Pogoda na drugi tydzień czerwca 2017

Pogoda na drugi tydzień czerwca 2017

Czy w końcu możemy liczyć na piękną, słoneczną i upalną pogodę? Na jaką pogodę powinniśmy przygotować się w drugim tygodniu czerwca? Sprawdź przewidywaną prognozę pogody.

Pogoda w górach

 

Zakopane

W drugim tygodniu czerwca w Zakopanem nastąpi lekkie ochłodzenie temperatur. Synoptycy zapowiadają od 14 do 18 stopni na plusie. W pierwszych dniach drugiego tygodnia miesiąca mogą pojawić się przelotne opady deszczu, w kolejnych więcej słońca.

 

Zobacz także:


Karpacz

Jakiej pogody możemy spodziewać się w Karpaczu? Temperatura wyniesie od 13 do 18 stopni na plusie. Synoptycy nie zapowiadają opadów deszczu. Dni będą więc słoneczne, choć na niebie zagościć mogą czasem ciemne chmury.

 

Szklarska Poręba

W Szklarskiej Porębie podobnie. Termometry wskażą od 12 do 16 stopni Celsjusza w dzień oraz około 7 stopni na plusie w nocy. Cały drugi tydzień czerwca będzie słoneczny i bezdeszczowy.

 

Polecamy atrakcyjne noclegi w górach:

Noclegi Ustroń

Noclegi Wisła

Noclegi Szczawnica

Noclegi Krynica-Zdrój

 

 

Pogoda na Lubelszczyźnie

 

Lublin

Drugi tydzień czerwca w Lublinie zapowiada się dość słonecznie i ciepło. Termometry wskażą od 19 do 21 stopni na plusie. Przelotnych opadów deszczu możemy spodziewać się jedynie ósmego czerwca.

 

Zobacz także: Atrakcje Lublin

 

Nałęczów

W Nałęczowie  temperatura nie spadnie poniżej 18 stopni Celsjusza. W drugim tygodniu czerwca będzie więc dość ciepło i słonecznie, choć synoptycy zapowiadają możliwe przelotne opady deszczu oraz burze z piorunami.

 

Pogoda na Mazurach

 

Mikołajki

W Mikołajkach początek miesiąca dość słoneczny, w kolejnych dniach mogą pojawić się jednak przelotne opady deszczu. Termometry wskażą od 19 do 21 stopni na plusie.

 

Mrągowo

Termometry w Mrągowie pokażą od 18 do 20 stopni na plusie. Dużo słonecznych dni, choć synoptycy zapowiadają również możliwe przelotne opady deszczu.

 

Augustów

W Augustowie nieco cieplej. Tu termometry wskażą nawet 25 stopni Celsjusza. Będzie przeważnie słonecznie, choć w ostatnich dniach drugiego tygodnia czerwca synoptycy zapowiadają przelotne opady deszczu.

 

Planujesz wypad na Mazury? Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi noclegami w tym rejonie:

Noclegi Zbiczno

Noclegi Ełk

Noclegi Giżycko

Noclegi Elbląg

 

 

 

źródło zdjęcia: fot.Larisa-K, pixabay.com,  CC0 Public Domain

Następny artykuł Jak zadbać o dobre relacje...

Komentarze

Zobacz również