Pogoda na 2 tydzień stycznia 2019

Mamy już długoterminową prognozę na drugi tydzień stycznia. Według przewidywań specjalistów na bardziej intensywne opady śniegu trzeba będzie jeszcze poczekać. Sprawdźcie, co jeszcze będzie się działo w pogodzie?

Pogoda na drugi tydzień stycznia nad morzem


Drugi tydzień stycznia na wybrzeżu rozpocznie się temperaturami rzędu 4-5 stopni Celsjusza, jednak im bliżej weekendu, tym będzie chłodniej. W sobotę 12 stycznia termometry w okolicach Gdańska wskażą -3 stopnie Celsjusza. Prognozy na drugi tydzień stycznia przewidują dynamiczne zmiany pogody – możliwe jest wystąpienie zarówno deszczu, deszczu ze śniegiem, jak i samego śniegu. Poza tym nie zabraknie przejaśnień, ale najwięcej słońca zobaczymy w zachodniej części wybrzeża. Najpogodniej będzie zwłaszcza w okolicach Kołobrzegu i Międzyzdrojów.

 

Pogoda na drugi tydzień stycznia na Mazurach


Długoterminowe prognozy pokazują, że drugi tydzień stycznia na Mazurach będzie mroźny. Nie przewidywane są większe opady śniegu – lekko poprószy tylko we wtorek 8 stycznia, później chmury ustąpią i czeka nas kilka słonecznych dni. Prawie bezchmurnemu niebu towarzyszyć ma mróz w ciągu dnia sięgający -7 stopni Celsjusza. Taka pogoda utrzyma się od środy 9 stycznia do soboty 12 stycznia. W niedzielę temperatura podskoczy do 0, a w kolejnym tygodniu sypnie śniegiem.

 

Wypoczynek na Mazurach w zimowej scenerii nie ma sobie równych. Już teraz sprawdź noclegi na styczeń w regionie, wejdź:
Noclegi w Mikołajkach

Noclegi w Mrągowie
Noclegi w Rucianem-Nidzie

 

Pogoda na drugi tydzień stycznia w górach


Drugi tydzień stycznia to dla wielu osób czas zimowych urlopów i ferii. Czy warto planować wyjazd w góry? Sprawdźmy prognozy dla południowych krańców Polski.

 

Pogoda w Bieszczadach

Meteorolodzy informują, że w drugim tygodniu stycznia w Bieszczadach zrobi się mroźno. Temperatury w ciągu dnia mają wynosić od -4 do -7 stopni Celsjusza. Poza tym zapowiadane są też momentami intensywne opady śniegu, które wystąpią prawdopodobnie 7, 10 i 11 stycznia. Pozostałe dni, mimo że pochmurne, będą wolne od białego puchu.

 

W Bieszczadach nie brakuje ciekawych ofert noclegowych, więc zobacz:
Noclegi w Lesku
Noclegi w Solinie
Noclegi w Wetlinie

 

Pogoda w Beskidach

Również w Beskidach w drugim tygodniu stycznia utrzyma się lekki mróz – termometry wskażą tam od -2 do -4 stopni Celsjusza. Mogą także wystąpić lekkie opady śniegu, które zapowiadane są na 7 oraz 10 stycznia. Pozostałe dni będą dość pochmurne, z lekkimi przejaśnieniami występującymi w drugiej połowie tygodnia.

 

Jeśli nie możesz doczekać się wypoczynku w Beskidach, już teraz rezerwuj noclegi, zobacz:
Noclegi w Krynicy-Zdroju
Noclegi w Wiśle

Noclegi w Szczyrku

 

Pogoda w Karkonoszach

Delikatne opady śniegu pojawią się tylko w poniedziałek 7 stycznia, a na kolejne dni zapowiadana jest spokojna aura. Niemal przez cały tydzień będzie pochmurno, słońce pokaże się w piątek 11 i w sobotę 12 stycznia. Termometry wskażą od -2 do -4 stopni Celsjusza, jednak już w niedzielę temperatura wzrośnie, a w trzecim tygodniu stycznia pojawią się też okresowe opady śniegu.

 

Zobacz oferty pobytowe w najważniejszych karkonoskich kurortach, wejdź:
Noclegi w Karpaczu
Noclegi w Szklarskiej Porębie

 

Pogoda w Pieninach

W drugim tygodniu miesiąca w Pieninach pojawi się śnieg. Jego opady zapowiadane są na 7, 10 i 11 stycznia, natomiast w kolejnych dniach utrzyma się zachmurzenie. W tym czasie w regionie wystąpi lekki mróz – maksymalnie do -5 stopni Celsjusza. Ujemne temperatury utrzymają się do soboty, a już w niedzielę 13 stycznia mogą wzrosnąć do 2 stopni na plusie.

 

Pieniny to wspaniały region z bogatą bazą noclegową. Wejdź i zobacz:
Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Krościenku nad Dunajcem

Noclegi w Szczawnicy

 

Pogoda w Tatrach

Nad Tatry także napłynie mroźne powietrze. W drugim tygodniu stycznia na termometrach zobaczymy około -5 stopni Celsjusza, natomiast od niedzieli 13 stycznia prognozowane jest stopniowe ocieplenie. Podczas interesujących nas dni będzie nie tylko mroźno, ale i pochmurno – a w czwartek 10 stycznia mocniej posypie śnieg.

 

Jeśli planujesz wypoczynek w Tatrach, wejdź i zobacz:
Noclegi w Białym Dunajcu
Noclegi w Kościelisku
Noclegi w Murzasichlu

 

Interesuje cię pogoda na inne tygodnie stycznia? Zobacz:
Pogoda na 1 tydzień stycznia 2019

 

Informacje pogodowe AccuWeather.com

 

fot. Larisa-K / Pixabay.com CC0

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również