W cichym i ustronnym zakątku Karpacza, spowity śnieżną, puchową pierzyną wznosi się pensjonat „Polana”. Wyobraź sobie Karkonosze w malowniczej, zimowej oprawie, znajdującą się na wyciągnięcie ręki Śnieżkę, tajemnicze górskie szczyty…. tymi wszystkimi widokami będziesz mógł cieszyć oko, jeśli tylko zdecydujesz się na spędzić ferie w pensjonacie „Polana” w Karpaczu. Świeże, górskie powietrze, liczne stoki narciarskie, upragniona cisza i spokój oraz wypoczynek w miłej i rodzinne atmosferze – tak właśnie jest w Karpaczu!

 

Bliskość do centrum sprawia, że pensjonat „Polana” to nie tylko znakomite miejsce, by odpocząć od miejskiego zgiełku lecz również idealna baza wypadowa na bliższe i dalsze wycieczki. Miłośnicy zimowych aktywności będą mogli pojeździć na desce lub nartach, bądź też odpocząć w położonym nieopodal pensjonatu Aquaparku.Nasi Goście mają do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 – osobowe oraz rodzinne studia z łazienką i TV. Tylko tutaj znajdziesz tak tanie noclegi, będziesz mógł skorzystać z darmowej wypożyczalni sprzętu narciarskiego czy upiec kiełbaski na ognisku.

 

W samym Karpaczu turyści mogą udać się na spacer którymś z licznych szlaków, spędzić czas na całorocznym torze saneczkowym, zwiedzić niepowtarzalną Świątynię Wang czy też Muzeum Zabawek i Sportu. Chcesz odpocząć od codzienności i cieszyć się pełnią zimy? Podaruj sobie i swojej rodzinie niezapomniane, wypełnione błogim lenistwem chwile w pensjonacie „Polana” w Karpaczu.

 

Spędź ferie w dawnej osadzie poszukiwaczy złota (właśnie ich siedzibą był niegdyś Karpacz), zakochaj się w przepięknych zabytkach i tajemniczości górskich szczytów. Zachwyć się pięknem malowniczego krajobrazu, ciesz oczy promieniami słońca nieśmiało odbijającymi się od pokrytych śniegiem gór, ogrzej się przy skrzącym się w kominku ogniu po prostu… spędź ferie w urokliwym i przytulnym pensjonacie „Polana”. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Zapytaj o nocleg

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej