Mini zoo Wicie
Leaflet | © OpenStreetMap contributors
7,6 /10

Ocena na podstawie 60 opinii

Dodaj opinię

Przydatne informacje

Telefon:

601424586

Ceny biletów

  • normalny: 9.00
  • ulgowy: 6.00

Opinie (60)

7.6 Dobry
Dodaj opinię

Ocena7.6

Dodaj opinię

Opis obiektu

Mini Zoo Wicie to idealna atrakcja dla najmłodszych. Dzieci, które uwielbiają zwierzęta, z pewnością ucieszą się z wizyty w tym miejscu! Obcowanie ze zwierzętami i poznawanie ich zwyczajów, to dla nich nie lada gratka!


To niewielkie Mini Zoo w miejscowości Wicie, oddalonej o ok. 14 km od centrum Darłowa. Mini Zoo daje zarówno dorosłym, jak i dzieciom możliwość poznania różnych gatunków zwierząt, których nie można spotkać na żywo, w naturze, szczególnie w Polsce.


Mini Zoo wcale nie jest takie małe! Mini Zoo w Wiciach zajmuje powierzchnię 36 arów, a jego zwiedzenie zajmuje od 45 min do 1,5 h. Co więcej, posiada ponad 50 gatunków zwierząt, wśród których są egzotyczne papugi, przystrojone w kolorowe piórka ptactwo ozdobne, urocze króliczki, sympatyczne kózki i świnki wietnamskie czy rozmaite gryzonie. Dodatkową atrakcją, z której często korzystają dzieci, jest możliwość karmienia zwierzątek. Paczkę pokarmu nabyć można w kasie.

 

Co ciekawe, Mini Zoo  Wicie prowadzi również sprzedaż nadwyżek hodowlanych niektórych zwierzątek.


Po wcześniejszym uzgodnieniu na terenie obiektu można zorganizować ognisko, co będzie wspaniałą atrakcją dla najmłodszych.


Warto odwiedzić Mini Zoo Wicie – powinny zrobić to szczególnie rodziny z dziećmi. W końcu kto z nas nie lubi zwierząt? Daj dziecku możliwość zobaczenia tych wyjątkowych zwierząt na własne oczy – nie tylko w telewizji! Wizyta w Mini Zoo Wicie wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka i dorosłego! Nie zapomnijcie o pamiątkowych zdjęciach! Gorąco polecamy te miejsce.


W pobliżu

Morska 3, Wicie

Plaża w Wiciu

Wicie
Odległość: 546 m

Jezioro Kopań

Morska -, Wicie
Odległość: 1.33 km

Plaża w Rusinowie

Rusinowo
Odległość: 2.39 km

Plaża w Wiciu

Wicie
Odległość: 546 m

Jezioro Kopań

Morska -, Wicie
Odległość: 1.33 km

Plaża w Rusinowie

Rusinowo
Odległość: 2.39 km

Noclegi w okolicy

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej