Dom Gościnny Pieniny
9.2Dodaj opinię
Główna 46, 34-460 Szczawnica Sprawdź na mapie 3.5km

Sprawdź ceny

W naszym obiekcie oferujemy Państwu 12 miejsc noclegowych

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Ewa
super obsluga, schludnie, czysto, sprzatane na biezaco, dobra lokalizcja, 10 min spacerkiem od centrum, polecam!
więcej
Nina Maj
Nina Maj
Polecam. Warunki takie jak w opisie na stronie. Do tego bardzo mili Gospodarze. W pokoju jest wszystko co potrzebne -cieplutko i przyjemnie. Dobrze wspominam ferie 2017.

więcej
Edward Jacek Tril
Edward Jacek Tril
Szczerze nie polecam poza sezonem. Pokoje dzisiaj pod koniec zimy w ogóle nie ogrzewane. Przyjechałem wieczorem, do rana w Lodowni bez karoryferów ciepłych. Już prawie poranek i mam nadzieję znaleźć szybko inne miejsce w Szczawnicy gdzie w ciepłych warunkach się przyjmuje gości. Nie polecam.
więcej
Michał Piekara
Michał Piekara
Świetne miejsce. Polecamy!!!!
więcej
Jerzy Łódż
Pani Magdalena z Sosnowca w opisie pomyliła własny dom z Domem Pieniny.
więcej
Barbara Krzesińska
Witam

Szkoda,że trafiają się osoby niezadowolone z niczego, które na innych potrafią wyładować swoje frustracje. Nie rozumiem opinii Państwa ze Śląska którym nic w Domu Państwa Mastalskich się nie podobało. Ciekawe jakie mają warunki w domu. Zauważyłam,że często ci, którzy sami mają w domu warunki przeciętne to na wakacjach chcieliby luksusy na kwaterach prywatnych, a najlepiej aby im wszyscy się w pas kłaniali. Szkoda zdrowia na przejmowanie się takimi ludźmi. Mnie osobiście kultura i zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwoliłaby na takie szkalowanie kogoś w internecie.Zawsze trzeba myśleć o tym,aby komuś złym słowem nie zaszkodzić.Jeśli chodzi o Dom Gościnny Pieniny, to gdyby rzeczywiście było tak źle,to dom stałby pusty, a tam niestety trudno dostać miejsce. Moi rodzice właśnie dziś wrócili od Państwa Mastalskich. Byli przez tydzień wraz z bratem i bratową mamy. Wszyscy seniorzy zachwyceni i obsługą i warunkami i całą rodziną Mastalskich (moi rodzice byli tam już trzeci raz i nie chcieli słyszeć żeby nocować gdzie indziej). Pan Piotr był tak miły i uprzejmy,że sam zaoferował się seniorów przywieźć i potem odwieźć do Nowego Targu na PKS ponieważ bezpośredni połączenie z Radomia nam zlikwidowali.Warunki mieszkaniowe wszystkim odpowiadały, było i czysto i ciepło (specjalnie dla gości było już ogrzewanie). A atmosfera jak zwykle miła. I młodzi państwo Mastalscy i rodzice Pana Piotra zawsze znaleźli chwilę, żeby porozmawiać i coś doradzić jeśli była taka potrzeba. Szczerze mówiąc ze wszystkich miejsc w których nocowaliśmy w kraju tutaj jest nam najlepiej i tutaj wracamy w miarę możliwości. Ja niestety byłam w Szczawnicy teraz tylko na weekend i nocowałam po sąsiedzku u Cioci Pana Piotra gdzie również było mi wspaniale, ale z chęcią wrócę w przyszłym roku do któregoś z tych domów. A w Szczawnicy byłam już wiele razy i tylko tam jest mnie i mojej rodzinie najlepiej.
Pozdrawiamy gorąco małych i dużych Mastalskich życząc tylko kulturalnych i nie zadzierających nosa lokatorów .

Barbara z rodziną i seniorami z Radomia.
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • radio
  • parking
  • kuchnia
  • rowery
  • akceptujemy zwierzęta domowe
  • internet