Dom Gościnny Pieniny
9.2Dodaj opinię
Główna 46, 34-460 Szczawnica Sprawdź na mapie 100m

Sprawdź ceny

Ostatnie opinie Dodaj opinię

Nina Maj
Nina Maj
Polecam. Warunki takie jak w opisie na stronie. Do tego bardzo mili Gospodarze. W pokoju jest wszystko co potrzebne -cieplutko i przyjemnie. Dobrze wspominam ferie 2017.

więcej
Edward Jacek Tril
Edward Jacek Tril
Szczerze nie polecam poza sezonem. Pokoje dzisiaj pod koniec zimy w ogóle nie ogrzewane. Przyjechałem wieczorem, do rana w Lodowni bez karoryferów ciepłych. Już prawie poranek i mam nadzieję znaleźć szybko inne miejsce w Szczawnicy gdzie w ciepłych warunkach się przyjmuje gości. Nie polecam.
więcej
Michał Piekara
Michał Piekara
Świetne miejsce. Polecamy!!!!
więcej
Jerzy Łódż
Pani Magdalena z Sosnowca w opisie pomyliła własny dom z Domem Pieniny.
więcej
Barbara Krzesińska
Witam

Szkoda,że trafiają się osoby niezadowolone z niczego, które na innych potrafią wyładować swoje frustracje. Nie rozumiem opinii Państwa ze Śląska którym nic w Domu Państwa Mastalskich się nie podobało. Ciekawe jakie mają warunki w domu. Zauważyłam,że często ci, którzy sami mają w domu warunki przeciętne to na wakacjach chcieliby luksusy na kwaterach prywatnych, a najlepiej aby im wszyscy się w pas kłaniali. Szkoda zdrowia na przejmowanie się takimi ludźmi. Mnie osobiście kultura i zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwoliłaby na takie szkalowanie kogoś w internecie.Zawsze trzeba myśleć o tym,aby komuś złym słowem nie zaszkodzić.Jeśli chodzi o Dom Gościnny Pieniny, to gdyby rzeczywiście było tak źle,to dom stałby pusty, a tam niestety trudno dostać miejsce. Moi rodzice właśnie dziś wrócili od Państwa Mastalskich. Byli przez tydzień wraz z bratem i bratową mamy. Wszyscy seniorzy zachwyceni i obsługą i warunkami i całą rodziną Mastalskich (moi rodzice byli tam już trzeci raz i nie chcieli słyszeć żeby nocować gdzie indziej). Pan Piotr był tak miły i uprzejmy,że sam zaoferował się seniorów przywieźć i potem odwieźć do Nowego Targu na PKS ponieważ bezpośredni połączenie z Radomia nam zlikwidowali.Warunki mieszkaniowe wszystkim odpowiadały, było i czysto i ciepło (specjalnie dla gości było już ogrzewanie). A atmosfera jak zwykle miła. I młodzi państwo Mastalscy i rodzice Pana Piotra zawsze znaleźli chwilę, żeby porozmawiać i coś doradzić jeśli była taka potrzeba. Szczerze mówiąc ze wszystkich miejsc w których nocowaliśmy w kraju tutaj jest nam najlepiej i tutaj wracamy w miarę możliwości. Ja niestety byłam w Szczawnicy teraz tylko na weekend i nocowałam po sąsiedzku u Cioci Pana Piotra gdzie również było mi wspaniale, ale z chęcią wrócę w przyszłym roku do któregoś z tych domów. A w Szczawnicy byłam już wiele razy i tylko tam jest mnie i mojej rodzinie najlepiej.
Pozdrawiamy gorąco małych i dużych Mastalskich życząc tylko kulturalnych i nie zadzierających nosa lokatorów .

Barbara z rodziną i seniorami z Radomia.
więcej
Gaba
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Domu Gościnnym Pieniny. Lokalizacja obiektu wręcz idealna - pomimo tego, że znajduje się prawie w samym centrum Szczawnicy panuje tam cisza i spokój. Pokój, który nam zaoferowano był czysty, zadbany i przytulny. Bardzo nam się spodobał. Nie mamy żadnych zastrzeżeń i już planujemy tam wrócić. Polecamy z czystym sumieniem i pozdrawiamy właścicieli!
więcej

Opis obiektu

Udogodnienia

  • łazienka
  • telewizor
  • radio
  • parking
  • kuchnia
  • rowery
  • akceptujemy zwierzęta domowe
  • internet

zapytaj o nocleg