Wydarzenia dla branży turystycznej w 2019

Wydarzenia dla branży turystycznej w 2019

Udział w targach branżowych to jeden z najlepszych sposobów nawiązywania kontaktów biznesowych. Przygotowaliśmy zestawienia najważniejszych imprez, które będą odbywać się w 2019 roku. Warto zaznaczyć je w swoim kalendarzu.

Targi branży turystycznej odbywają się w wielu polskich miastach właściwie przez cały rok. Prześledź najważniejsze imprezy dedykowane temu segmentowi i wybierz wydarzenia, które będą ci najbardziej odpowiadać. Udział w takim przedsięwzięciu to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, a przede wszystkim poszerzenia wiedzy.

 

TOUR SALON Targi Regionów i Produktów Turystycznych


Gdzie? Poznań
Kiedy? 1-3 lutego 2019


Wydarzenie, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, dedykowane jest zarówno turystom, jak i branży hotelarskiej. To miejsce spotkań ze znanymi globtroterami i okazja do poszukania podróżniczych inspiracji. Mile widziani są więc przedstawiciele regionów oraz atrakcji turystycznych: muzeów, parków rozrywki czy organizatorów tematycznych wypraw. Impreza cieszy się dużą popularnością – w ostatniej edycji zaprezentowało się 211 z 16 krajów.

 

Targi Gastro-Hotel


Gdzie? Kołobrzeg
Kiedy? 6-8 marca 2019


Targi dedykowane są osobom, które zajmują się prowadzeniem obiektów noclegowych i gastronomicznych. Na stoiskach wystawców znajdują się najnowsze sprzęty i elementy wyposażenia – od mebli po elementy dekoracyjne. Mocną stroną wydarzenia są także spotkania ze specjalistami, którzy prowadzą szkolenia m.in. z zakresu marketingu czy obsługi gości. Do tego dochodzą również mistrzowskie pokazy kulinarne.

 

Konferencja "Zastosowanie nowoczesnych technologii w obiektach hotelowych"

 

Gdzie? Warszawa
Kiedy? 26 marca 2019

 

Konferencja dedykowana jest właścicielom hoteli oraz dyrektorom hoteli, dyrektorom i managerom do spraw marketingu, osobom zarządzającym obiektami noclegowymi i gastronomicznymi. Wydarzenie będzie skooncetrowane wokół tematyki nowych technoogi w branży turystycznej.

 

Targi EuroGastro i WorldHotel


Gdzie? Nadarzyn k. Warszawy
Kiedy? 27-29 marca 2019


Impreza skierowana jest do przedstawicieli branży HoReCa, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań dla swoich obiektów noclegowych czy gastronomicznych. Podczas targów mają szansę zapoznania się z ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych wystawców. Program wydarzenia obejmuje ponadto udział w szkoleniach i konferencjach, a także widowiskowe konkursy, w których biorą udział zaproszeni profesjonaliści.

 

Międzynarodowe Targi Turystyczne GLOBalnie


Gdzie? Katowice
Kiedy? 29-81 marca 2019


Jedna z największych branżowych imprez, która dedykowana jest hotelarzom. Poprzez udział w niej mogą przygotować się do sezonu letniego. Wymiana informacji, nawiązanie nowych kontaktów, a także możliwość poszerzenia oferty – to wymierne korzyści udziału w katowickich targach.

 

Targi AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE


Gdzie? Kielce
Kiedy? 5-7 kwietnia 2019


Jak piszą organizatorzy targi „to jedyna w swoim rodzaju impreza, która wyspecjalizowana jest pod kątem promocji turystyki wiejskiej i aktywnej.” Jest to także okazja bezpośredniego spotkania turystów z właścicielami mniejszych obiektów noclegowych i dedykowanych im atrakcji. Ponadto na przedsiębiorców czeka bogaty blok konferencyjno-warsztatowy, podczas którego można poszerzyć swoje kompetencje.

 

Mazury HoReCa


Gdzie? Ostróda
Kiedy? 9-10 kwietnia 2019


Jedyna taka impreza, odbywająca się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Targi zostaną zorganizowane po raz trzeci – z edycji na edycję cieszy coraz większym zainteresowaniem. To okazja spotkania przedstawicieli branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej oparta na formule B2B. W ramach targów organizowane są również konkursy kulinarne i szkolenia.

 

Targi Turystyki Weekendowej ATRAKCJE REGIONÓW


Gdzie? Chorzów
Kiedy? 17-19 maja 2019


Impreza dedykowana jest turystom, szukającym inspiracji dla swoich podróży. Podczas targów swoją ofertę mogą prezentować zarówno obiekty noclegowe, jak i przedstawiciele regionów, promujący walory swojego miejsca zamieszkania, oraz osoby reprezentujące lokalne atrakcje turystyczne. Program targów urozmaicą różnego rodzaju występy i pokazy.

 

World Travel Show – Międzynarodowe Targi Turystyczne


Gdzie? Nadarzyn k. Warszawy
Kiedy? 18-20 października 2019


Jak informują organizatorzy: „Misją naszego wydarzenia jest promocja polskich regionów i firm działających w branży turystycznej, kreowanie nowego standardu targów turystycznych oraz integracja branży.” Warto więc wziąć udział w targach, w których swoją ofertę prezentuje kilkuset wystawców z całego świata. Imprezie towarzyszą również wydarzenia, takie jak fora, prelekcje, szkolenia i pokazy.

 

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA


Gdzie? Kraków
Kiedy? 20-22 listopada 2019


Wydarzenie skupia całą branżę hotelową, gastronomiczną i cateringową z kraju i zagranicy. Uczestnicy targów mają szansę nawiązania szerokich kontaktów biznesowych oraz znalezienia nowych kanałów dystrybucji. Imprezie towarzyszą Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD.

Na naszej liście brakuje ważnego wydarzenia? Poinformuj nas o tym w komentarzu lub mailu!

 

Udział w targach to jeden z kroków do osiągnięcia sukcesu w branży turystycznej. Jakie są inne? Zobacz: 7 kroków do sukcesu w branży noclegowej

 

fot. .shock / Fotolia.comNastępny artykuł Pogoda na koniec grudnia 2018

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Zobacz również