Finał Wyborów Miss Supranational 2016 w Krynicy-Zdroju

Serdecznie zapraszamy do Krynicy-Zdroju na Finał Wyborów Miss Supranational 2016! Wydarzenie odbędzie 2 grudnia, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji po raz trzeci. Zjawią się tam Finalistki z ponad 80 krajów świata, które przyjadą na trzytygodniowe zgrupowanie poprzedzające Galę Finałową i wezmą udział w różnych wydarzeniach przedkonkursowych.

Dla finalistek przewidziano takie atrakcje jak: zwiedzanie Polski - w szczególności regiony małopolski, udział w poprzedzających eliminacjach, prezentacjach, sesjach fotograficznych, pokazach mody, wywiadach oraz próbach do finału.

 

Konkurs będzie transmitowany na żywo w telewizji, a także internetowo, prosto z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przed publicznością wystąpią takie gwiazdy jak: Michał Szpak, Andrzej Clerniewski, czy zespół Pectus.

 

Warto wspomnieć, że aktualną Miss Supranational jest Stephania Stegman - paragwajska modelka. W tym roku, przypadnie jej zaszczyt wręczenia korony nowej Miss Supranational 2016.

 

Szef Nowej Sceny Gerhard Parzutka von Lipinski, który zajmuje się organizacją wydarzenia zapewnia, że przygotowywane show będzie odbywać się na najwyższym, światowym poziomie produkcyjnym i scenograficznym.

 

Weź udział w imprezie i sprawdź noclegi w Krynicy-Zdroju.

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Najbliższe wydarzenia w Krynicy-Zdrój, w Krynicy Górskiej

Zobacz również