Taniej w aplikacjiNawet 20% zniżki po zalogowaniu
    22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi ŁebaMotele ŁebaPokoje Gościnne u Oleńki Łeba

    Pokoje Gościnne u Oleńki Łeba

    Potwierdzenie do 24 h
    9.4
    Rewelacyjny
    10 opinii
    Pokoje Gościnne u Oleńki Łeba (1)
    Pokoje Gościnne u Oleńki Łeba (2)
    Pokoje Gościnne u Oleńki Łeba (3)
    Pokoje Gościnne u Oleńki Łeba (4)
    Pokoje Gościnne u Oleńki Łeba (5)

    Parking

    Bezpłatny

    Plac zabaw

    Grill

    WiFi

    Telewizor

    Opis obiektu

    Pokoje Gościnne u Oleńki to dom wypoczynkowy z ogrodem, zlokalizowany w Łebie. Obiekt jest czynny sezonowo, w okresie letnim, i oferuje zakwaterowanie w spokojnej części miasta.

    Obiekt dysponuje pokojami 2-, 3- oraz 4-osobowymi, co pozwala na pobyt zarówno parom, jak i rodzinom. Każdy pokój ma własną łazienkę z prysznicem. Na standardowe wyposażenie składają się również telewizor, lodówka, czajnik elektryczny oraz podstawowe naczynia. Dodatkowym udogodnieniem jest sprzęt plażowy, w tym koc i parawan, dostępny dla gości w każdym pokoju.

    Do dyspozycji gości oddano dwa ogólnodostępne aneksy kuchenne zlokalizowane na korytarzach. Wyposażono je w płyty indukcyjne, kuchenki mikrofalowe oraz garnki, co umożliwia samodzielne przygotowywanie posiłków.

    Obiekt jest przygotowany na przyjęcie rodzin z dziećmi. Na terenie posesji znajduje się plac zabaw, a wewnątrz dostępne są bezpłatne udogodnienia, takie jak krzesełko do karmienia, wanienka do kąpieli oraz przenośne łóżeczko turystyczne. Na życzenie udostępniana jest również specjalna pościel dla najmłodszych.

    Goście mogą korzystać z ogrodu, w którym przygotowano miejsce do wypoczynku z meblami ogrodowymi i altaną. Dostępny jest również sprzęt do grillowania. Na terenie posesji zapewniono bezpłatne miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych. Dla bezpieczeństwa gości przestrzeń zewnętrzna objęta jest monitoringiem.

    W częściach wspólnych obiektu zapewniono bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi. Na korytarzach można także skorzystać z ogólnodostępnego żelazka i deski do prasowania.

    Dom zlokalizowany jest przy ulicy Kwiatkowskiego, w odległości około 1,2 km od piaszczystej plaży w Łebie. W najbliższym sąsiedztwie, w promieniu 100 metrów, znajdują się liczne punkty gastronomiczne – restauracje, kawiarnie i bary, a także sklep spożywczy. Okolica sprzyja spacerom, a do popularnych celów wycieczek należy oddalony o około kilometr Park Dinozaurów Łeba Park oraz tętniący życiem miejski deptak.

