Bankiety firmowe

Bankiety firmowe

 
.:: Imprezy biznesowe i rodzinne

 

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w organizacji przyjęć okazjonalnych. Organizujemy bankiety, przyjęcia weselne, imprezy firmowe, spotkania biznesowe jak i rodzinne oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. W restauracji "Piastowska" oraz salach mieszczącego się piętro wyżej Nocnego Klubu Muzycznego "Baszta" może swobodnie zasiąść do stołu i bawić się do 350 osób na dwóch poziomach.
Służymy pomocą w wyborze menu na imprezy okolicznościowe - wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, możliwości obiektu oraz wiedzę i kompetencje naszych pracowników. Zawsze bierzemy pod uwagę życzenia i upodobania Gości, służąc także pomocą w przygotowaniu całej oprawy imprezy. Możemy także przedstawić do rozważenia własne propozycje, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Gości.

 

.:: Imprezy plenerowe

Przepiękne, zaciszne otoczenie naszego Hotelu, z terenami własnej zieleni pozwala na prowadzenie gastronomicznych imprez plenerowych. Realizujemy ogniska, kolacje grillowe, pikniki uwzględniając propozycje i życzenia naszych Gości odnośnie formy imprezy, jak również serwowanych potraw i oprawy muzycznej lub artystycznej.

 

.:: Catering

Serwujemy catering w miejscu dowolnie wybranym przez naszych Klientów. Obsługujemy imprezy firmowe, konferencje, szkolenia, pikniki, imprezy integracyjne, imprezy plenerowe. Oferta obejmuje szeroki wybór posiłków, z uwzględnieniem rodzaju miejsca i czasu trwania oraz życzeń i sugestii naszych Klientów. Serwujemy zarówno zimne przekąski (m.in. kanapki, sałatki, wędliny i ryby na zimno), jak również potrawy z grilla oraz dania gorące. Posiadamy profesjonalny sprzęt i wyposażenie do realizacji tego typu usług - m.in. namioty cateringowe, urządzenia do serwowania gastronomi. Na życzenie zapewniamy stoły wraz z ich dekoracją i obsługę kelnerską. 

Zapytaj o nocleg