Pogoda na czwarty tydzień czerwca 2017

Wybieracie się na urlop w góry, na Mazury, a może nad morze? Prezentujemy pogodę na czwarty tydzień czerwca. Sprawdźcie, jakich warunków atmosferycznych możemy spodziewać się pod koniec miesiąca. 

Pogoda na Mazurach

 

W czwartym tygodniu czerwca w Olsztynie opady i burze z piorunami zapowiadane są praktycznie do końca miesiąca. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 20, a 25 stopniami Celsjusza w ciągu dnia.

 

W Giżycku także deszcz, burze i zachmurzenie z przejaśnieniami. Synoptycy zapowiadają maksymalnie do 24 stopni Celsjusza w ciągu dnia, zaś w nocy do 13 stopni Celsjusza.

 

W Mrągowie czeka na nas mieszanka pogodowa w postaci przelotnych burz z piorunami, okresowych opadów deszczu oraz licznych zachmurzeń. Na termometrach przez cały tydzień utrzyma się temperatura w wysokości 21 stopni Celsjusza.

 

Sprawdź, jakie oferty przygotowali dla Ciebie właściciele tych mazurskich miejscowości:

 

Noclegi Morąg

Noclegi Mikołajki

Noclegi Elbląg

 

Pogoda nad morzem

 

We Władysławowie pojawi się mniej opadów niż w Mrągowie. Tutaj zaobserwujemy zdecydowanie więcej słońca, a temperatura pokaże od 19 do 23 stopni Celsjusza.

 

W Darłowie pogoda przyniesie więcej opadów deszczu, niż burz z piorunami. Dzienna temperatura wahać się będzie pomiędzy 17, a 21 stopniami Celsjusza, zaś w nocy termometry odnotują do maksymalnie 13 stopni Celsjusza.

 

W Międzyzdrojach tym razem bez burz, ale meteorolodzy przewidują przelotne opady deszczu. Termometry wskażą 19 lub 20 stopni Celsjusza.

 

Sprawdź jeszcze:

 

Noclegi Hel

Noclegi Jarosławiec

Noclegi Krynica Morska

 

Pogoda w górach

 

W Karpaczu trochę chłodniej, bo od 14 do 19 stopni Celsjusza. Tutaj także możemy spodziewać się deszczu i burz z piorunami.

 

W Szczyrku pogoda nieco się poprawi i pojawi się mniej opadów atmosferycznych. Temperatura wzrośnie o kilka kresek. Synoptycy zapowiadają bowiem od 21 do 25 stopni Celsjusza.

 

W Szklarskiej Porębie również popada i zagrzmi. Mimo tego, w czwartym tygodniu czerwca znajdzie się kilka słonecznych dni. Tutaj zdecydowanie najchłodniej, bo temperatura wyniesie od 12 do 17 stopni Celsjusza. 

 

Wybierasz się w góry? Przejrzyj oferty poszczególnych miejscowości górskich:

 

Noclegi Ustroń

Noclegi Wisła

Noclegi Zakopane

 

Zobacz także:

 

 

Fot. katja, Pixabay.com, CC0 Public Domain

 

Komentarze

Zobacz również