Taniej w aplikacjiNawet 20% zniżki po zalogowaniu
    22 116 82 96info@nocowanie.pl
    Zaloguj się
    Nocowanie.plNoclegiNoclegi ZąbKwatery i pokoje ZąbWilla Krywań Ząb

    Willa Krywań Ząb

    Potwierdzenie do 24 h
    9.6
    Rewelacyjny
    72 opinie
    Willa Krywań Ząb (1)
    Willa Krywań Ząb (2)
    Willa Krywań Ząb (3)
    Willa Krywań Ząb (4)
    Willa Krywań Ząb (5)

    Parking

    Bezpłatny

    Plac zabaw

    Przyjazny zwierzętom

    Grill

    WiFi

    Opis obiektu

    Willa Krywań to pensjonat położony w Zębie, najwyżej usytuowanej miejscowości w Polsce, oferujący widok na panoramę Tatr. Obiekt zlokalizowany jest na dużej działce w pobliżu Gubałówki, w otoczeniu łąk i lasów.

    Obiekt oferuje pokoje 2-, 3-, 4- i 5-osobowe, z których każdy wyposażony jest w prywatną łazienkę oraz telewizor LCD. Część pokoi posiada własny balkon, z którego można podziwiać górskie krajobrazy. Do dyspozycji gości jest również bezprzewodowy internet. Wybrane pokoje zapewniają dostęp do wspólnego aneksu kuchennego, a we wszystkich znajduje się czajnik elektryczny.

    Na terenie posesji znajduje się duży ogród z miejscem do wypoczynku. Dla gości przygotowano zadaszony, regionalny grill, idealny na wieczorne biesiady, a także stół do tenisa stołowego. Z myślą o najmłodszych gościach urządzono plac zabaw z huśtawką, zjeżdżalnią i trampoliną. Dostępna jest również przechowalnia rowerów.

    Zmotoryzowani goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu bezpośrednio przy budynku. Obiekt zapewnia również ogólnodostępne żelazko oraz możliwość podgrzania posiłków dla niemowląt.

    Willa położona jest w spokojnej części Zębu, około 300 m od głównej drogi, co gwarantuje ciszę i bezpośredni kontakt z naturą. Dojazd do budynku jest zapewniony drogą asfaltową przez cały rok. Centrum miejscowości, z restauracjami i karczmami regionalnymi, oddalone jest o 800 m. Odległość od granicy z Zakopanem i Gubałówką wynosi 1 km.

    Goście wysoko oceniają obsługę oraz dogodny dojazd do obiektu, co potwierdzają noty w kategoriach serwis i dostępność.

    W najbliższej okolicy znajdują się wyciągi narciarskie, w tym Ośrodek Narciarski Potoczki i Wyciąg Narciarski WOJJAN, co czyni to miejsce atrakcyjnym dla miłośników sportów zimowych. Warto również odwiedzić zabytkowy Kościół pw. Św. Anny. Lokalizacja stanowi także dobrą bazę wypadową do popularnych kompleksów termalnych w Szaflarach, Chochołowie czy Bukowinie Tatrzańskiej.

    Kasia - opiekun oferty

    Dbam o jakość i dobre ceny w tym obiekcie

    W razie pytań skontaktuj się ze mną

    22 116 82 96info@nocowanie.pl

    Lokalizacja

    ulica Ligasówka 64, Ząb2,2 km od centrum

    Opinie gości

    9.5/10
    Cena/jakość
    9.6/10
    Udogodnienia
    9.8/10
    Lokalizacja

    Zobacz, co mówią goście, którzy już tu byli

    Gość
    lipiec 2024
    10
    Byłam z psem. Polecam każdemu ze względu na piękne widoki, mgły o poranku widziane na wysokości 1013 m, góry ma wyciągnięcie ręki, czyste i zimne powietrze. Gospodarze przesympatyczni, czyściutko w pokojach i w budynku... wielka kuchnia i świetlica z bilardem itp...fajny grill na zewnątrz...spokój i cisza
    Gość
    październik 2022
    10
    Jak dla mnie warto tu przyjechać. Byłem tu ze znajomymi kolejny raz. Cudowne widoki szczególnie o poranku, piękne okolice, cisza i spokój, a przede wszystkim powietrze. W pobliżu Szlak Papieski, wyciągi narciarskie, karczma, restauracja, sklepy, przystanek Bus. Bardzo dobra lokalizacja na wypady w góry. Pokoje schludne i czyste. Dostęp do jadalni i kuchni wraz z wyposażeniem, lodówki, kuchenki i mikrofali. Można też zagrać w bilard, piłkarzyki czy ping-ponga. Na terenie duży zadaszony grill, plac zabaw dla dzieci, bezpłatny parking. Właściciele bardzo mili i życzliwi. Bez problemu dostaliśmy dodatkowe poduszki i koce. Ceny bardzo przystępne jak na tak piękne okolice. Z całą pewnością przyjedziemy tu kolejny raz.
    Gość
    lipiec 2022
    10
    Lokalizacja rewelacyjna, piękne widoki, teren dookoła domu bardzo duży i zagospodarowany. Kuchnia dobrze wyposażona, duża świetlica ze stołem do ping-ponga, bilardem i piłkarzykami. Pokój z balkonem z którego rozpościera się widok na góry. Czego chcieć więcej :)
    Gość
    maj 2022
    10
    Kapitalna baza zarówno do wypoczynku jak i wypadów w góry. Piękne widoki, spokój, ładne pokoje i sanitariaty, bezproblemowy kontakt z gospodarzami, którzy zawsze chętnie służą pomocą. Sprawdzona miejscówka od wielu lat, do której zawsze wracam z przyjemnością. Gorąco polecam :)
    Gość
    luty 2019
    10
    Dwa razy korzystaliśmy z gościnności Willi Krywań. Nie rozumiem oburzenia w jednej z opinii. W czasie tych dwóch kilkudniowych pobytów nie bardzo można się do czegoś doczepić. Prawda jest taka, że właścicielkę widzieliśmy tylko raz, natomiast właściciela, pana Andrzeja codziennie. Dbał od wczesnego świtu o nasze ciepło i zawszw służył dobrą radą. Miły i bardzo skromny facet. Pokoiki przystępnie urządzone (znam mnóstwo kwater i tu jest naprawdę miło). Wielka kuchnia z pełnym wyposażeniem. Fakt - rakietki do tenisa zniszczone. Ale przez kogo? Było ich z osiem. Wszystkie poniszczone. My nauczeni doświadczeniem zabraliśmy swoje. Brak trójkąta do układania bil. Hm. Trudno o to winić właścicieli. Układaliśmy ręcznie i nic się nie działo. Żadne mistrzostwa w snookerze w końcu to nie były. Parking duży. Było ślisko. Ciężki podjazd został od razu przesypany przez właściciela. Myślę, ogólnie rzwcz biorąc, że jeśli ktoś ma problem to zamiast pisać tu androny najpierw powinien udać się do właścicieli. Nam się bardzo podobało. Blisko na Harendę, Gubałówkę i Szymoszkową. W Zębie noedrogie wyciągi. Blisko Suche i świetna baza wypadowa do Bukowiny i Białki. Jednocześnie cisza i spokój. Do Zakopca 10 km. Niska cena. My tam wrócimy nie raz. Pozdrawiam wszystkich pensjonariuszy tych zadowolonych i tych mniej. Spędziliśmy świetne ferie. Hej
    Gość
    styczeń 2019
    10
    Bardzo serdecznie polecam! Bardzo piękne widoki, cicha okolica ❤ Przemiła obsługa.Pokoje bardzo duże z dużym balkonem na piękne widoki gór. Do samego Zakopanego bardzo blisko (Około 20 min autem). Byłam w wakacje a teraz znów wracamy w to piękne miejsce.Polecam każdemu kto kocha góry i ciszę tak jak ja. 😁😁
    Gość
    czerwiec 2018
    10
    W willi Kryweń byłem z rodziną zeszłego lata i już wtedy wiedziałem że za rok znów tutaj przyjadę. Willa położona jest w przepięknym miejscu, z balkonu roztaczają się cudowne widoki na góry. Warunki w pokojach są dobre a gospodarze bardzo mili i zawsze służący pomocą. Za kilka dni znów tam przyjadę, ale już dzisiaj wiem że będzie to udany urlop. Polecam wszystkim i życzę miłego wypoczynku, bo w willi Krywań zawsze jest miło.
    Gość
    maj 2018
    10
    Byliśmy na urlopie w lipcu 2017r. Było nas 9 osób (3 rodziny), to miejsce polecił nam znajomy. Był to najbardziej udany urlop od wielu lat, nie jest to tylko moje zdanie ale również zdanie innych uczestników tego wyjazdu. W tym roku jedziemy znów w to samo miejsce, ponieważ nie wyobrażamy sobie jechać gdzieś indziej. Willa bardzo ładnie położona, pięknie zagospodarowana z cudownym miejsce na grill gdzie można integrować się z pozostałymi mieszkańcami. Widok z Zębu ze skarpy przy drewnianym, zabytkowym kościółku na Zakopane jest przecudowny. W przewodnikach piszą, że najładniejszy widok na Zakopane jest z Gubałówki więc byłam i dalej uważam, że najładniejszy widok jest z Zębu. Z niecierpliwością czekam na kolejny wyjazd. Gorąco polecam wszystkim miłośnikom gór i cudownych widoków.
    Gość
    luty 2018
    10
    Witam wróciliśmy wczoraj z wypoczynku. Bardzo nam się podobało z uwagi na spokój, ciszę i miłą atmosferę. Warunki super, ciepłe i przytulne pokoje. Wspaniała okolica z pięknym widokiem na góry. Dobre warunki na spacery. Bliski dojazd na stok SUCHE. Polecamy dla każdego, kto potrzebuje odpocząć i naładować baterie nową energią. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi.
    Polecamy Monika i Piotr z Łodzi.
    Gość
    styczeń 2018
    10
    Polecam. Okolica przepiękna. Miejsce idealne dla każdego kto kocha góry zimą i latem. Pokoje czyste zadbane, kuchnia wyposażona w podstawowe przedmioty. Obszerna jadalnia w której można korzystać z bilarda i piłkarzyków. Do dyspozycji duży ogród z grillem. Właściciele gościnni Odwiedzałam ten obiekt z rodziną wiele razy. Aneta z Krakowa.