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Lokalizacja

    ulica Kwiatkowskiego 17, Łeba1,0 km od centrum

    Opinie gości

    9.6/10
    Cena/jakość
    10/10
    Udogodnienia
    8.8/10
    Lokalizacja

    Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli

    B
    Bożena
    lipiec 2016
    10
    Bardzo fajne miejsce z dala od ulicy,cicho spokojnie,można zaparkowac samochód i dzieci mogą sie bawić na podwórku przystosowanym z placem zabaw.Do plaży jest ok.1300m ale spacerkierm dla relaksu można się przejść.Pokój z łazienką zgodnie z moim oczekiwaniem.Blisko są sklepy gzie można zrobić zakupy oraz zjeść dobry obiad.Serdecznie polecam jest fajnie i niedrogo.
    L
    Lukasz
    sierpień 2014
    8.7
    Serdecznie polecamy obiekt noclegowy "U Oleńki" przy ulicy Kwiatkowskiego 17. Spędziliśmy tam prawie 2 tygodnie, będąc w pełni zadowolonym z pobytu. Pogoda się udała, bardzo mili właściciele, na terenie budynku bardzo czysto i nowocześnie. Ogród jest duży, znajduje się tam plac zabaw, piaskownica, zjeżdżalnie, huśtawki oraz przestronna altana ogrodowa z dwoma grillami. Samochody parkuje się na terenie posesji, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie o nasze pojazdy.
    Aneksy kuchenne bardzo dobrze wyposażone, jest dużo naczyń, sztućców, szklanek do piwa/drinków etc. W każdym pokoju jest internet ale kablowy (nie wifi) więc warto zabrać laptopa a nie np. tablet. Jedyne do czego można się przyczepić, to brak większych noży do krojenia w aneksach kuchennych oraz bardzo niewygodne poduszki (!) przez co noc to była dla nas męczarnia... ale poza tym nie mamy żadnych zastrzeżeń. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi czy par, singli. Do morza jest około 25 minut drogi na nogach, spacerkiem. Tuż obok obiektu noclegowego jest sklep lewiatan (5 minut drogi spacerem, ale jest tam strasznie drogo) a trochę dalej - biedronka (10 minut na nogach). Bardzo dobry dojazd, spokojna okolica.
    M
    Marta
    sierpień 2013
    9.3
    Witam, polecam obiekt dla par i rodzin z dziećmi. Wygląda dokładnie tak jak opisano, zadbany, nowy obiekt. Plusem są lodówki w pokojach, miejsce do grillowania tuż przy domu. Odległość od morza - 25 min. Polecam.
    E
    Eliza
    lipiec 2012
    9.3
    Cicha i spokojna okolica. Bardzo fajne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Obiekt jest nowy, zadbany, otoczony ogrodem. Wszędzie jest czyściutko. Bardzo sympatyczni właściciele. Do wynajęcia są pokoje 2,3,4osobowe. Wszystko jest ładnie urządzone i komfortowo wyposażone. Do naszej dyspozycji jest komfortowo wyposażony aneks kuchenny. Na terenie obiektu jest również dostęp do internetu, można więc zabrać ze sobą laptopa. Dla zmotoryzowanych dostępny jest bezpieczny parking. Bardzo fajne miejsce, polecam
    S
    Sebastian
    wrzesień 2022
    9.3
    Witam. Spędziliśmy 2 tyg pełnego slonca wypoczynku. Zamieszczony opis jest wpelni adekwatny do rzeczywistosci ,wszedzie czysto, mila i pomocna Pani Ola i jej Mąz. Z reka na sercu polecamy pensjonat.
    M
    Mariusz
    wrzesień 2017
    9.3
    Gorąco polecamy, wszystko zgodnie z opisem, cicha okolica, zadbane pokoje, a w wszystko w przystępnej cenie.
    Gość
    sierpień 2017
    10
    Polecam.
    Byliśmy z Mężem na długim weekendzie sierpniowym i bardzo miło spędziliśmy czas. Przemiła obsługa, czysty pokój, cicha i spokojna okolica. Ceny również przystępne.
    X
    Xx
    listopad 2014
    8.0
    Bardzo fajny pensjonat, czysto, ładnie, można zaparkować samochód. Do plaży około 20-25 minut. Niedaleko Biedronka. Właścicielka przesympatyczna :) Polecam
    I
    Iza
    sierpień 2022
    10
    Pokoje super, czysto, polecamy
    L
    Lwiczek
    sierpień 2017
    10
    Bardzo miła właścicielka. Pokój przytulny i zadbany. Gorąco polecam

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    Bezpłatny parkingPlac zabawGrillWiFiTelewizor

    usługi dla dzieci

    • Pościel dla dzieci
    • Krzesło do karmienia dziecka
    • Wanienka do kąpieli
    • Przenośne łóżeczko
    • Plac zabaw dla dzieci

    Wyżywienie

    • Możliwość skorzystania z grilla

    Charakterystyka miejsca

    • Altanka
    • Ogród
    • Własny parking
    • WiFi w przestrzeniach wspólnych
    • Żelazko
    • WIFI

    Usługi

    • Lodówka
    • Z telewizorem LCD/plazmą
    • Czajnik elektryczny

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 14:00 do 22:00
    Wymeldowanie
    do 10:00
    Zwierzęta
    Obiekt nie przyjmuje zwierząt.
    Kaucja zwrotna
    Obiekt nie pobiera kaucji.
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez firmę.

    Popularne noclegi w okolicy Łeby

    Noclegi ŁebaNoclegi BiałogóraNoclegi KopalinoNoclegi LubiatowoNoclegi Smołdziński LasNoclegi SasinoNoclegi ŻarnowskaNoclegi NowęcinNoclegi ChoczewoNoclegi SłajszewoNoclegi PerlinoNoclegi SmołdzinoNoclegi WierzchucinoNoclegi LęborkNoclegi Czarny MłynNoclegi SarbskNoclegi Osieki LęborskieNoclegi CiekocinkoNoclegi Brzyno

    Popularne motele w okolicy Łeby

    Regiony w okolicy Łeby

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.