Willa Sobieszów

Ogłoszenie archiwalne

Ten obiekt jest nieaktywny w naszym serwisie.
Willa Sobieszów

To Twój obiekt?

Zaloguj się

Zapytaj o nocleg w podobnych obiektach

Opis obiektu

UWAGA: Dom nie jest przystosowany do organizacji imprez okolicznościowych i jest udostępniany Wynajmującemu jedynie w celach wypoczynkowych.


Zapraszamy do naszego Domu w Sobieszowie (niedaleko Karpacza). Przepięknie położona willa stwarza warunki do rekreacji i wypoczynku dla grup zorganizowanych oraz całych rodzin. Dom dysponuje 16 miejscami w 6 pokojach: 4 pokoje 3-osobowe, 2 pokoje 2-osobowe. W każdym z pokoi jest łazienka. Ponadto do wspólnego użytku gości: salon z kominkiem, kuchnia, jadalnia, dodatkowa łazienka (z prysznicem). Dom posiada także balkon i przestronny taras oraz ogrodzony ogród, który pozwala na bezpieczny pobyt dzieci. Do dyspozycji gości są meble ogrodowe i grill. Szum pobliskiego strumienia oraz widok na ruiny zamku Chojnik zapewnia relaks i niezapomniane wrażenia. 


Sobieszów leży u stóp ruin zamku Chojnik i Karkonoszy - największego pasma górskiego Sudetów Zachodnich na wysokości około 400 m. Malownicza okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu. Lokalizacja zaś stwarza dogodne warunki do rozpoczynania tutaj pieszych wędrówek po Karkonoszach i organizowania wycieczek do Szklarskiej Poręby, Karpacza czy do Czech. 


Cena wynajmu to 90 zł za osobę/dobę.

Podstawowa cena wynajmu całego domu to 1000 zł/ dobę, a w przypadku wynajęcia obiektu na jeden dzień koszt wynajmu wynosi 800 PLN.


Przekazanie domu w użytkowanie Wynajmującemu oraz zdanie domu przez Wynajmującego odbywa się poprzez podpisanie protokołu zdawczo-odbiorczego oraz akceptację regulaminu.


Willa prowadzona jest przez Fundację "Pro Caritate Gedanensis". Dzięki Państwa obecności w naszym domu możemy wspierać dzieci i młodzież z ubogich rodzin.

 

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej