Bankiety firmowe

Bankiety firmowe

Zachęcamy Państwa do zorganizowania u nas kameralnych imprez okolicznościowych. Każde wesele, urodziny, chrzciny, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie, święta czy też spotkania rodzinne lub biznesowe traktujemy indywidualnie i przygotowujemy wszystko zgodnie z Państwa życzeniem.

W kameralnych, klimatyzowanych salach Restauracji „Róża Wiatrów” zakosztujecie Państwo pysznych potraw, w stylowym barze znajdziecie bogaty wybór napojów i alkoholi, a w przypływie rozrywkowego nastroju zapraszają Państwa podziemne komnaty, w których znajdziecie bilard, darts (rzutki) i podświetlany parkiet do tańca!

Uroku dodaje marynistyczny wystrój wnętrz, który dzięki wielu rekwizytom i pamiątkom, wprowadza klimat dalekiej morskiej podróży. Zawsze w miłej atmosferze, z przyjemną muzyką w tle.

Według Państwa życzenia, możemy zorganizować przyjęcie przy wspólnym stole, jak i w stylu „szwedzkiego stołu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy w restauracji kameralną salę VIP, gdzie zapewnimy gościnę do 12 osób, salę restauracyjną, przewidzianą na 30 miejsc siedzących. W stylu „szwedzkiego stołu” przygotujemy dla Państwa imprezę na 50 osób.

Możliwy jest także wynajem sal restauracyjnych, pawilonu „Altana Italiana” oraz podziemnych sal klubu muzycznego.

Po uroczystości Państwa gościom możemy zaoferować nocleg w stylowych pokojach gościnnych, w których nocleg znajdzie maksymalnie 18 osób.

Proponujemy także wynajem całego obiektu.

Ceny imprez okolicznościowych są uzależnione od wyboru potraw i napojów oraz ilości Państwa gości. Zapewniamy indywidualne profesjonalne podejście do każdego naszego klienta i obsługę na najwyższym poziomie.


W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt:

e-mail: [zapytaj o nocleg]
tel: 75 7545590 / 880 304 704

Zapytaj o nocleg