Jak dodać informację o możliwości płatności bonem turystycznym na Nocowanie.pl?

Jak dodać informację o możliwości płatności bonem turystycznym na Nocowanie.pl?

Program Polski Bon Turystyczny ruszył wraz z początkiem sierpnia. Portal Nocowanie.pl przygotował specjalne odznaczenie, dzięki któremu turyści mogą szybciej odnaleźć obiekty noclegowe, które przyjmują płatności bonem. Niżej informujemy, co trzeba zrobić, by znaleźć się na liście miejsc akceptujących bon 500+.

Portal Nocowanie.pl stworzył wyszukiwarkę, która ułatwia turystom znalezienie obiektów noclegowych, akceptujących płatności bonem turystycznym. Lista stanowi uzupełnienie tej znajdującej się na stronie POT. W portalu od razu można znaleźć konkretne oferty obiektów noclegowych, z danymi kontaktowymi, opisem usług, zdjęciami i opiniami innych turystów. Tymczasem POT podaje wyłącznie nazwę, na jaką została zarejestrowana działalność gospodarcza, a turysta musi sam odnaleźć dane miejsce w sieci.

Wyszukiwarka obiektów noclegowych akceptujących bon turystyczny to duże udogodnienie zarówno dla osób planujących wyjazdy, jak też dla przedsiębiorców. Niżej podpowiadamy, co należy zrobić, by być w niej widocznym.

Odznaka „Bon Turystczny”. Jak ją uzyskać na Nocowanie.pl?


Obiekty noclegowe, które przyjmują płatności za pomocą bonu turystycznego, nie tylko zyskują oznaczenie wyróżniające je na liście wyników wyszukiwania. Ich oferty pojawią się również po wybraniu przez turystę odpowiedniej opcji filtrowania oraz na podstronie bonu turystycznego w portalu Nocowanie.pl.

Informacja o tym, że dany obiekt akceptuje płatność Polskim Bonem Turystycznym, znajduje się zarówno na liście wyników wyszukiwania, jak też w ofercie – bezpośrednio na zdjęciu głównym.

Co zrobić, aby otrzymać takie odznaczenie w portalu Nocowanie.pl?

  • Pierwszym krokiem jest rejestracja na PUE ZUS i dodanie do bazy Polskiej Organizacji Turystycznej. Właściciele obiektów noclegowych, którzy jeszcze tego nie zrobili, tutaj znajdą najważniejsze informacje >>>

  • Właściciele wpisani do bazy POT mogą samodzielnie aktywować odznakę w swoim profilu klienta Nocowanie.pl.

  • Aby to zrobić, trzeba zalogować się do panelu, przejść do zakładki Udogodnienia, a następnie wybrać pole Płatność.

  • W pytaniu „Czy w Twoim obiekcie można wykorzystać Polski Bon Turystyczny?” należy zaznaczyć opcję „Tak” i podać nazwę działalności oraz adres, na który zarejestrowana jest płatność polskim bonem turystycznym na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej.

  • Ostatni etap to zapisanie wprowadzonych zmian!

Do tej pory z tej możliwości skorzystało ponad 1500 obiektów noclegowych i każdego dnia ta liczba rośnie!

ApartHost Apartamenty Domki

ApartHost Apartamenty Domki

Zakopane, ul. Seweryna Goszczyńskiego

Apartamenty Zakopane 9.9
 Bacówka 2 Centrum Pokoje Gościnne i Apartamenty

Bacówka 2 Centrum Pokoje Gościnne i Apartamenty

Zakopane, ul. Hr. Władysława Zamoyskiego

Pensjonaty Zakopane 9.9
Dom Wczasowy u Józefa

Dom Wczasowy u Józefa

Zakopane, ul. Rybkówka Kościuszki

Kwatery i pokoje Zakopane 10.0

Pełną listę znajdziesz TUTAJ – nie czekaj i dołącz do obiektów, które informują o przyjmowaniu płatności bonem turystycznym!


Następny artykuł Problem z widocznością...

Komentarze

Zobacz również

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej