Pogoda na Mazurach w listopadzie 2017

Zastanawiacie się, jaka pogoda potowarzyszy nam na Mazurach w listopadzie? Biorąc pod uwagę kilka miejscowości - maksymalna temperatura nie będzie większa niż 12 stopni Celsjusza. Druga połowa miesiąca zapowiada się bardziej deszczowo, natomiast w pierwszej możemy jeszcze liczyć na kilka słonecznych dni. Zobaczcie sami!

Pogoda na Mazurach

 

Przez pierwsze 10 dni listopada w Giżycku będą występowały liczne zachmurzenia z przejaśnieniami i to właśnie w tym czasie pojawi się najwięcej słońca. W kolejnych dniach meteorolodzy zapowiadają opady deszczu. W okolicy 18 i 19 listopada pojawi się także śnieg. Temparatura wyniesie od 3 do 11 stopni Celsjusza.

 

W pierwszym tygodniu oraz przez połowę drugiego tygodnia listopada w Elblągu potowarzyszy nam zarówno trochę słońca, jak i chmur. Pogoda pogorszy się po 11 listopada i zacznie padać deszcz, który pozostanie z nami do 1 grudnia. Słońce pojawi się jeszcze na chwilę w okolicy 16 i 17 dnia miesiąca. Deszcz, a także burze z piorunami zapowiadane są również 3 listopada. Na termometrach odczytamy od 5 do 12 stopni Celsjusza.

 

Wybierasz się na Mazury? Koniecznie sprawdź imprezy w Olsztynie.

 

W Ostródzie pogoda prezentuje się podobnie, jak w Elblągu. Pierwszy tydzień miesiąca początkowo przyniesie zachmurzenia z przejaśnieniami oraz przelotne opady deszczu i burze z piorunami. Drugi natomiast rozpocznie się od przejaśnień, a zakończy opadami deszczu. W trzecim także wystąpi deszcz, z wyjątkiem 16 i 17 listopada, kiedy na niebie ukaże się słońce. Ostatni tydzień będzie zdecydowanie najbrzydszy, ponieważ pogoda przyniesie codzienne opady atmosferyczne. Temperatura wahać się będzie pomiędzy 3, a 11 stopniami Celsjusza.

 

W miejscowości Ruciane-Nida najwięcej deszczu spadnie pomiędzy 12, a 30 listopada. Zdaniem synoptyków, będzie padać prawie codziennie. Śnieg może pojawić się w okolicy 18 i 19 listopada. Na początku miesiąca możemy spodziewać się jednodniowych opadów deszczu i burz z piorunami, natomiast w pozostałych dniach - liczych zachmurzeń z przejaśnieniami. Termometry wskażą od 3 do 11 stopni Celsjusza.

 

Przejrzyj oferty w innych mazurskich miejscowościach:

 

Noclegi Ełk

Noclegi Morąg

Noclegi Mikołajki

 

Zobacz także:

 

 

fot. Natalia_Kollegova, Pixabay.com, CC0 Creative Commons

 

Komentarze

Dziękujemy za dodanie komentarza i witamy w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji konta i publikacji dodanych treści, prosimy o kliknięcie
w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres
e-mail.

Dziękujemy za dodanie komentarza w serwisie Nocowanie.pl


W celu aktywacji komentarza, prosimy o kliknięcie w przycisk "Aktywuj" widoczny w wiadomości, którą wysłaliśmy na podany adres e-mail.',

Zobacz również