    Oferty noclegów

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.

    Udogodnienia

    Co nas wyróżnia:

    Bezpłatny parkingPlac zabawPrzyjazny zwierzętomGrillWiFi

    usługi dla dzieci

    • Możliwość podgrzania pokarmu dla niemowląt
    • Plac zabaw dla dzieci
    • Trampolina

    Wypoczynek, rekreacja

    • Turystyczne możliwości
    • Tenis stołowy

    Parkowanie, podróż

    • Możliwość pakrowania na ulicy

    Charakterystyka miejsca

    • Własny parking
    • Internet
    • Przechowalnia rowerów
    • Żelazko
    • WiFi w przestrzeniach wspólnych
    • Ogród
    • WIFI

    Usługi

    • Ogrzewanie
    • Kuchenka mikrofalowa
    • Dostęp do Internetu w pokoju
    • Czajnik elektryczny
    • Lodówka
    • Z telewizorem LCD/plazmą
    • Balkon/taras
    • Wieszaki na ubrania

    Wyżywienie

    • Możliwość skorzystania z grilla

    Ważne informacje

    Zameldowanie
    od 14:00 do 20:00
    Wymeldowanie
    do 10:00
    Zwierzęta
    Akceptowane psy i koty. Opłata: 20 zł / noc / zwierzę.
    Kaucja zwrotna
    Obiekt nie pobiera kaucji.
    Informacje prawne
    Ten obiekt jest zarządzany przez firmę.

    Popularne noclegi w okolicy Zębu

    Noclegi ZąbNoclegi ZakopaneNoclegi Białka TatrzańskaNoclegi KościeliskoNoclegi Bukowina TatrzańskaNoclegi PoroninNoclegi Biały DunajecNoclegi MurzasichleNoclegi Rabka-ZdrójNoclegi CzorsztynNoclegi ChochołówNoclegi Nowy TargNoclegi NiedzicaNoclegi KluszkowceNoclegi JurgówNoclegi SzaflaryNoclegi Małe CicheNoclegi WitówNoclegi Gliczarów GórnyNoclegi Czarna GóraNoclegi Sromowce WyżneNoclegi ManiowyNoclegi DzianiszNoclegi KacwinNoclegi Czarny DunajecNoclegi FalsztynNoclegi LeśnicaNoclegi Bańska NiżnaNoclegi Raba WyżnaNoclegi Ratułów

    Pokoje wieloosobowe w w Zębie

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta

    Jestem Gospodarzem

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Jestem Turystą

    info@nocowanie.pl
    22 116 82 96

    poniedziałek - piątek, 8:00 - 16:00

    Dotrzyj do 3 mln turystów
    Dodaj swój obiekt

    Sprawdź naszą ofertę!

    Wybierz daty, aby zobaczyć ceny i dostępność.