Aktualności

Węgry to popularny kierunek podróży wśród Polaków i to o każdej porze roku. To kraj słynący ze wspaniałych zabytków, winnic, węgierskiego “morza” jakim jest Balaton i idealnego klimatu na wypoczynek. Każdy, kto wybierze urlop w tym miejscu, na pewno nie będzie żałował. Co warto zobaczyć na Węgrzech? O tym poniższy artykuł.
Kiedy wypadają święta i dni ustawowo wolne od pracy na Węgrzech w 2020 roku? To kraj popularny wśród Polaków, chętnie przez nich odwiedzany. Tutejsi mieszkańcy są niezwykle życzliwie nastawieni do turystów. Jak bardzo kalendarz węgierski różni się od węgierskiego? Sprawdźmy!
O tym, jak popularne są Węgry, chyba nie trzeba nikomu mówić. Wino, Balaton, wspaniałe miasta i zabytki, czy popularne na całą Europę – Hajduszoboszlo. Dla tych i innych powodów każdego roku, duża grupa turystów wybiera właśnie ten kierunek. Bardzo często jest to Bogacs, czyli popularna miejscowość tego państwa, o której więcej w poniższym artykule.
W ostatnich latach coraz popularniejszym kierunkiem wyjazdów turystów z Polski stają się Węgry. To nie tylko Balaton, Budapeszt, czy Hajduszoboszlo, ale również wspaniały Eger – uznawany za najpiękniejsze miasto na Węgrzech. W naszym artykule podpowiemy, co warto zobaczyć i jak miło spędzić czas.
Turystyczne atrakcje Węgier to nie tylko piękny Budapeszt i ogromny Balaton. Kraj może pochwalić się również uroczymi miasteczkami, wśród których na pewno wyróżnia się historyczny Wyszehrad.
Balaton to jedna z wizytówek Węgier – jezioro każdego roku przyciąga bowiem coraz więcej turystów. Warto też zaznaczyć, że co sezon wzbogaca się oferta turystyczna, a okoliczne miasteczka kuszą nowymi atrakcjami.
Nazywany „Perłą Dunaju” a także najpiękniejszym miastem w Europie. Budapeszt , stolica Węgier, bo o nim mowa, to miasto z całą pewnością wyjątkowe, łączące w sobie bogatą historię i nowoczesność. Podzielone na dwie części przez rzekę Dunaj. Dla odwiedzających ma do zaoferowania naprawdę wiele. I nie chodzi tylko o ciekawą kulturę, smaczną kuchnię czy doskonałe wino. Budapeszt to miasto atrakcyjne ze względu na zabytkowe budowle, miejsca magiczne, sprzyjające wakacyjnemu wypoczynkowi. Czym Budapeszt może Was zachwycić?
Debreczyn, położony na wschodzie Węgier to najważniejsze miasto Wielkiej Niziny Węgierskiej i zarazem drugie, co do wielkości miasto na Węgrzech. Choć nie tak głośne jak Budapeszt, swoim gościom ma naprawdę wiele do zaoferowania. Przekonajcie się, że wschodnie Węgry są atrakcyjnym miejscem do spędzenia tegorocznych wakacji.
Zachęcamy Was do odwiedzenia pięknego, zabytkowego miasta położonego na stokach pasma górskiego Mecsek w południowych Węgrzech . Bez wątpienia należy ono do najstarszych i najbardziej egzotycznych miast w kraju. Nazywane bywa zadunajską krainą pokoju oraz węgierską bramą do Morza Śródziemneg o. O jaki miasto chodzi? Oczywiście o malowniczy Pecz. Jeśli nie macie jeszcze sprecyzowanych wakacyjnych planów, skorzystajcie z naszej propozycji i odwiedźcie Pecz.
Miszkolc to czwarte co do wielkości miasto Węgier, położone w północno-wschodniej części kraju. Jest ono jednym z ważniejszych węgierskich ośrodków przemysłowych. Choć oddalone o 185 km od stolicy Węgier, w niczym nie ustępuje Budapesztowi , a właściwie można powiedzieć, że aspiruje nawet do miana jednego z najpiękniejszych miast na Węgrzech! Piękno to jednak nie wszystko, czym Miszkolc może się poszczycić! To miasto obfituje w liczne atrakcje i ciekawe miejsca, które koniecznie musicie odwiedzić podczas urlopu w tym mieście. Zastanawiacie się, jak spędzić wakacje w Miszkolcu? Koniecznie przeczytajcie nasze zestawienie!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej