiadomienia sms bez limitów - super!. Byle nie przedobrzyć z opłatami, jak to zrobił ex lider fajnewczasy i wyszło to im bokiem. Pozdrawiam z Gdyni

Zespół Nocowanie

11 miesięcy temu
Dziękujemy bardzo za miłe słowa i motywację do dalszej pracy - będziemy starać się jeszcze bardziej :)

Zobacz również