Trapeton Festival w Ergo Arenie w Gdańsku / Sopocie

Trapeton Festival w Ergo Arenie w Gdańsku / Sopocie - dzień 2
 • Miejscowość:

  Gdańsk
 • Miejsce imprezy:

  Ergo Arena
 • Data imprezy:

  11 lipca 2020
  godz: 19:00
 • Koszt:

  od 199 zł

Festiwal Trapeton wraz z elitą latynoskiej muzyki po raz pierwszy w Polsce, 10-11 lipca 2020 w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.

Czekasz z utęsknieniem na letnie wakacje? Przyszłego lata nie musisz daleko podróżować by poczuć niepowtarzalny latynoski klimat. Old Music Group ma zaszczyt przedstawić polską edycję festiwalu Trapeton – festiwalu muzyki latynoskiej dla całej rodziny. Tym razem to w Polsce zapanuje atmosfera gorącej fiesty, którą zapewni elita latynoskiej muzyki.

Na jeden weekend polskie wybrzeże zamieni się w scenę pełną latynoskich megagwiazd. Sam boss Daddy Yankee byli częścią szwajcarskiej edycji festiwalu Trapeton. Nad Bałtykiem pojawią się m.in. Natti Natasha i Grupo Extra. Kolejne gwiazdy polskiej edycji festiwalu zostaną ogłoszone już niebawem.

Podczas gdy poprzednia edycja festiwalu trwała tylko jeden dzień, polski debiut tego wydarzenia będzie trwać dwa razy dłużej. To oznacza tylko jedno: dwa razy więcej muzyki, tańca i dobrej zabawy! Gwiazdy latynoskiej muzyki zamienią ERGO ARENĘ  w imprezową stolicę Europy. Ponad 20 tysięcy widzów będzie miało okazję zobaczyć i usłyszeć najlepsze co Ameryka Łacińska ma do zaoferowania.

Bilety dostępne na www.eventim.pl, w kasie nr 2 ERGO ARENY oraz punktach sprzedaży Eventim.pl, w tym w salonach MediaMarkt.

Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą bilety zamówić pisząc na: niepelnosprawni@eventim.pl. Po otrzymaniu zgłoszenia przesyłane są zwrotnie informacje o cenach biletów oraz jakie dane są potrzebne do utworzenia rezerwacji w systemie. Po skompletowaniu danych klient mailowo otrzymuje potwierdzenie rezerwacji wraz z danymi do przelewu.

Osoby niepełnoletnie: do 15 roku życia (włącznie) mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką osoby dorosłej; osoby 16+ – nie jest wymagane pisemne pozwolenie na udział w koncercie.
Zniżki dla dzieci: każdy musi posiadać bilet na koncert bez względu na wiek.

otwarcie drzwi sobota:  17.00 / Show 19.00

Źródło: materiały prasowe


Zobacz noclegi w Gdańsku

Miejsce

Ergo Arena
Ośrodki kultury

Ergo Arena

ul. Plac Dwóch Miast, Gdańsk

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Gdańsku

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Stacja Food Hall
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Stacja Food Hall
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Oliwski Ratusz Kultury

Zobacz również