Spektakl - Scenariusz dla trzech aktorów w Gdańsku

Zapraszamy na spektakl pt. Scenariusz dla trzech aktorów, który odbędzie się 17 marca, o godzinie 16:00 w Gdańsku. Miejscem wydarzenia jest Scena Teatralna NOT.

Niezapomniany seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera oraz dowcipna gra prowadzona przez wybitnych aktorów z inteligentnym widzem. Prezentujemy Scenariusz dla trzech aktorów – widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu.

Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi, zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Państwa w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, "teatru w teatrze", na pograniczu absurdu i rzeczywistości. Widowisko to gwarancja naprawdę przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł wręcz teatralną legendą. W ciągu ostatnich lat zdobył grono wiernej publiczności, którzy wspominają go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością.

W 2017 roku mija 30 lat od premiery Scenariusza dla trzech aktorów w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, który powstał na deskach krakowskiego Teatru Scena STU. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w jubileuszowej trasie spektaklu.

Reżyseria: Mikołaj Grabowski

Reżyseria światła i dźwięku: Adam Sawik

Występują: Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski, Jan Peszek

Czas trwania: 90 minut

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Ceny biletów:

    - 120 zł, 100 zł, 80 zł

 

Przejrzyj inne imprezy w Gdańsku.

 

 

Miejsce

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Gdańsku

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Klub Parlament
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Kościół pw. św. Katarzyny
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Teatr "Wybrzeże"
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Teatr "Wybrzeże"

Zobacz również