WILLA SOWIA DOLINA położona jest w spokojnym i urokliwym miejscu na Osiedlu Skalnym. Bliskoœć lasu i górskiego potoku daje możliwoœć aktywnego spędzenia czasu z dala od miejskiego zgiełku.

Zapraszamy goœści szukających odrobiny komfortu i kameralnej atmosfery w przystępnej cenie. Dla dzieci w odległoœci 100m jest miejskie boisko sportowe wraz z placem zabaw.

Do dyspozycji goœści jest 6 pokoi, w których można miło spędzić czas ze swoją rodziną lub znajomymi. Oferowane pokoje są dwu, trzy i czteroosobowe. Istnieje również możliwoœść doposażenia pokoju w dostawkę lub na życzenie rezerwacja sąsiednich pokoi.

Dla szczególnych goœści przygotowaliœmy atrakcyjne dwupoziomowe studio. W sypialni na piętrze znajduje się szerokie, wygodne łoże małżeńskie, natomiast na dole są dwie rozkładane sofy dla dzieci lub drugiej pary.

W każdym naszym pokoju zapewniamy sieć internetową WIFI, telewizor oraz w pełni wyposażoną łazienkę. Na parterze jest ogólnodostępna jadalnia, telewizor oraz kącik dla najmłodszych pociech.

W okresie sylwestrowym oferujemy pakiety pobytowe obejmujące 5 noclegów ze śniadaniami wstępem do sauny i jaccuzzi (w godz. 9.00-21.00)w cenie 98 zł za osobę za dobę ( min. 5 noclegów)

Zapytaj o nocleg