Giżycko zaprasza na nurkowego śmigusa-dyngusa

Giżycko zaprasza na nurkowego śmigusa-dyngusa

W Giżycku wiedzą, jak świętować Poniedziałek Wielkanocny. Tradycją stały się już skoki do wody, wykonywane z mostów na Kanale Giżyckim. Początek o godzinie 11:00.

W świąteczny poniedziałek odbędzie się szósta edycja nurkowego śmigusa-dyngusa w Giżycku. Początek planowany jest na 10:30 – o tej godzinie odbędzie się spotkanie uczestników, którzy pół godziny później wykonają widowiskowe skoki z mostów na Kanale Giżyckim (obrotowego i kolejowego).

Udział w skokach mogą wziąć wszyscy chętni. Wystarczy wyposażyć się w piankę i dobry humor. Mile widziane jest również zabawne przebranie, bo przecież w nurkowym śmigusie-dyngusie liczy się przede wszystkim dobra zabawa.

Impreza rozpocznie się od podpisania listy obecności na placu Balona Tarasiewicza o godz. 10:30. Osoby chętne do wzięcia udziału w skokach mogą zapisywać się mailowo mieron0@wp.pl lub smsem 502 637 827. Pierwszych trzydziestu zadeklarowanych skoczków otrzyma pamiątkowe t-shirty, dlatego zapisując się trzeba podać imię i nazwisko oraz rozmiar koszulki.

Chcesz spędzić urlop w Giżycku? Już teraz sprawdź oferty noclegowe w mieście, zobacz: Noclegi w Giżycku

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również