Pogoda na 4 tydzień sierpnia 2018

Czwarty tydzień sierpnia będzie słoneczny, poczujemy też ostatnie wakacyjne promienie słońca. Jak to będzie wyglądać w poszczególnych regionach? Przygotowaliśmy informacje dotyczące prognozy pogody.

Pogoda na 4 tydzień sierpnia nad morzem


Czwarty tydzień sierpnia oznacza koniec wakacji. Na szczęście pogoda nad morzem nie da tego tak bardzo odczuć. Według prognoz, na wybrzeżu będzie bardzo słonecznie, choć już nie aż tak ciepło. Wartości temperatur, wskazywane przez synoptyków, mają wahać się od 18 do 23 stopni Celsjusza. Na szczęście nie zanosi się na opady deszczu, które mogłyby pokrzyżować plany wypoczynku.

Wykorzystaj dobre prognozy i spędź ostatni tydzień sierpnia nad morzem. Zobacz noclegi na wybrzeżu, wejdź:
Noclegi w Dębkach
Noclegi w Gdańsku

Noclegi w Ustce

Noclegi w Świnoujściu

 

Pogoda na 4 tydzień sierpnia na Mazurach


Na trzeci tydzień sierpnia zapowiadane jest nieduże załamanie pogody, które powinno ustąpić w czwartym tygodniu. Na mazurskie niebo powróci słońce, chociaż trzeba się będzie na dobre pożegnać z letnimi upałami. Odczuwalne temperatury w czwartym tygodniu sierpnia mają wynosić od 18 23 stopni Celjusza.

 

Pogoda na 4 tydzień sierpnia w górach

 

Pogoda w Tatrach

Jaka będzie pogoda w Tatrach w ostatnim tygodniu sierpnia? Synoptycy zapowiadają bardziej stabilną aurę. Ostatnie dni miesiąca będą słoneczne, chociaż możliwe są też niewielkie zachmurzenia. Natomiast temperatury pozwolą odczuć zbliżający się wrzesień – na termometrach zobaczymy od około 16 do 20 stopni Celsjusza.

 

Pogoda w Karkonoszach

W czwartym tygodniu sierpnia w Karkonoszach pojawi się sporo słońca. Będzie to miłe urozmaicenie po kilku wcześniejszych burzowych dniach. Dużym plusem jest również brak opadów, które mogą mocno dać się we znaki osobom planującym aktywny wypoczynek i wyprawy na górskie szlaki. Mimo stabilnej, bezdeszczowej pogody temperatury nie będą wysokie. Termometry wskażą od 12 do 19 stopni Celsjusza – zdecydowanie najcieplej zapowiada się końcówka tygodnia.

 

Gdzie w regionie szukać noclegów? Wejdź i zobacz:
Noclegi w Karpaczu
Noclegi w Szklarskiej Porębie

 

Pogoda w Beskidach

Ostatni tydzień sierpnia przyniesie dużo słońca – synoptycy nie przewidują też żadnych opadów deszczu. Co więcej, z każdym dniem będzie robiło się cieplej. Utrzyma się dość wysoka temperatura, wynosząca od 20 do 23 stopni Celsjusza.

 

Pogoda w Bieszczadach

Bieszczady w czwartym tygodniu sierpnia powinny być słoneczne – tak wskazują długoterminowe prognozy. Chociaż nad regionem rozgości się słońce, to nie przyniesie ono upragnionych wyższych temperatur. Ich maksymalne wartości wyniosą 22 stopnie Celsjusza, a nie zabraknie dni, gdy słupki rtęci zatrzymają się w okolicach 16 kresek. Chłodniejszych momentów trzeba spodziewać się na początku tygodnia, później temperatura będzie wzrastać.

 

Planujesz urlop w Bieszczadach? Wejdź i zobacz:
Noclegi w Polańczyku
Noclegi w Solinie
Noclegi w Ustrzykach Dolnych
Noclegi w Wetlinie

 

Źródło informacji pogodowych: accuweather.com

 

fot. jwvein (Pixabay.com CC0)

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również