22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi KołobrzegApartamenty KołobrzegApartamenty u Ireny - Bliżej Morza Kołobrzeg

    Apartamenty u Ireny - Bliżej Morza Kołobrzeg

    Potwierdzenie do 24 h
    8.8
    Bardzo dobry
    7 opinii
    Apartamenty u Ireny - Bliżej Morza Kołobrzeg  (1)
    Apartamenty u Ireny - Bliżej Morza Kołobrzeg  (2)
    Apartamenty u Ireny - Bliżej Morza Kołobrzeg  (3)
    Apartamenty u Ireny - Bliżej Morza Kołobrzeg  (4)
    Apartamenty u Ireny - Bliżej Morza Kołobrzeg  (5)

    Parking

    WiFi

    Opis obiektu

    Oferuję całoroczne komfortowe apartamenty 2 pokojowe z dużym balkonem w strefie uzdrowiskowej w kompleksie Bliżej Morza ul.Kasprowicza.

    Bardzo dobra lokalizacja, 5 minut spacerkiem do morza, pięknej promenady i ścieżki rowerowej.

    Przy budynku parking zamykany na pilota (ogólnie dostępny)

    W budynku siłownia, rowerownia, taras słoneczny z leżakami na dachu budynku .

    Blisko PKP,PKS, Sanatorium Słoneczko.

    W pobliżu SPA, kompleksy basenów, restauracje, kawiarnie, dyskoteki.



    Apartamenty z wyposażonym aneksem kuchennym: płyta ceramiczna, lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, zmywarka, TV, dostęp do internetu Wi-Fi

    Do spania kanapa 2 osobowa i 1 osobowa sofa w pokoju z aneksem.

    Sypialnia z dużym łóżkiem i szafą, żelazko.

    Łazienka z kabiną prysznicową, suszarką do włosów, pralką.

    Na balkonie suszarka , stolik, krzesełka leżaki na plażę.

    Budynek przystosowany do pobytu niepełnosprawnych z windą.

    Dla dzieci dostępne łóżeczko, stolik.

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Lokalizacja

    Jana Kasprowicza ulica 14, Kołobrzeg700 m od centrum

    Opinie gości

    9.1/10
    Cena/jakość
    8.6/10
    Udogodnienia
    8.6/10
    Lokalizacja

    Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli

    Gość
    październik 2022
    10
    Super Apartament czysty, przestronny, bardzo dobrze wyposażony. I mały piesek nie stanowili żadnego problemu a to duży plus. Bardzo Polecamy i napewno jeszcze wrócimy tu jeżeli będziemy wybierać się do Kołobrzegu.
    Gość
    lipiec 2021
    10
    Apartament czysty. przestronny z duzym balkonem, dobrze wyposazony. Świetna lokalizacja kilka minut do morza. Kontakt z wlasicielem bez zarzutu.
    Goraco polecamy i na pewno kiedyś powrocimy :) Jedyny minus to zbyt mało miejsc parkingowych. Ciezko o wolne miejsce w sezonie.
    Gość
    sierpień 2020
    4.0
    Od zalet zaczynając... Ładne, funkcjonalne i nowe mieszkania w zadbanym czystym budynku. Blisko morza.
    Niestety zostaliśmy wprowadzeni celowo w błąd już w momencie rezerwowania. Pomimo że zastrzegłam w rozmowie telefonicznej że potrzebujemy dwa apartamenty w jednej lokalizacji i zostaliśmy zapewnieni że takie są w podanym przez nas terminie dostępne niestety okazało się że dla Właścicielki budynek 16 i 18 to jedna lokalizacja... Kiedy odbieraliśmy apartamenty z uporem maniaka wpierała mi że poinformowała mnie że które to będą pokoje i że przecież (zdaniem Pani Ireny) kompleks składający się z 3 budynków to jedna lokalizacja. Oczywiście w korespondencji nie było ani słowa o tym które apartamenty i w którym budynku dostaniemy do użytkowania. Parking...a raczej jego brak- polowanie na miejsca parkingowe pierwsze 2 dni samochód stał w bramie. Brak dostępu do internetu, brak dostępu do siłowni, brak deklarowanego placu zabaw, brak deklarowanych środków czystości. Apartament na pierwszy rzut oka czysty... na drugi brudne od krwi firanki... Wszędzie daleko. Oprócz mini deptaka i plaży. Do centrum 30minut na nogach, do najbliższego sklepu spożywczego 10 minut na nogach. Brak deklarowanego dostępu do rowerów niedużą opłatą...
    Gość
    październik 2019
    9.3
    Bardzo ładny apartament. Czysty, funkcjonalny, zaprojektowany z gustem. Szczególne podziękowania za możliwość przyjazdu z pieskiem. Malutki minusik za hałasy z trwającej obok budowy, ale i ona wkrótce się skończy i wtedy, będzie już idealnie. Polecam gorąco!
    Gość
    październik 2020
    10
    Apartament przestronny ,czysty, wyposażony we wszystko czego potrzeba,blisko do morza, cicha okolica, naprawdę super! Gorąco polecamy!! Do zobaczenia w przyszłym roku:-)
    Gość
    luty 2024
    10
    Polecam gorąco.
    Gość
    październik 2020
    8.0
    Pokoje świetne. Polecam

    Oferty noclegów

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    ParkingWiFi

    Charakterystyka miejsca

    • Własny parking
    • Parking dla niepełnosprawnych
    • Parking w pobliżu
    • Winda
    • Przechowalnia rowerów
    • Żelazko
    • Ogród na dachu
    • Internet
    • WiFi w przestrzeniach wspólnych

    Wellness, relaks

    • Słoneczny taras

    Wypoczynek, rekreacja

    • Wypożyczalnia rowerów

    usługi dla dzieci

    • Łóżeczko dla dziecka
    • Stołek dziecięcy

    Usługi

    • Ogrzewanie

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 15:00 do 22:00
    Wymeldowanie
    do 10:00
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez osobę prywatną.

    Popularne noclegi w okolicy Kołobrzegu

    Noclegi KołobrzegNoclegi Ustronie MorskieNoclegi SarbinowoNoclegi GrzybowoNoclegi SianożętyNoclegi DźwirzynoNoclegi MrzeżynoNoclegi ChłopyNoclegi GąskiNoclegi GąskiNoclegi MielenkoNoclegi RogowoNoclegi TrzebujewoNoclegi DargociceNoclegi KarlinoNoclegi BędzinoNoclegi Pleśna k. Ustronia MorskiegoNoclegi KorzyścienkoNoclegi RymańNoclegi KorzystnoNoclegi Wrzosowo

    Regiony w okolicy Kołobrzegu

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.